Starostlivosť o vlasy

Ako sa správne starať o vlasy?

Ako sa správne starať o vlasy?

Mnoho súvisiace s vlasmi problémy, ako je vypadávanie vlasov, drsné a vlasy bez lesku, rozštiepené končeky vlasov, lupiny, lámanie, predčasné sivé vlasy, vznikajú v dôsledku nedostatku starostlivosti o vlasy. Hair hrá dôležitú úlohu pri transformácii vzhľadu človeka. Preto potrebuje dobrú starostlivosť, a to je možné len pomocou prírodných produktov. Tu je niekoľko tipov, ako sa starať o suché vlasy, alebo akýkoľvek iný druh vlasov, ktoré možno ľahko urobiť doma, aby si neuveriteľne nádherné vlasy.

Jednoduchých tipov, ako sa starať o vlasy

Niekoľko tipov pre starostlivosť o vlasy pre udržanie zdravé vlasy sú nasledujúce.

1. Jedzte zdravé, dobre vyváženú stravu v správnom potravín a konzumujú prebytočnú vodu, aby sa zabránilo poškodeniu vlasov. Lean proteíny, ovocie, surovej zeleniny, celé zrná, strukoviny, omega - 3 mastné kyseliny nájdené v lososa alebo ľanový olej a mliečne výrobky bude udržiavať zdravé vlasy.

load...

2. Pomocou produkty pre starostlivosť o vlasy, ako je prirodzenejšie Shikakai, citrón, kokosový olej, ocot atď pre starostlivosť o vlasy.

 • Opláchnuť suché vlasy v citrónovej šťavy sa dostať späť stratený lesk.
 • Zmiešajte jablčného octu s vodou, aby sa dostať lesklé a skákacie vlasy.
 • Naneste med na váš skalp vyriešiť problém zamotaný a kučeravé vlasy.
 • Zmiešajte med v dvoch šálok čerstvej smotany vytvoriť vynikajúce prírodné vlasy produkt pre suché vlasy.

3. Pomocou prírodné, mierne šampóny a kondicionéry s prísadami, ako je keratín, rozmarín, rastlinných proteínov a morských rias extrakt. Používať kondicionér po umytí šampónom, aby hydratujú vlasy tak, aby to extra štít, lesk, čo je menej statické a ľahšie rozmotať.

4. Použite širokú zuby hrebeňa detangle mokré vlasy namiesto kefovaním. Ostré toothcombs môže poškodiť vaše vlasy, spôsobujú štiepeniu a trieť svoj skalp.

load...

5. Suché vlasy s minimálnym teplu, ako extrémne teplo môže poškodiť väčšinu vlasy. Znižuje frekvenciu alebo intenzitu tepla použitého z fúkacích sušičky, žehličky a kulmy.

6. Kefa vlasy po dobu 3 - 4 krát denne, aby stimulovať skalp. To podporuje prírodné oleje a odstraňuje odumreté tkanivo pokožky hlavy.

7. Kúpte si vlasy zdobené každých 30 dní, aby podporovali jej rast a vrhnúť slepých uličiek. To pomáha zmierniť vaše schopnosť štýl vlasy.

PRÍRODNÉ tipy ako sa starať o vaše vlasy

Pre lupy:

 • Masírujte pokožku hlavy s čistým kokosového oleja na podporu rastu vlasov.
 • Naneste horúcou kokosový olej s malými cibuľkami po dobu asi 20 minút. Umyte sa zmesou zeleného gram prášku a vody vypustiť z vareného (varenej) ryža.

Pre zdravé a lesklé vlasy:

 • Naneste ricínový olej pre zdravú rastúce vlasy.
 • Naneste zmes vaječného bielka, 2 lyžice ricínového oleja, 1 lyžica glycerín, na vlasovej pokožky a vlasov. Uvidíte evidentné výsledky po prvom vypraní.
 • Masáž teplým kokosovým olejom. Zakryť si hlavu s horúcim uterákom a umyť si vlasy po hodine alebo tak.

Pre šedivejúce:

 • Zmiešajte trochu mehendi, vajcia, citrónovú šťavu, jednu polievkovú lyžicu instantnej kávy prášok. Naneste na vlasovú pokožku a vlasy, nechajte stáť po dobu 45 minút a umyte jemným šampónom.
 • Variť jednu šálku sušeného egrešov so 4 šálky vody a pridajte štipku cukru. Udržujte varu až sa množstvo tekutiny znižuje na jednu šálku. Spolu s tým, mix 2 šálky mehendi, vajcia, citrónovou šťavou a egreše riešenia a aplikovať na vlasy. Premýva po dvoch hodinách.

Pre úpravu:

 • Henna má dobré klimatizácia schopnosti, ktoré sú prínosné vlasy dôkladne.

Dúfať, že tieto tipy ochotný a určite znížiť vaše dilema o tom, ako sa starať vlasy. Dajte nám vedieť na vaše komentáre.

load...