Starostlivosť o vlasy

Ako vyfúkať suché vlasy: krok za krokom tutorial

Ako vyfúkať suché vlasy: krok za krokom tutorial

Nič nemôže poraziť čisto nadšený pocit vystúpiť zo salónu s dokonale jemnú, žiariacu a skákacie vlasy po vyfúkať. Cítite sa desaťkrát istejšie a krajšia ako obvykle, ale robí to sami nikdy vedie k rovnakému výsledku.

Pri sušení rana, je potrebné dodržiavať určitý postup, aby nedošlo k poškodeniu vlasov. Nedostatok riadnej informácie o technikách je možné nechať s tupým, suché a kučeravé vlasy, ktoré by mohli tiež niesť statické, čo je viac náchylné k rozbitiu.

Tu je postupný výukový program vám ukáže, ako si môžete dokonale vyfúkať vlasy, a tiež vytvoriť určitú pridanú odraziť, keď ste si, že trochu viac času na svojich rukách.

load...

Krok 1: Pripravte vaše vlasy

Šampón vlasy dobre, takže žiadne zvyšky po sebe zanechal. Zvyšok šampón ťaží vlasy, teda riziko padania vlasov a vlasovej pokožky podráždenie. Po umytí vlasov, osušte uterákom. Nikdy nie je vhodné pre suché vlasy agresívne uterákom.

Oddeliť ešte vlhké vlasy do dvoch častí na oboch stranách - vľavo a vpravo. Nastavte sušiče na najnižšiu teplotu a najvyššiu nastavenie výkonu vetra.

To je najlepšie kúpiť vysúšače, ktorý má aspoň tri nastavenia teploty viď. Nízka, stredná a vysoká, a tri nastavenia tlak vetra.

Môžete banka na značiek ako Philips, Panasonic, a Remington. Tiež, stráviť pár dolárov naviac je lepšie ako ísť na jeden režim nastavenia fúkacích vlasov.

load...

Krok 2: začnite vyfúkať

Spustenie fúkania na každej strane od dna tým, že drží sušič vlasov v takej polohe, že rukoväť sušičky je obrátená smerom dolu, a jej ústie je otočená smerom nahor, sa zameriavajú na spodnej časti zámkov.

Krok 3: Zmena smeru

Keď chĺpky v dolnej časti cíti trochu suché, zmeniť smer sušičky tak, že jej ústie smerujú nadol. Začať fúkanie z vrcholu a pomaly presunúť do spodných častiach. Tento postup opakujte na oboch stranách, až máte pocit, že srsť v hornej časti je úplne suchá.

Ak chcete len na suché vlasy normálne, môžete zvýšiť nastavenie tepla na úrovni 2 pre rýchlejšie sušenie, a na úrovni 3, ak ste v zhone. Ak chcete, navyše odskok a pridanú hlasitosť normálneho usušte, potom použite najnižšiu teplotu a najvyššiu nastavenie výkonu veternej na sušiča. Vyhnúť sa použiť vyššie nastavenie tepla, aby sa vaše vlasy pred sušením úplne.

Česať si vlasy ľahko. Byť veľmi jemný, ako vaše vlasy ešte mokré. Teraz sa časti vlasov z oboch strán a pod nimi na vrchole, opúšťať zvyšok nižšie.

Krok 4: opakovať kroky

Opakujte vyššie uvedený krok tým, že drží rukoväť sušiča je hore a fúkanie dole pozdĺž sekcií, ktoré sú ponechané voľné. Zamierte vlasov na korene, ktoré sú mokré.

Zmeňte nastavenie tepla na strednej a veternej energie na najnižšiu alebo médiá. Nezameriavame sušičku na koreňoch po dobu dlhšiu ako 30 sekúnd v každom bode, pretože môže dôjsť k poškodeniu. Udržiavať minimálna vzdialenosť.

Teraz vyfúkať vlasy, počnúc zospodu, s ústami sušičky smerom nahor a rukoväťou smerom dole.

Krok 5: Smooth It Over

Česať vlasy s pádlom kefou alebo hrebeňom, keď je úplne suchý. Záver zahmleniu lesk sprej alebo sérum z polovice hriadeľa až do konca.

5 Spoločná Blow vlasov chyby Ak sa chcete vyhnúť

1. Nie Krájanie vaše vlasy

Či už sú obdarení silné alebo tenké vlasy, fénovanie vlastných vlasov môže skutočne vyzerať ako skľučujúca úlohu. Ale jednoduchý tip môže všetko zmeniť! Len začať vyfúkať vlasy s organizovaným môže veľa rozdiel. Spustite česanie vlasov a odstrániť všetky spleti, potom rozdelíme na menšie časti, aby pomohol vysušiť každý prameň vlasov dôkladne a bez námahy. Môžete tiež použiť sponky k oddeleniu sekcií úhľadne a vyhnúť sa neporiadok. Vlasové spony bude držať všetky jednotlivé úseky vlasy úhľadne, ktoré nepracujú na a robiť cestu pre ľahké sušenie vlasov. To bude tiež zabrániť mokré vlasy od príchodu v ceste svojich "hotových" hair-, takže budete mať lepšie výsledky.

2. Voľba zlého Brush and Poor štetec chytanie

Kefa na vlasy hrá kľúčovú úlohu v vlasový styling. Vyhnúť sa používania ťažkých kovov, kefy, pretože majú sklon k ohrevu ľahko, a môžete spustiť vysoké riziko prehriatia Kefka sám, pálenie alebo cez sušenie vlasov, čo bude mať za následok zlé vlasy. Takže vybrať dobrý kefa na vlasy, ktorá je dobre vetranú a dokonale zodpovedá potrebám vašich vlasov. Je to skvelý nápad hľadať kefy so širšími medzerami medzi zubami, ktorý pomáha pri detangling vlasy bez námahy. Je tiež dôležité, aby sa ubezpečil, že budete držať vaše vlasy kefa vertikálne i horizontálne vyhodiť sušičky, pretože dáva čistý a prirodzený vztlak na vlasy namiesto robiť to vyzerať byt. Potom jemne fúkať vlasy vzadu a vyhýbať sa robiť to na prednej strane, ak máte rany.

3. Vlasy príliš vlhké

Prichádza spoločnú chybu fúkacie sušenia, ktoré sa zvyčajne dopustiť. Väčšina z nás vždy vyfúkať veľmi mokré vlasy. Nech už je dôvod, prečo by ste mali vždy pamätať, aby sa zabránilo vysychaniu rana vlasy, ktorý je príliš mokrý. Je veľmi odporúčané, aby uterák suché vlasy ako prvý, pretože to pomôže udržať si vlasy z strečing, zatiaľ čo sušenie fúkaním. Tým sa zabráni poškodeniu vlasov, znižujú čas potrebný na suché vlasy a zároveň nedovolí dobrú absorpciu vlasových chrániče a necháme-in kondicionérov.

4. Heat nastavená príliš vysoká

Akonáhle začnete ranu sušenie vlasov, skontrolujte teplotu vášho fénu. Odporúča sa začať ranu sušenia s nízkym nastavením tepla na hranici vlasov a koreňov a potom zvýšiť teplotu pomaly, keď sa dostanete do konca a tipy. Tento trik pomôže pri ľahké detangling vlasov a tiež zabrániť nadmernému vysúšaniu vlasov.

5. Uchopte fúkaciu vlasov na jednom mieste

Stály pohyb je veľmi dôležité pri sušení fúkaním, takže sa nemusíte držať sušiče priamo na jednom mieste dlho, ako môžete spustiť riziko vyprážanie a poškodenia vlasov. Je tiež dôležité, aby neudrží sušič vlasov veľmi blízko k vlasy, ako to bude dať krehký vzhľad vlasov.

A tu to máte najčastejšie vysúšače chyby zatknutý pre vás! Pamätať, aby sa vaše vlasy zdravé a lesklé, aby urobil vyhlásenie, pretože "Ak to nedáva mágiu, to nedáva zmysel, že jo?"

Ste našli tento článok užitočný? Ešte nechať pod vaše komentáre.

load...