Starostlivosť o vlasy

Ako vybrať správnu farbu vlasov pre vašu pleť Tón

Ako vybrať správnu farbu vlasov pre vašu pleť Tón

Snažil sa rozhodnúť, čo farba vlasov na vyzdvihnutie, kedy sa rozhodnete pre farbenie vlasov môže byť veľmi zradné. Vyberanie zlú farbu môže okamžite premeniť vás z hľadá báječné až katastrofálne. Ktorý robí veľkú otázku - Ako viete, aká farba je pre vás to pravé? Ak by ste chceli poznať odpoveď, pokračujte v čítaní.

Ľudské bytosti majú pigment zvaný melanín v ich tele. Tento pigment je zodpovedný za farbu vašich vlasov, očí a kože. To tiež určuje zmenu farby, ktoré vaše pleť prechádza v rôznych klimatických podmienkach. Variácie melanínu v tele, jeho distribúcia, tvaru a veľkosti výsledok v rôznych farieb kože.

Vaša farba kože je najdôležitejším faktorom, aby zvážila pred farbu vlasov. Zlá párovanie pleti a farbu vlasov môže vás vyzerať neprirodzene a trápne. Tento článok bude slúžiť ako vodítko pre bezpečné farby na vlasy, aby sa pokúsila v závislosti na farbe a tónu vašej pleti.

load...

Určenie vašej pleti

Skontrolujte, či ste warm-tónovaný alebo chladný-posilnil osobu nasledujúcimi spôsobmi:

1. Ak chcete zistiť, či vaša pleť má sklon k bytiu teplé alebo studené, skontrolujte zápästia pri bežnom slnečnom svetle. V prípade, že žily v zápästí vyzerať zelený, potom ste warm-tónovaný. Ak vyzerajú modré, ste v pohode-posilnil.

 • Ak nemôžete povedať, či sú modré alebo zelené, môže sa jednať o neutrálny tón pleti, ktorá vám olivovú pleť.
 • Pokiaľ máte nažltlé tóny vo svojej koži, teda farba vlasov, ktorá má teplé podtextmi bude vyzerať dobre na vás. Meď blond farba je jedna taká farba.
 • Ak je vaša pokožka má ružovkasté tóny, ste v pohode tónovaný a studené farby ako popolavá blond bude vyzerať dobre na vás.

Najlepšie farby vlasov pre vašej pleti

Farba vlasov pre teplý tón pleti

Teplé tóny blond a hnedé páru rovnako teplých farieb kože. Vyberte si odtiene v závislosti na farbe pleti. Napríklad, ak ste ľahké teplé tónovaný kožu, farby ako med blondína a ruže gold vám bude vyhovovať. Pre tmavšie kožiek, volia tmavšie hnedé, ako je čokoláda.

load...

Farba vlasov pre chladné tóny pleti

Chladné tóny, ako je popol blondína, platina, biele blondína a popola hnedej sú ideálne pre chladné odtiene pleti. Ale môžete tiež vytiahnuť z mäkších teplé tóny, ako sú zlaté blond a svetlo gaštanovo hnedej.

Najlepšie farba vlasov pre svetlou pleťou

Vyhnúť sa vlasy, ktoré sú príliš tmavé na svetlou pleťou. Má jemné zvýraznenie bude robiť veľa zlepšiť svoj vzhľad. Ak už máte nádych hnedej farby na vlasy, pretože niektoré dievčatá sa rodia, a majú svetlú pleť, potom ísť na červené pruhy na vaše vlasy. Budete vyzerať skvele. Ísť na tmavých farbách so žiarivými tónmi.

Skvelý spôsob, ako farbiť si vlasy, ak spadajú do tejto kategórie, je ísť k vrcholom. Odtiene blond, červené a svetlo hnedé alebo čokolády bude fungovať najlepšie s týmto pleti.

Najlepšie farba vlasov pre stredne Skin

Vyhnúť sa farby, ktoré sú príliš ľahké. Držať blondínky a hnedej. Čím teplejšie, tým lepšie. Drž sa od farieb, ako je zázvor. Môžete ísť na tmavé odtiene slivkovej a hnedej. Prípadne môžete tiež vybrať nízkej svetla. Nechať ostrihať, ktorý bude robiť vlasy lowlights viditeľné.

Ideálne farby pre vás bude čokoládovej hnedej, matné červené, Maroons a tmavé, chladné farby ako modré alebo fialové.

Farba vlasov pre tmavou pleťou

Pre ľudí s tmavšej pleti, ako sa v pohode tónovaný pruhy ako popolavá blond nemusí byť najlepší nápad. Ísť na teplé farby ako šmuhy, ktoré sú medovo sfarbené alebo tmavo červené. Je to bezpečnejšie držať sa tmavších farbách s teplými upozorní, ak máte tmavej pleti. Ak chcete vyfarbiť väčšina vašich vlasov, rozhodnúť sa pre BALAYAGE, ktorý vám poskytne hladký prechod.

Ak už máte tmavé vlasy a hľadajú zmenu, vyberte si odtieň, ktorý je v blízkosti svojej prirodzenej farbe vlasov. Maroon a tmavo hnedej fungujú dobre s tmavými tónmi.

Farba vlasov pre ľahkou kožou

Odtiene, ktoré sú na chladnom konci spektra ako biela blondína, Kalifornia blondína, špinavý BRONDI a popol hnedá vyzerajú úžasne na bledé pleti. Teplé odtiene svetlohnedej tiež dobre vyzerať na tento typ pleti. Výhodné sú však chladné tóny.

Najlepšie farba vlasov pre olivová pleť

Teplé tmavo blond odtiene, tmavo hnedá, a svetelné hnedá vyzerajú úžasne na olivové pleti. Teplé odtiene pochváliť túto farbu pleti naozaj dobre. Popol farby tiež dobre vyzerať na olivovú pleťou, pretože sa jedná o neutrálny tón pleti.

Najlepšie farba vlasov pre Caramel Skin

Tmavé blond odtiene a tmavo hnedej vyzerať dobre na karamelovú koži. Teplé zdôrazňuje, že sú zmiešané s dostatočným tmavými vlasmi sú vhodnú farbu vlasov nápad.

Najlepšie farba vlasov pre Wheatish Skin

Teplé tmavo hnedej a chladné svetlé hnedé vyzerať dobre na wheatish koži. Vzhľadom k tomu, wheatish kože spadá do kategórie pleťou stredne tmavý, platia rovnaké pravidlá, podľa toho, ako tmavý alebo svetlý je vaša pleť.

Tipy si vybrať farbu vlasov pre vašej pleti

 1. Určiť, aké farby zo svojho šatníka obleku vašej pleti
 • Ak sa pozriete dobre v červenej, oranžovej, zlatej, žltej, zelenej - zlatá blond, dozlatista, jahodovej blond a Auburn sú farby, ktoré vám bude vyhovovať.
 • Ak sa pozriete dobre v gaštanové fuchsiová, čierna, kráľovská modrá - platina, jaseň blond, jaseň hnedý, vínovej a čierne ako uhoľ vám bude vyhovovať.
 • Ak sa pozriete dobre v červenej, fialovej, antracitovo šedej farby, zelenomodrá - piesočnatá blond, béžovej blond, čokoládovo hnedej a mahagónovej bude vyzerať dobre na vás.
 1. Vaša farba očí tiež hrá dôležitú úlohu pri určovaní farbu vlasov, ktorá vám bude vyhovovať.
 • Ľudia s liesky, zelené a hnedé oči môžu ísť na teplé podtextom vo farbách. Zlatá blond, zlatohnedá a vínovej sú niektoré z nich.
 • Ľudia s modrými alebo šedých očí môže ísť o chladné podtextom vo farbe vlasov. Platinum, popol blond, jaseň hnedá a blond farby budú týmto ľuďom viac vyhovovala.
 1. Ak máte tmavej pleti, a napriek tomu chcete ísť na plnej farbe vlasov, alebo povedzme, že máte šedivé vlasy a chcem plné pokrytie, vyberte jemné blond, ktorá je medzi hnedej a blondína, tiež známy ako BRONDI.
 2. Bude úplne blondína, keď máte wheatish pleť môže byť naozaj ťažké odniesť, a môžete skončiť vyzerať ako Amisha Patel. Namiesto toho si môžete pohrať s červenej, hnedej, ľahké hnedej a vínovej.

Ak uvažujete o ísť na neprirodzené farby, ako je fialová, modrá, alebo zelená, premýšľať o tom, ako to môže byť v rozpore s vášho šatníka, a ak to funguje s vašej obliekania v práci alebo v škole.

Vyhnúť sa tmavé farby na extrémne ľahkého pleti ako kontrast budete vyzerať svetlejší ako ty. Tmavé vlasy na svetlou pleťou môžu tiež vás vyzerať staršie ako tie.

Ako si vybrať vlasy Highlights - vlasová ideu

1. Medium Brown zlatom

Pri všetkých krás s vlasmi, ktoré nie je príliš hnedé alebo nie príliš čierna, zlato je ideálna farba dostať svetiel v. Zlaté upozorní kričať dôveru a ukázať, že ste sa neboja riskovať.

2. Ombre

To je trend, ktorý sa módny svet búrok v roku 2017 a vyzerá to, že je tu zostať. Odstupňované blednutiu farieb zo dna na vrchol je ideálny spôsob, ako upozorniť na svoju oslnivú hrivu.

3. Čierna s červeným

Vy ste jeden z tých šťastných žien s dlhou a lesklé čierne ako uhoľ vlasy? Sú stále nie sú spokojní s tým? Ako sa o získanie nejakej hlbokej červených svetiel, aby vyhlásenie, ktoré chcete?

4. Tmavo hnedá s karamelom

Ak ste si mysleli, nič dobrého z toho vzíde z karamelu, len si predstavte, lahodný, vlhké orechového šotek, kvapká sa zlatým roztopenom karamelu. To je to, čo vaše vlasy budú vyzerať. Mňam!

5. Čierna s čokoládou

Neexistuje žiadne pravdivejšie láska ako čokoláda. Akýkoľvek rozumný žena bude dosvedčiť. Takže čo keď nemôžete jesť toľko, koľko by ste chceli? Deklarovať svoju lásku k dobru kakaa zvýraznením svoju čierne vlasy v tejto farbe!

6. Tmavo hnedá so svetlo hnedými

Nech dva dlhé stratené duše majú nepríliš plačlivé stretnutie. Pár tmavo hnedé vlasy s svetlohnedej odleskami a uvidíte, že to je zápas v nebi.

7. Black s medom

Oh, zlato! Bohatá a delikátna nektár, ktoré osladí náš život tak! Sledujte to funguje svoje čaro v čiernych vlasoch, keď ho zvýrazniť vo svojom zlatom dobra.

8. Je čierna alebo tmavo hnedá s Burgundy

Pre nezasvätených, vínovej je odtieň medzi tmavo červené a gaštanové. Je to sem nepatrí, ale je jedným z najobľúbenejších farebných možností pre ženy s tmavo hnedé alebo čierne vlasy získať svetiel v tak ísť postavu.

9. Black s kávou

Vyzerá to, že sme neurobili s našimi venovanie do nápojov a jedál doteraz. Vynikajúca káva upozorní ich len to, čo doktor objednal pre polnočné čierne vlasy. Vzdych!

10. Black S Copper

Byť upozornený! Medené upozorňuje nie sú pre slabé srdce, aj keď vaše každodenné stretnutia so ženami, ktoré sa zdajú byť stále sa na vás môže povedať inak. Potrebujú myšlienku; potrebujú pozornosť, ale zo všetkého najviac, je potrebné nádhernou hlavu tryskového čierne vlasy, ktoré majú byť na obdiv s eleganciou.

11. BALAYAGE

BALAYAGE je ideálny pre každého, kto hľadá pre hladký prechod z tmy do svetla vlasy. Na rozdiel od Ombre, že obsahuje pruhy od polovice dĺžky vlasov. S BALAYAGE môžete tiež rozhodnúť pre neprirodzenými farbami ako farba vašich koreňov sú gonna zostanú rovnaké.

Čo je permanentná farba vlasov?

Permanentný farby na vlasy sú box farby na vlasy, ktoré sa často nájsť v lekárňach a supermarketoch. Zostávajú vo vlasoch navždy, hoci živosť farby nemá slabnúť. Jediný spôsob, ako odstrániť permanentný farbu vlasov by bolo pestovať ju a nakrájajte ho, alebo odfarbiť von.

Ako sa permanentná farba na vlasy funguje?

Permanentná farba vlasov môže vaše vlasy do 2 odtiene svetlejší alebo tmavší než je vaša súčasná farba vlasov, na rozdiel od semi-permanentná farba vlasov, ktoré možno ju stmaviť len.

Farba preniká svoje kožičku a farby vašich vlasov zvnútra.

Permanentná farba vlasov zostáva vo vlasoch permanentne, ale uvidíte, že sa začne odľahčiť po 4 - 6 týždňov od podania žiadosti.

Aké sú výhody trvalého farbenie vlasov?

Pre začiatok, to pomáha ženám zakryť svoje sivé korene, ktoré hrozí, že vás vyzerať spôsob, ako staršie ako tie.

Je tiež prichádza vhod, keď ste uviazol uprostred existenciálnej krízy premýšľať o tom, kde je vedený váš život, takže si farbu vlasov v krásnych farbách a omietky úsmev na vašej tvári. (Čo? Si neurobil to?)

Na vážnejšie tón, farbenie vlasov doma pomocou box farbivo môže ušetriť veľké peniaze, ktoré strávi v salóne. Avšak, to je vždy lepšie poradiť sa s kolorista, ak neviete, čo robíte, alebo nemajú žiadne skúsenosti s farbením vlasov.

Ako používať farby na vlasy?

Tu je tá časť, ktorá vám ukáže, ako ľahké je dostať vaše vlasy farbené mínus hryzenie nechtov výlet do salónu. Budete musieť ísť nakupovať farebné vlasy. Takže, choďte do obchodu s drogami alebo kozmetickou, ktorým dôverujete a vybrať farbu, ktorú chcete. Poradiť a odporúčania od priateľov či zamestnanca, ak musíte. Farba bude s tebou zostať pomerne dlhá, takže stojí za to druhý názor.

 1. Uistite sa, že vaše vlasy sú neprané (najmenej 12 hodín) pred podaním žiadosti. Tieto prírodné oleje v skalp bude pomáhať procesu farbenia ako chemikálie bude suché vlasy výrazne nahor.
 2. Podľa návodu na krabici, ktorá sa zobrazí, budete musieť miešať vývojárov a farbivo. Uistite sa, že máte na sebe rukavice, ktoré prichádzajú do poľa, aby nedošlo k znečisteniu, podráždenie alebo alergické reakcie.
 3. Nezabudnite vždy previesť test prameň ako prvý. To je nutnosťou! Vezmite malú časť vlasov (zdvihnúť to aby zistili, či môžete vidieť cez to).
 4. Pomocou aplikátora naneste trochu riešenie, ktoré ste vykonali na tejto časti vlasov. Počkať asi dvadsať minút a skontrolujte, či máte nejaké reakcie, ako je brnenie alebo pálenie. Ak tak urobíte, farbenie vlasov nemusí byť životaschopná voľba pre vás.
 5. Ak sa nič z tohto druhu sa tak stane, pokračujte rozdeliť si vlasy na jemné časti a úplne farbu každého z nich.
 6. Čas sami (podľa rámčeku) od okamihu, keď skončíte s použitím farby a potom sa umyť a stavu, v akom s kondicionérom poskytnutej v poli.
 7. Suché vlasy a štýl ako obvykle.

Voila! Je to tak jednoduché, naozaj. Od bla na wow za 1 hodinu byt! Nezabudnite, že permanentná farba na vlasy nie je umyť úplne. Vaše vlasy má z toho vyrastie. Takže keď vidíte, že malý rast svojej prirodzenej farby vlasov, viete, že je čas na dotyk-up alebo nový odtieň, keď musíš!

Slovo múdry: keď upozorní môže zdať ako trend nasledovať, pamätajte, že farba, ktorú zvolíte, je to, čo bude definovať svoj vzhľad pre najbližších šesť mesiacov alebo tak. Tak urobiť kvalifikované rozhodnutie, aby nedošlo k páchaniu hlavnej faux pas.

Dúfam, že si všetky tieto tipy na farby na vlasy na vašej pleti užitočné. Prejdite si ich raz budete mať konečné volanie a farbu vlasov. Zostaňte nádherný!

load...