Starostlivosť o vlasy

Ako urobiť vajcovitý šampón?

Ako urobiť vajcovitý šampón?

Chceli ste si niekedy chváliť lesklé, lesklé vlasy ako celebrity robiť? No teraz môžete, aj keď ste na napätom rozpočte! Nemusíte investovať veľa peňazí kúpi vlasové spreje, kondicionéry alebo rôzne druhy shampoos- si môžete vytvoriť svoj vlastný šampón. Chcete vedieť, ako na to? Tak tu je úloha vajíčka a ako môžu byť použité pri výrobe šampónov.

Áno, to asi znie divne, ale ja viem, to robí divy. Vajcia sú veľmi bohaté na vitamíny, bielkoviny, minerály a ďalších úžasných zložiek, ktoré môžu využívať krásu svojich kaderí ohromne. Vajcia môžu stav vlasov a robiť to oveľa moisturized- takže je najlepšie pre ľudí s suché, poškodené alebo lámavé vlasy použiť tento šampón.

Ako si vyrobiť vajcia šampón Doma:

Tu je Váš sprievodca na tom, aby sa vajcia šampón, ktorý je jednoducho perfektný. V skutočnosti, dve dokonalé vajcia šampón receptov. Stačí si len vybrať ten sa vám páči viac, alebo ten, ktorý máte všetky správne ingrediencie pre.

load...

Egg Shampoo - Variant 1

Zloženie:

  • 1 vajce
  • 1 čajová lyžička olivový olej
  • 1 lyžička citrónovej šťavy
  • 1 polievková lyžica mierne šampón (výhodne unscented)
  • 1-2 šálky vody

Spojiť všetky tieto zložky v mixéri a zmes ju až sa stal jedným hladká zmes. Vyššie uvedená recept je dosť šampón na jednom premytie pre stredné až dlhé vlasy. -Li vaše vlasy je naozaj dlhý, stačí pridať trochu viac z každej zložky, ktoré je uvedené vyššie. Ak existuje nejaký šampón zostane len pred chladom ho a uistite sa, že ho použiť do 36 hodín. Tento šampón je najlepšie pre ľudí s suché a poškodené vlasy, a to najmä v prípade, že škoda je dôsledkom nadmerné vystavenie slnku.

Egg Shampoo- Variant 2

Zloženie:

1 vajce

3 lyžice jemným šampónom (baby šampón funguje najlepšie)

Vezmite malú misku a poraziť vajcia, až sa stala penivá a mäkká. Zmiešať žĺtok s šampónom jemne. Navlhčite vlasy vlažnou vodou a masáže polovicu šampónu do pokožky hlavy a vlasov. Tento šampón nevytvorí veľa suds- nemusíte sa obávať, že. Teraz kompletne vypláchnite šampón na vlasy. Opakujte rovnaký postup s druhou polovicou šampónu. Nezabudnite, že pri druhom šampón nerobia to po dobu dlhšiu ako 60 sekúnd. Dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

load...

Tipy:

  • Ak zistíte, že vôňa vajec je príliš ohromujúce, použiť nejaký éterický olej v shampoo- levanduľový olej alebo vanilkovú esenciu funguje prekvapivo dobre.
  • Uistite sa, že pri používaní vaječný šampón nikdy umyť vlasy s teplou vodou. To umožní, aby vajcia vôňa výraznejšie. Prvý umyť vlasy s teplou a potom studenou vodou.
  • Dalo by sa sledovať to s dobrým vajec kondicionér, ak je vaše vlasy je skutočne poškodený. Tam sú niektoré naozaj dobré vajcia vlasovej masky a vajcia kondicionér receptov by ste mohli vyskúšať, ako dobre.

Takže po prečítaní tohto článku, som si istý, že sa pokúsime tento skvelý domáci recept na vaječný šampón, ktorý sa bude pridávať okamžitý lesk vlasov. Zostať krásne a lesk vždy!

load...