Starostlivosť o vlasy

Ako Vitamín E pomáha pri raste vlasov?

Ako Vitamín E pomáha pri raste vlasov?

Pokles vlasy je jeden problém, že veľa z nás sú oboznámení s. Stráca kúsky vlasov je problém, väčšina z nás čelí čas od času, ale v niektorých prípadoch strata vlasov sa stáva trvalým. Stretnutie s ľuďmi, ktorí hovoria, že oni mali silný, nádherný vlasy, ktoré riedia v priebehu času sa stalo samozrejmosťou. Pravda v tejto veci i naďalej; ak nechcete starať o svoje vlasy, nebude starať o vás.

Obrubníky problém vypadávanie vlasov nie je jednoduché, a všetky opravné prostriedky, ktoré sa hlásia k vyriešeniu problému, existuje len málo, ktoré ukazujú skutočné výsledky. Vitamín E je jeden taký liek.

Chemický názov vitamínu E je alfa-tokoferol. To je tuk rozpustný vitamín, ktorý ponúka celý rad zdravotných a kozmetických výhod. Vitamín E olej a doplnky boli získava veľkú popularitu ako vynikajúce výrobky pre starostlivosť o vlasy. Ale čo vitamín E to robí dobré pre vaše vlasy?

load...

Je Vitamín E dobré pre vaše vlasy?

V krátkodobom Yes! Každý z nás vie, že zdravý skalp je základom pre zdravé vlasy. Skalp zdravie môže byť určená radom vecí, ako napríklad hodnoty pH, produkcia ropy, krvný obeh na vlasovú pokožku, a folikul zdravie. Vitamín E pomáha dosiahnuť rovnováhu medzi týmito premennými, čo zaisťuje, že vlasy rastú von, aby boli zdravé a silné. Robí tak tým, že ponúka nasledujúce výhody:

Výhody vitamínu E pre rast vlasov

1. Zlepšuje krvný obeh

Vitamín E pomáha rozširovať cievy, takže sa ľahšie vykonáva, a tiež zabraňuje zrážaniu krvi, čo zaisťuje plynulý tok. Olej, keď lokálne masírovať do pokožky hlavy, zaisťuje, zlepšenie krvného obehu, ktorý poskytuje optimálnu výživu vlasových folikulov. To pomáha folikuly pracovať efektívnejšie, podporu rastu vlasov.

2. Normalizuje produkcie ropy a hladiny pH

Viac často ako ne, je hlavnou príčinou vypadávania vlasov je nadmerné produkcie ropy alebo nerovnováha v hodnotách pH na pokožke hlavy. Keď váš skalp je suchý, mazové žľazy sú tlačené na plné obrátky, produkovať viac ropy, než je nutné. Prebytočný olej začne upchať vlasové folikuly, čo vedie k problémom, ako je svrbenie a lupín, a nakoniec vlasy pádu. Vitamín E počítadlá olej tým, že poskytuje vlhkosť a tým upokojenie overzealous mazových žliaz pri vyrovnávaní hladiny pH.

load...

3. Antioxidačná aktivita

Vitamín E je známy pre svoje bohaté antioxidačné aktivity, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály, ktoré spôsobujú poškodenie pokožky hlavy a vlasov. To pomáha udržať vaše folikulov bez poškodenia, zatiaľ čo potlačenie štiepeniu a lámaniu.

4. Podmienky Hair

Vitamín E má silné zvláčňujúce vlastnosti, čo znamená, že je tesnenie vlhkosti v vlasu, zachovaním podmienené. Pri pravidelnom používaní, Vitamín E rieši sucho, takže vaše vlasy hladké a pevné.

Nedostatok tohto vitamínu môže byť príčinou zlého zdravie vlasov, ale dobrá správa je, že je ľahko dostupný v mnohých zdrojov potravy, a tak možno ľahko začleniť do svojho jedálnička. Nižšie sú uvedené rôzne spôsoby, ktoré môžete použiť vitamín E pre podporu rastu vlasov.

Ako používať vitamín E pre rast vlasov

1. Jedzte potraviny bohaté na vitamín E

To je jeden z najjednoduchších spôsobov, ako začleniť vitamín do svojej starostlivosti o vlasy režimu. Vnútorná výživa je rovnako dôležité ako vonkajšie výživu, pokiaľ ide o rast vlasov, a preto je dôležité, že budete konzumovať potraviny, ktoré sú bohaté na vitamín E. Niektoré z týchto zdrojov jedla sú zelená listová zelenina, orechy, klíčky, a oleja. Prípadne, môžete sa rozhodnúť pre Vitamín E doplnky, ktoré sú ľahko dostupné v oboch tabliet a kapsúl forma. Vitamín E tablety pre problémov vypadávanie vlasov je populárny liek používa veľa. Odporúča sa, aby človek by mal začať tým, že konzumuje 400 IU vitamínu E doplnkov denne. Toto je odporúčaná dávka, ktorá môže ukázať ako prospešné pre vaše celkové zdravie, bez toho by to vyvolalo nejaké negatívne vedľajšie účinky. Je dôležité vedieť, že vysoký príjem vitamínu E, tj dávky vyššie ako 1000 IU denne môže dôjsť k riedenie krvi a iných krvných komplikácií. Vždy sa odporúča konzultovať zdravotníckeho pracovníka skôr, ako začnete nejaké doplnky.

2. Použite šampón, ktorý obsahuje vitamín E

Mnoho šampóny boli špeciálne formulované tak, aby poskytovať osobitnú vitamín E pre výživu vlasov. Pri výbere šampón, skúste si vybrať ten, ktorý je bez sulfátov a parabénov. Tieto šampóny sú jemnejšie na vlasy a nie strhnúť prírodné oleje, ktoré sú vo vašej pokožky hlavy a vlasov. Je však dôležité mať na pamäti, že šampón sám nebude podporí rast vlasov. Je dôležité začleniť pravidelné olejovanie a používanie vlasových masiek bohatých vo vlasoch rutinnej starostlivosti spolu so spotrebou zdravej a vyváženej stravy.

3. Použite Vitamín E Oil

Trvať 10 - 20 kapsúl, v závislosti na dĺžke vlasov a odrezať konca, takže môžete zbierať olej do misy. V prípade, že olej je príliš silná, kombinovať ich s nosným olejom, ako je olivový olej. Umyť si vlasy a nechajte zaschnúť. Sekcia vlasy a začať používať olej na vlasy a vlasovú pokožku. Nechať ho sedieť po dobu aspoň 30 minút a potom opláchnite jemným šampónom.

Pád vlasy je určite jeden z najviac frustrujúca vecí, človek musí možno riešiť. Avšak, tie správne lieky môžu uľahčiť riešenie tohto problému veľa. Ak ste boli zápasí s vypadávanie vlasov, zavedenie vitamín E do svojho starostlivosti o vlasy režimu by mohlo byť to pravé riešenie ste hľadali.

load...