Starostlivosť o vlasy

Ako vyliečiť chronické lupy?

Ako vyliečiť chronické lupy?

Už ste niekedy mali trápnu nutkanie poškriabať hlavu na verejnosti? Už ste niekedy pozrel na reklamy v televízii, a vyhol sebe tmavé oblečenie, pretože chronické lupy problém je viditeľne prejavuje na ne? Nemusíte sa už báť. Tieto jednoduché domáce opravné prostriedky, ktoré sú účinné pre chronickú liečbu lupín nielen a sú tiež ľahko pripraviť a lacno zaviesť!

Čo je príčinou lupín?

Pred prechodom na domáce opravné prostriedky, ktoré si môžete banka na zbaviť vaše problémy lupinám, je potrebné pochopiť príčiny za nimi. Chronická lupiny je infekčné stav, ktorý je spôsobený skalp infekcií. To môže byť tiež dôsledkom závažnejšieho ochorenia, ako je dermatitída. Nielenže lupín viesť k silnej svrbenie, môže to tiež viesť k akné na pokožke hlavy.

Ako vyliečiť chronickej lupy: domáce opravné prostriedky,

  • Riešenie, ktoré som zistil, že väčšina užitočné, je pravidelná aplikácia umývanie citrónovej. Jediné, čo musíte urobiť, je vziať tri alebo štyri citróny, variť ich šupky v horúcej vode a potom sa roztok ochladí. Naneste že na vlasy a vidieť rozdiel v týždni.
[Čítajte: Má Stres príčina lupín]
  • Nanášanie pasty na neem listy (ich varením a brúsení je do jemnej pasty) sa často ukázali ako užitočné v mojom prípade. Neem listy sú ľahko dostupné a aplikácie pasty zabraňuje nielen chronické lupy znovu objavila, ale tiež zaručuje, že vaše vlasy sú hebké a lesklé. Pasta musí byť použitá len asi hodinu, takže sa nejedná o časovo náročný proces vôbec.
  • Zázvor a červená repa môže byť nechutné zeleniny, ale sú si istí, dobré pre vaše chronické lupy problém. Jediné, čo musíte urobiť, je rozomelú ich, aby pastu, platí to isté na pokožke hlavy každý večer a potom opláchnite kvalitným šampónom druhý deň ráno. Vaše vlasy budú vyzerať a cítiť sa líšia a chronické lupiny budú minulosťou.
[Čítajte: Top 10 lupín Lieky]

Niektoré ďalšie domáce prostriedky pre liečenie chronickej lupy:

  • Aloe vera gél je známy pre svoje výhodné vlastnosti, pokiaľ ide o vlasy a pokožku. To má chladiaci účinok a antibakteriálne aj antifungálne vlastnosti, ktoré zabezpečia, že chronické lupiny sa vytvrdzuje za okamih. Naneste aloe vera gél na pokožku hlavy po dobu asi pol hodiny a potom ho opláchnite jemným šampónom. Rozdiel to vytvára vo vlasoch a sebavedomie bude viditeľný.
  • Reeth sa všeobecne používa na umývanie vlasov. Ale je to tiež skvelý prostriedok, ktorý lieči chronické lupiny a čo je dôležitejšie, zabraňuje tvorbe lupín z návratu. Môžete použiť Reeth mydlo alebo aby pastu z Reeth prášok a aplikovať na vlasy dostať zvodné, lupiny bez zámkov.
[Čítajte: Zbavte sa lupín]

Najlepšia vec o týchto domáce opravné prostriedky, je, že môžete využiť vecí, ktoré nájdete vo vašej kuchyni. Tak môžete zabudnúť na drahé a časovo náročné riešenie poškodenia vlasov opravy alebo ošetrenie, a stačí použiť veci, ktoré každá kuchyňa je viazaný, aby obsahoval. Takže choďte do toho, a ponúkať týmto bielych vločiek náhly zbohom!

load...

load...