Starostlivosť o vlasy

Ako používať vlasy Straightening krém?

Ako používať vlasy Straightening krém?

Vyrovnávanie vlasov je vždy v móde. To nikdy vyšiel z módy, pretože v deň, keď prišiel. Ľudia idú pre trvalé vyrovnávanie vlasov, ale je potrebná opatrnosť. Niektorí z nás nemajú trpezlivosť k tomu, že. Vyrovnávanie vlasov krém je pre vás ľudí. Krém používa pre vyrovnávanie vlasov vám umožní dočasne dosiahnuť rovné a hladké vlasy. Vyrovnávanie vlasov krém je aktivovaný teplom.

Znie to žiadna veľká veda, je to tak? No to nie je. Je to veľmi jednoduché, ako to urobiť. Chcete vedieť, ako na to? Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie a budete zvládnuť techniku ​​v žiadnom momente.

Ako používať vyrovnávanie vlasov krém?

Vedieť používať vyrovnávanie vlasov krém doma postupujte podľa nasledujúcich krokov.

  1. Vaše vlasy by mali byť pred použitím týchto krémov čistý. Vezmite požadovaný krém používa pre vyrovnávanie vlasov. Pred nanesením krému umyť si vlasy. Škrípať vlasy v čistou utierkou a odstráňte všetku vodu z vlasov. Vaše vlasy by mali byť vlhký a pripravené k krému. Kefa vlasy ľahko odstrániť všetky uzly a spleti a urobiť vlasy zadarmo.
  2. Vezmite malé množstvo krému na ruky a rozprestrel ju na dlani. Vždy začnite s malým množstvom, ako môžete vždy vybudovať produkt. Potom začína od hlavy a šíriť produkt na vaše tipy. Beh prsty do vlasov šíriť produkt rovnomerne. Aplikuje sa raz znovu v prípade potreby.
  3. Kefa vlasy pomocou šampón kefa. To sa bude šíriť produkt rovnomerne do vlasov.
  4. Teraz časť vlasy na 3 - 4 sekcií a zaistite je čapy. Môžete to urobiť stredovú cestičku a potom previesť každú polovicu do ďalších dvoch častí, a tak ďalej.
  5. Teraz začať s najnižším časti úseku. Položte guľatú kefu pod spodné časti vlasov a začať sušenie ranu. Ako ste si vyfúkať Roll kefa ku špičkám vlasy. Vzhľadom k tomu, krém je aktivovaný teplo bude nastavený ako tepelné padá na neho. Tým sa odstráni všetky krepovateniu a vlny z vlasov a aby im dostať tvar vášho želania.
  6. Pokračovať kefovanie a vyhodiť sušenie, kým sú vaše vlasy úplne suché. Do rovnakej pre zvyšok sekciách.
  7. Nakoniec budete mať salón rovné vlasy. Nie je to ľahké?
[Čítajte: Matrix Narovnanie Cream]

Takže to skúsiť túto techniku. To funguje naozaj dobre pre niekoho, kto chce ísť na dočasné rovnanie a nie je časovo náročné vôbec. Môžete skúsiť to doma na vašej úrovni komfortu. Získate veľa rovnanie krémy v týchto dňoch. Niektoré z nich sú od renomovaných značiek a nebude horieť dieru do vrecka. Tak to skúste túto jednoduchú techniku ​​a budete mať rovné vlasy vo veľmi krátkom čase. Ešte podľa nasledujúcich jednoduchých krokov a získať salón rovné vlasy.

load...

Akonáhle si narovnať vlasy s použitím krému, môžete ľahko spravovať ho potom mať hodvábne, lesklé a hladké vlasy. Iba zabezpečenie správneho druhu krému je dôležité. Je nutné zvoliť v závislosti od typu vlasov a kader to má. Máme tiež článok, ktorý hovorí o najlepších vyrovnávanie vlasov krémy.

Radi by sme poznať vaše názory a pohľady. Do podeliť o svoje názory s nami.

load...