Starostlivosť o vlasy

Ako vybrať správny toner pre zvýraznené vlasy?

Ako vybrať správny toner pre zvýraznené vlasy?

Predstavte si to: ste v salóne dostať vaše vlasy zvýrazní. Čítajte noviny a len ťažko sa pozrel do zrkadla, aby zistil, čo sa deje. Kaderníka je hotovo, a pozriete sa hrôzou. Tieto zdôrazňuje sa tak líši od slnkom pobozkal vlasy ste sníval o. V skutočnosti, ako vyzerajú tí niekto premenil zebra.

Zatiaľ čo vyššie uvedené situácia by bola známa všetkým, ktorí majú farebné vlasy na nejakom mieste, to nie je zvyčajne stane pre niektoré dámy. Ako? No, oni používajú vlasy toner pre ich vrcholov. Čo to robí? Čítajte ďalej a zistiť!

What Is Hair Toner pre Highlights?

Vlasy Toner je riešenie, ktoré vám pomôže osviežiť a zakryť sa vysuší a nerovné farebných schém Keď zvýrazníte alebo pruh vlasov. Toner je nielen dobré pre vlasy, ale tiež to môže zachovať eleganciu svojich vrcholov. Ak ste odfarbené alebo zvýrazní vaše vlasy, možno budete chcieť, aby sa ubezpečil, že váš kaderník používa nejaký toner na vašich farbených vlasov.

load...

Čo Toner robiť?

Toner pomáha zmäkčiť a mieša svoj zvýraznenou vlasy s pravidelným vlasmi, takže pruhy vyzerať prirodzenejšie av súlade s aktuálnym vlasmi.

Toner vám pomôže dosiahnuť tento perfektný odtieň pridaním nových tónov do minulých vrcholov.

To je obzvlášť efektívna, ak potrebujete zmeniť základnú farbu vlasov, alebo ak chcete pridať nejaký prirodzený lesk vašich vlasov. Keď meníte farbu z tmavej na svetlo alebo sa proste snaží dostať multi-vrstvený vzhľad, vlasy toner je tou najlepšou voľbou, pretože pomáha tón vlasov a vyrovnáva farbu von počas celého reťazca.

load...

Akonáhle si odfarbiť vlasy, a bolo zdôraznené, zvyčajne postupuje umyť si vlasy. To je miesto, kde toner prichádza do obrazu; všimnete si, že nová farba, ktorú ste použili je zajatý tonera a toner vdychuje život do vlasov.

Je celkom pravdepodobné, že budete mať ten správny odtieň, ktorý chcete na prvý pokus. Ako toner pomáha nová farba ladiť s starej farby, nová farba vyzerá prirodzenejšie a hladko splýva s vašou existujúce odtieň.

To sú niektoré základné dôvody, prečo by ste mali zvážiť použitie toneru na vlasy upozorňuje.

Používanie tonera:

  1. Ako už bolo spomenuté, toner vyrovnáva farbu vlasov a upozorní. Potom, čo ste použili novú farbu vlasov, a tie ju opláchnite, aplikujte toner dlhými ťahmi. Uistite sa, že to platí rovnomerne počas celého reťazca. Pri práci na vlasy, všimnete si, ako sa toner prináša lesk na vaše farba vlasov. Toner tiež pôsobí ako plnivo, vyrovnáva vlasy a zaisťuje, že farby sa šíri od špičiek na koncoch.
  2. Toner pomáha dodať lesk a robí vaše zvýraznenie vyzerať vláčnu. Pomáha miešať farbu rovnomerne. Keď aplikujete blondína alebo žltý odtieň farby, všimnete si, že niekedy je koreň vaše vlasy sa zdajú jasnejšie než na koncoch. To sa zvyčajne stáva, ako vlasy bližšie k pokožke hlavy sa nachádza v blízkosti zdroja tepla; mozog.
  3. Toner sa chová ako vrchný náter pre vaše vlasy. Dodáva lesk a bohatosť vlasov, aby to vyzeralo silnejšie a utesňuje farbu, takže to trvá dlhšiu dobu.

Tip:

Vždy so sebou noste fotografiu štýlu, ktorý chcete získať. Tým je zaistené, že dostanete dokonalý účes, zatiaľ čo získanie perfektný odtieň z týchto vrcholov.

Takže, povedz nám niečo o svojej vlastnej techniky na farbenie vlasov. Ak použijete na vlasy toner pre zvýraznenie, prosím podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými čitateľmi tu; zanechať komentár nižšie.

load...