Starostlivosť o vlasy

Ako sa bieliť vlasy doma - krok za krokom Sprievodca s obrázkami

Ako sa bieliť vlasy doma - krok za krokom Sprievodca s obrázkami

Ženy sa často cítia, že je potrebné, aby sa premenili. Dožadujú sa zmení, ktoré zvyčajne začína s ich vlasy a na týchto miestach, tmavé vlasy môžu začať cítiť veľmi zväzujúce. Zvlášť, keď máte niekoho, kto miluje experimentovanie, tmavé vlasy stanovuje veľa obmedzení na to, čo si môžete vyskúšať. To je dôvod, prečo bude blondínu nikdy neprestane byť trend skúsiť. A hádaj čo?

Môžete úplne dosiahnutie týchto vyzerá, sám, doma. Vzhľadom k tomu, bielenie vlasy doma nie je pre slabé srdce, a myšlienka by mohla opustiť väčšinu stylistu vypúšťaním vzdychy hrôzy, ale to nie je dosť, aby sa niektorí z nás búriť, a teda vraždu dôvody.

Nasledujúce som dal dohromady všetky informácie, ktoré potrebujete, aby vaše vlastné vlasy kolorista.

Pripravte si vlasy

Bleach funguje tak, že prelomenie vašej vlasu a oxidáciou prírodný pigment, ktorý dáva vlasy jeho farbu. Tento proces je v podstate poškodenie vlasov a z rovnakého dôvodu, vaše vlasy musia byť v zdravom stave, ktoré majú byť odfarbené. Ak vaše vlasy suché alebo poškodené, odporučil by som čakal mesiac alebo dva, než ju odfarbiť. Medzitým si môžete pripraviť vlasy dojčiace ho späť do zdravia. Ak máte zdravé vlasy, to je najlepšie začať pripravovať vaše vlasy pred dvoma týždňami, keď ste ju odfarbiť.

load...

Ak chcete pripraviť hair-

1. Práca s panenským (alebo takmer Virgin) vlasy

Nespracovávajú vaše vlasy po dobu aspoň 3 mesiacov pred sú určené k odfarbiť. Ak ste spracované alebo farbené vlasy, tak by som odporúčame počkať aspoň tri mesiace, než sa rozhodnete odfarbiť. Dôvodom je, že bielenie najlepšie funguje na panenskom a nespracované vlasy. Vaše vlasy sú tiež náchylnejšie k poškodeniu, ak re-process to príliš skoro.

2. Dať si prestávku Styling

Zastaviť teplo styling vlasov a upustiť od používania šampóny a výrobky, ktoré obsahujú sulfáty a alkoholu. To pomôže zabrániť strate vlhkosti a, verte mi; budete potrebovať všetku vlhkosť, ktorú môžete získať.

load...

3. Stav páči váš život závisí na tom

Budete musieť začať, Klimatizácia vlasy 2 týždne pred jej bielením. A tým nemám na mysli, že by ste mali použiť veľa kondicionéry kúpený v obchode. Namiesto toho použite hlboké klimatizácia masky aspoň dvakrát týždenne. Môžete si vytvoriť svoj vlastný domáci masky pomocou prísad, ako je kokosový olej, vajcia, olivový olej, banány a avokáda. Uistite sa, že ste pred prvým olejovanie nikdy umyť si vlasy. To bude mať šampón pred vysúšaním vlasov von.

4. Kokosový olej je váš najlepší priateľ

Jedna vec, ktorú som si uvedomil, po bielení moje vlasy tisíckrát, že kokosový olej môže zabrániť veľa zbytočných škôd! Namáčanie vlasy v oleji noc pred odfarbiť to môže urobiť svet na rozdiel. Olej vytvára ochrannú bariéru nad svojimi chlpov, ktoré ju drží od stratili príliš veľa vlhkosti, bez brzdí proces bielenia.

Get Your záhradu

 • Bleach Powder Získať bieliace prášok z dobrej značky, ako je Wella, Blondor, Matrix alebo Salon Care. Kompromisov to aj za použitia bielidla pleti sa s najväčšou pravdepodobnosťou povedie ku katastrofálnemu vlasy. Tiež by som odporučiť získanie bielidlo, ktorý je modré alebo fialovej farby, pretože to pomáha znižovať brassiness.
 • Developer / Peroxid Ide o tekutý peroxid, ktorý aktivuje váš bielidlo tak, že môže dostať na zosvetlenie vlasov. Dodáva sa v rôznych objemoch ako 10, 20, 30 a 40. To svedčí o sile peroxidu. S informáciami nižšie uvedenú vybrať ideálny objem pre vaše potreby.

K dispozícii je 10 úrovní vlasy, s 1 je najtmavšie čierne a 10 je najľahší bledá blondína. V závislosti na tom, koľko výťah si prajete zvoliť ideálne peroxid zospodu.

Vol 10- Tento objem nebude pracovať pre tmavé vlasy. Je ideálny pre jemne blednutiu zafarbené vlasy alebo zdvíhanie jednu alebo dve úrovne farby na vlasy, ktoré je už svetlo.

Vol 20- Pokiaľ máte vlasy, ktoré sú svetlo hnedé a nechcete, aby zrušila veľa farby, 20 objem vývojár by mal stačiť. To zdvihne o 2-3 úrovne farby.

Vol 30- Zväzok 30 developer pomôže vlek 3 - 4 úrovne farby vlasov, ale to by nemalo byť ponechané na váš skalp príliš dlho, ako to spôsobiť podráždenie. Ak máte citlivú pokožku, je najlepšie nenechať bielidlo prísť do styku s pokožkou alebo vlasovú pokožku pri použití tohto objemu. Pokiaľ chcete odfarbiť vlasy na najľahší blondína, je ideálne použiť tento developer po dobu 2 - 3 sedenia.

Vol 40- Volume 40 môže poskytovať vysoko-lift, ale tiež to môže byť v skutočnosti škodlivé pre vaše vlasy, a ja neodporúčam to. Ak použijete to, uistite sa, že nezostáva na vlasoch dlhšie ako 10 - 15 minút, aby sa minimalizovalo poškodenie.

 • Tónovanie Brush
 • Klipy pre krájanie
 • Plastové / latexové rukavice
 • Plast / sklo mise
 • Kúpacie čiapky / igelitové vrecko
 • Vyvažovanie šampón
 • Proteín Vyvažovanie kondicionér
 • Starý uterák a oblečenie
 • Toner (voliteľne)

Bielenie vaše vlasy Doma

Neumývajte si vlasy po dobu 2 - 3 dni, než sa rozhodnete odfarbiť vlasy pre lepšie výsledky. Zriadiť na dobre vetranom mieste s dobrým osvetlením, zrkadlo a tabuľku umiestniť všetky svoje nástroje na.

Krok 1: Používajte niektoré staré oblečenie a dajte rukavice

Uistite sa, že dať na nejaké staré šaty, ktoré nebude vadiť získavanie bielidlo na a nasaďte si rukavice.

Krok 2: Oddiel Your Hair

Rozdeľte si vlasy tak, aby časť koruna je zaistený preč. Týmto spôsobom môžete voľne pracovať v zadnej časti vlasy ako prvý. Je to najlepšie, aby si túto časť z cesty ako prvý, pretože sú ťažko dosiahnuteľné.

Krok 3: Mix Bleach prášok a Developer

Zmiešajte bielidlo a developer. Budete musieť pridať dve časti developera na jeden diel bielidlá. Uistite sa, že neexistujú žiadne hrudky, a tým, že zmes je konzistentné.

Krok 4: Použiť Bleach

Až budete hotoví s dolnými úsekmi, vrátiť časť, ktorú zaistené preč a začať používať. Akonáhle sa všetky vaše vlasy sú zahrnuté v bielidlá, pokrývajú vlasy so sprchou viečkom alebo plastového vrecka.

TIP: Naneste farbu najprv ku končekom a stredných dĺžok vlasov, pretože trvá dlhšie ako odľahčiť svojim koreňom. Nechajte bielidlá sedieť po dobu aspoň 20 minút a potom použiť farby ku koreňom. Týmto spôsobom možno zabezpečiť aj farbu, skôr než ľahší korene a tmavé tipy!

 Krok 4: Bleach čím vyššie sekcie

Až budete hotoví s dolnými úsekmi, vrátiť časť, ktorú zaistené preč a začať používať. Akonáhle sa všetky vaše vlasy sú zahrnuté v bielidlá, pokrývajú vlasy so sprchou viečkom alebo plastového vrecka.

Krok 5: sedieť a čakať na kúzelný

Teraz je čas sedieť a čakať na kúzlo sa stane! Nenechávajte bielidlo na dobu dlhšiu ako 30 - 45 minút. Udržať kontrolu na vlasy pravidelne, aby zistil, či je farba dvíha na úrovni, ktoré chcete. Nebojte sa, ak vaše vlasy sa obracia na oranžovo. Je normálne, že tmavé vlasy obrátiť oranžovej pri odľahčené.

Krok 6: umyť si vlasy a nechať uschnúť

Potom, čo 45 minút ubehlo, skočiť do sprchy a opláchnite bielidlá dôkladne. Umyť vlasy s šampónom vyrovnávanie vyrovnať hladinu pH pokožky hlavy. Po tejto up predurčením s vyrovnávacím proteín kondicionér. Nechajte svoje vlasy uschnúť na vzduchu.

Krok 7: toner (voliteľné)

Ak nechcete teplé tóny vo vlasoch, môžete ho odfarbiť s tonerom. Stačí vymeniť bielidlo s tonerom a sledovať všetky kroky uvedené vyššie. Prípadne môžete použiť tónovacie šampón odstrániť teplé tóny z vašich vlasov.

Tu je odkaz na video tutorial na pomoc s bielenie vlasy doma:

Poznámka

Bielenie najlepšie funguje na panenskej vlasy. Ak máte naozaj tmavé alebo farebný spracované vlasy a chcete nejaký ťažký výťah, môže trvať niekoľko sedení, než dosiahnete farbu si prajete. A to je najlepšie miesto týchto stretnutí pár týždňov, alebo za mesiac, na rozdiel tak, že nemusíte skončiť overprocessing vlasy.

Ak vaše vlasy sú veľmi tmavé, dlho, ťažko spracovaný, jemná, veľmi husté, vlnité / kučeravé, farbené, permed alebo poškodený, tak by som odporúčame odložiť odfarbovanie vlasov doma a to urobiť profesionálne namiesto toho, ako si možno nie získať výsledky, ktoré ste očakávali.

Plánujete odfarbovanie vlasov doma? Povedzte nám, čo máte v obchode pre vaše vlasy v sekcii Komentáre nižšie.

load...