Starostlivosť o vlasy

Ako si vybrať pravý štetec?

Ako si vybrať pravý štetec?

Vlasový kefa môže byť váš najlepšou investíciou pre vaše vlasy, ale zle kefa pridal k nesprávnemu kefovanie techniky môžu úplne rozvráti váš vlasy, bez toho aby ste to vôbec vedeli. Tie by mohli skončiť stratou vlasov alebo možno budú musieť vysporiadať s nejakým šialeným kader. Môžete dokonca spôsobiť škodu v dlhodobom horizonte. A to všetko len výberom zlý kefa na vlasy.

Tu je návod k výberu správnych vlasovej kefy:

Pri výbere vlasy kefa tam sú dve veci, treba mať na pamäti. Účelom kefa na vlasy a druhu štetín to má. A to je na základe toho, že sme ich tu zaradené.

1. Konštrukcia kefky: Druhy kefy na vlasy

Pádlo kefa:

Títo sú všeobecne štvorcové, ploché a široké, a sú vhodné pre každodenné vlasov kefovanie. Sú najvhodnejšie pre dievčatá s dlhými, hladké vlasy. Je to skvelé pre narovnávanie stredne dlhé vlasy, pádlo kefa na vlasy vyhladzuje, ako to predlžuje. Na rozdiel od okrúhleho kefy, tento štýl povzbudzuje vlasy ležať a je lepšie pre vlasy, čo nie je príliš veľa vrstiev.

load...

Vent kefa:

Tie sú určené pre sušenie vlasov pomocou fénu na vlasy. Majú otvory / otvory v nich, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu vo vnútri kefy, pre rýchlejšie sušenie fúkaním. Tieto kefy tiež napumpovať vlasom objem a detangle vlasy.

Vankúš kefa:

Telo kefy má mäkký vankúš, v ktorom sú vložené štetiny. Tie sú vhodné pre stredné a dlhé vlasy. Táto kefa masáže váš skalp a je určený pre každodenné použitie.

Okrúhle kefy:

Tie sa používajú na vyfénovať a štýl vlasov, a sú k dispozícii v rôznych veľkostiach barel. To dáva zvlnenie a definície pre účesy. Ak chcete pre pekné pevné kadere, ísť na guľatú kefu s menším priemerom. Najlepšie pre krátke vlasy krásy. Avšak, ak chcete voľné plážové kučery, dostanete jeden s veľkým priemerom. Teraz kučeravé vlasy nosenie pre každú party!

load...

Tepelné kefy:

Tieto kefy majú kovové, a sú ideálne pre sušenie vyfukovacie v kombinácii s dizajnom. Tieto vykúriť ako kulmu, s pomocou fénu, a môžu byť použité na stočiť vlasy a pridajte hlasitosť.

Keramické kefy:

Tieto kefy majú keramickú hlaveň, a robia vlasy hladké a kader zadarmo, zatiaľ čo rana sušenie a styling.

2. Typy Bristle:

Kanc štetiny:

Kančí štetiny: diviačie štetiny sú prírodnými štetinami, a také štetce sú najvhodnejšie pre dievčatá s jemné alebo poškodené vlasy. Pomáhajú pri vytváraní lesklých elegantný vzhľad s vlasmi, distribúciou prírodné oleje z pokožky hlavy po celej dĺžke vlasov.

Nylon štetiny:

Tie sú určené pre dievčatá s hrubou, vlnité / vlnité vlasy, ako nylon štetiny sú pevnejšie než prírodnými štetinami.

Iónovej štetín:

Tie sú vyrobené z rovnakého materiálu ako keramické kief vyššie, a sa zvyčajne nachádzajú na keramických kief. Oni distribuovať teplo rovnomerne, a prepožičiavajú elegantný, lesklé vlasy vzhľad.

Takže v závislosti od typu vlasov a vašich konkrétnych potrieb vlasy, môžete si vybrať ten správny kefa na vlasy s použitím vyššie uvedeného návodu.

load...