Starostlivosť o vlasy

Ako si vybrať správnu farbu vlasov pre indické tóny pleti?

Ako si vybrať správnu farbu vlasov pre indické tóny pleti?

Farba vlasov je skvelý spôsob, ako nenápadne a niekedy radikálne zmeniť celý svoj vzhľad. Správna farba vlasov môže vás vyzerať fab s veľmi malým úsilím. Voľbe farba vlasov pre indické pleti môže byť ťažšie než iných typov. Ženy si neuvedomujú, že to, čo funguje na hovoriť západnej vlasy, nie je vhodný pre indické pleti. Obyčajný, koľkokrát ste videli, že len veľmi blond tetuška na ulici a díval sa za ňou s hrôzou. Ďalším problémom indické ženy čelia je neschopnosť sa zblázniť s farbou vlasov, pretože "čo spoločnosť myslí."

Každopádne tu je malý návod na najlepšia farba vlasov pre indické kožu ženy, dať všetky tie zmätené dámy s bla vlasmi, vstupenku na úžasné vlasy! Bez ohľadu na to, aké sú vaše pleť! Ak môžete dostať svoje tón pleti priamo pre váš make-up, môžete si to pravé pre vaše vlasy taky! Pozrite sa na tieto farby na vlasy nápady pre indických žien.

load...

Výber správneho Farba vlasov pre indické tón pleti

Prvé vecí, prvé, musíte poznať svoje pleti. Je to teplé alebo studené? Ak ste sčervenajú a spáliť na slnku, na rozdiel od opálenie, ste pravdepodobne v pohode. Ak ste opálenie, si v teple. Niekedy Indian pleti rád byť osina v zadku a potrebujete profesionálne ju rozlúštiť. Kaderníctvo, MAC maskérka alebo dokonca BFF s dobrým zmyslom pre farbu môže pomôcť!

1. Natural Color:

Pokiaľ ide o prírodné farby, hnedej, červenej a vínovej je favorizovaný pre Indy. Podtón kože je veľmi dôležité, keď si vyberiete farbu. Ak ste veľmi žltá, nechcete s popolavo hnedá alebo zlatá, budete vyzerať žltačku. To isté platí aj pre krások, ktoré majú tendenciu ísť veľmi červené, ak sa rozhodnete červené vlasy, môžete vyzerať ako paradajka! Rozhodne nie je dobrý vzhľad! Najlepšie farby na vlasy odtiene pre indickej kože je ten, ktorý nefunguje proti ich pleti.

2. Brown:

Brown je pravdepodobne najbezpečnejšie farby si môžete ísť. Opäť platí, že ísť v súlade s vašej pleti. Ak ste chladič, ísť na farby, ako je mahagón. Pre teplú kožu, ísť na popol hnedý.

load...

3. Burgundsko:

Veľmi obľúbená farba, ktorá bude vyzerať najlepšie na olív a žlté odtiene pleti. To bude vyhovovať tmavšie dievčatá.

4. Červená:

Červená je zložité, existuje mnoho odtieňov v práve červená! Ak ste spravodlivý ísť na ľahší červené alebo medi. Nie je oranžová! Olivové dievčatá budú vyzerať najlepšie s modrou červené báze, ktoré sú tmavšie. Ak máte veľmi červené koži, sa snaží držať ďalej od červenej, bude sa jednať o predávkovaní rudost.

5. Golden:

Nemyslím si, že zlatá je prirodzenú farbu na každého, kto s indickou kožu, ale ľuďom sa to páči! Tak som pocit, že by som mal pridať trochu o tom. Kompletná hlava blondínka nie je víťazný vzhľad; to môže urobiť zahnednuté ženy vyzerajú veľmi bledý a neduživý, rovnako ako olivový dámy, aj keď sú spravodlivé. Chladné kože spravodlivé dievčatá vytiahnuť ho, ale to vyžaduje veľa a nie je niečo, čo možno ľahko urobiť doma! Najlepší spôsob, ako nosiť zlaté je u niektorých hnedých odtieňoch a sú zvyčajne v prúžkoch alebo zvýraznená. Nechoďte plnú zlata. Nielen, že je zlato "farba" nie je lichotivé, to je tiež väčšinou bielidlo a veľmi škodlivé pre vlasy.

6. Čierna:

Čisto čierna je no-no. Black je vaša funkcia sa objaví ťažšie a vyčerpane. Bude to vyzerať ako parochňa. Ísť na tmavo hnedé miesto.

Nízke osvetlenie a zdôrazňuje, že pre čierne vlasy indické:

Ak sa vydáte pre celé farbu vlasov, sa domnievajú jasov a nízke osvetlenie. Nie viac ako jeden alebo dva odtiene svetlejšie / tmavšie ako je vaša farba. Dodávajú, realizmus a rozmer na vlasy. Naše vlasy sú v skutočnosti vyrobený z mnohých rôznych pigmentov, keď sa držať svoje prirodzené vlasy proti slnku; uvidíte, čo mám na mysli. Farba vlasov odstraňuje tento "prirodzený vzhľad" pridaním jedného pevného pigmentu. Pridávanie svetiel / lowlights môžete pridať mäkkosť a rozmer svoje vlasy.

Neprirodzené farby:

Neprirodzené farby neboli obsahoval Indy ako také. Kedykoľvek moje vlasy je modrá alebo ružová získam veľa pohľadov a pripomienok príliš. Ľudia radi, aby so mnou hovoriť o svoje vlasy, a dokonca požiadať, aby sa ho dotknúť! Takže ak sa vám páči veľa pozornosti, nechoďte neprirodzené! Tenké prúžky tu a tam môže byť vaše najlepšie stávka. Fialovej, slivky a červené požiar motora sú niektoré dobré farby vlasov pre indické kože, ktoré by ste mohli vyskúšať.

Dúfam, že tento malý sprievodca vám pomohla pochopiť, najlepšie farby na vlasy pre indické tón pleti a tiež budete mať informované rozhodnutie o farbu vlasov!

load...