Starostlivosť o vlasy

Ako robiť vlasy Rovnotenia doma?

Ako robiť vlasy Rovnotenia doma?

Kedysi som mal tento neovládateľný husté kučeravé, strednej dĺžky vlasov. Hovorím druh vlasov, ktoré sa mi plakať každý deň, ten, ktorý vzal hodiny štýl, skrátka, celkom nočná mora. A potom jedného krásneho dňa som sa rozhodol ísť na človeka a dostal elegantný a ľahko spravovateľné vlasy, vždy som chcel. Ale to, čo nasledovalo potom, čo to bolo ochabnuté, suché a poškodené pramene, ktoré som nenávidel. Moje vlasy sa stal mojím nepriateľom, a rýchlo som si uvedomil, že sa prírodné vlasy bol jediný spôsob, ako priviesť moje vlasy k životu znova. Aj keď to trvalo nejaký čas a úsilie, a ja sa vrátil môj zdravé vlasy.

Takže, ak chcete rovné vlasy, ale nechcú devastovať svoje zámky s agresívnymi chemikáliami, postupujte podľa nasledujúcich tipov, ktoré som sledoval a dostať rozprávkové elegantné kadere s ľahkosťou!

Ako narovnať vlasy prirodzene:

Tieto metódy vám nedá zázračné zmeny, ale určite, aby vaše vlasy, 100% hladšie a rovnejšie.

Banana a Papaya maska:

Trvať niekoľko banány a roztlačíme ho spoločne s papájou. Teraz pridajte lyžicu medu do neho a použiť ju na vlasy. Zmes sa udržať na vlasy, kým nie je úplne suchý. Potom, čo urobil, umyť si vlasy a potom vyfúkať na pohyb nadol.

load...

Kokosový krém a Lemon Mask:

To robí divy pre moje vlasy. Len bič nejaký kokosový krém s citrónovou šťavou a aplikovať na vlasy. Použite prírodné šampón a dôkladne očistiť svoje vlasy na odstránenie zmesi. Po umytí budú vaše vlasy vyzerať oveľa rovnejší.

Straight Irons Galore:

Tu je niekoľko tipov, ako narovnať vlasy doma s priamym železa!

 • Kúpiť žehličky pre dĺžky vlasov a uistite sa, že je z keramického druhu - to spáli si ruky inak. Milujem Chi Chi Ultra 1 palec Keramické plochej ocele, ktorá vyhladzuje vlasy a dosky sú určené na zvýšenie lesku rovnako. Víťaz!
 • Si sami nadupaným-up blow-sušička. To vám pomôže znížiť krepovateniu stlačením kutikuly. Môj obľúbený je Conair Comfort Dotykový turmalín Keramické Styling sušiča.
 • Použiť výživný kondicionér, ktorý opustí vaše vlasy neuveriteľne mäkké. Navrhujem Organix Vyživujúce kokosové mlieko kondicionér. Uistite sa, že vaša dovolenka to na dobu najmenej dvoch minút.
 • Vždy používajte tepelne chránič sprej pred fénovaním alebo styling s Flatiron alebo kulmu, ktorý bude ďalej štít svoje pramene z náporu tepelne Sunsilk Keratinology sprej je ľahko dostupné na trhu.
 • Naneste množstvo desetník veľkosti čmeliakov a pretĺcť Kadernícke Invisible Oil Primer všetko nad hlavou pred rovno žehlenie!
 • Štartovať zo zadných a oddiel vaše vlasy, tým viac sekcií, ktoré urobíte, tým ľahšie nájdete ich o rovný povrch.
 • Nepriehrievajte taniere, vyberte teplotu múdro.
 • Potom, čo urobil, použite sérum pre udržanie kader preč.

Permanentný vyrovnávanie vlasov:

Permanentný rovnanie je náročný a chúlostivý proces robiť doma; osoba, ktorá je sebavedomý a odhodlaný dosť zvládne hoci.

load...
 • Trvalé narovnanie funguje chemicky sa produkt rozdelí väzieb medzi molekulami keratínová
 • Zvoliť vhodnú domáce kit a postupujte podľa pokynov dobre
 • V prípade, že kučeravý textúra stále existuje, potom ďalšie styling je nutné
 • Ak používate iné chemikálie na vlasy, ako je farba vlasov, buďte veľmi opatrní. Urobiť test prameňov a byť v bezpečí pri používaní chemikálií

Takže, tu sú naše top odporúčania pre dosiahnutie rovné vlasy doma. Dajte nám vedieť, či budete vyznačujúce sa niektorou z týchto produktov alebo nápravných opatrení do režimu na našich poznámkach nižšie.

load...