Starostlivosť o vlasy

Ako používať vlasovú prípravu bezpečne doma?

Ako používať vlasovú prípravu bezpečne doma?

Vy ste v láske s rovnými vlasmi? Ak áno, tu je dobrá správa pre vás! Použitie na vlasy doma je pomerne jednoduché v nedávnej dobe. Moderné technológie majú prísť s niekoľkými módnych železnými rovnanie, ktoré sú užívateľsky prívetivé v prírode. Teraz, nemusíte už vyžadujú návštevu salón, keď sníva o štýlový rovné vlasy. Avšak, s použitím žehlička na vlasy nemusí byť jednoduchý úkon pre toho, kto má ešte predtým používal to. Aj keď, žehličky sa ľahko používajú, niekedy je treba byť si vedomý súvisiacich faktorov vyrovnávanie vlasov pre zaistenie bezpečnosti. Ak ste začiatočník, tu je jednoduchý návod, ako používať žehlička na vlasy doma.

Ako si vyrobiť vlasy pripravený na rovnanie:

Než sa narovnať vlasy doma, je nutné najprv pripraviť vlasy. Mimo znečistenie, tuk, rôzne stylingové produkty a nečistoty, aby naše vlasy kučeravé a neovládateľný. Preto je nutné pred použitím žehličky umyť vlasy dôkladne. Zvládnuteľné dobrý stav vlasov dobre reaguje na rovnanie. Okrem toho, že pravdepodobnosť poškodenia obmedzuje na veľkej miery, keď vlasy sú čisté a zdravé.

Musíte vyzdvihnúť hydratačný a výživný šampón, keď sa pozriete na vyrovnávanie vlasov. To by opustiť svoje vlasy mäkký a je vhodný pre použitie žehličky. Pred použitím žehličky na vlasy, uistite sa, že vaše vlasy sú suché. Nepoužívajte na vlasy na mokré vlasy.

load...

Výberom správneho typu na vlasy:

Výber správneho typu žehlička na vlasy je rovnako dôležitá ako príprava vlasy pre metódu rovnanie. Tie by mohli byť prekvapený, nájsť veľa rovnanie značiek, keď sa pozriete na jeden. Preto je veľmi dôležité vybrať ten správny pre vaše vlasy. Je nutné spomenúť, že pomocou zlý výrobok môže poškodiť vlasy vážne, a niekedy môže viesť k trvalému poškodeniu vlasov.

Medzi mnohých typov rovnanie žehličky sú tie najlepšie. Môžu byť trochu drahšie v porovnaní s inými typmi, ale je najlepšie, keď je považovaná za bezpečnostné. Keď ste nakupovanie pre jedného, ​​pokúsiť sa rozhodnúť pre žehličky, ktorý je dodávaný s keramickým povlakom. Tento typ výrobku je jemný na vlasy a dodáva vlasom extra lesk a zdravie.

Výberom správnej veľkosti a žehličky na vlasy je najdôležitejšia. Ideálna veľkosť pre rovnanie železa sa pohybuje v rozmedzí od 1 "až 1,5" široký. Žehličky, ktoré majú 2 taniere alebo viac sú najlepšie typy rovnanie pre všetky dĺžky vlasov.

load...

Ako používať žehlička na vlasy doma?

V neposlednom rade ide o žiadosti. Aplikovanie na vlasy doma nie je tak tvrdá ako lietajúce raketu. Tu je jednoduchý krok za krokom sprievodcu pre vás.

  1. Umyte si vlasy s dobrým kondicionér šampónom. Blow-vysušiť po praní. Použite vyhladzovacie a klimatizácia šampón, ak máte kučeravé husté vlasy. Pre tenké vlasy, mali by ste sa rozhodnúť pre zväčšujúcich objem výrobkov. Dajte svojmu vlasom osušte po umytí a sledovať s vyfúkať. Pri sušení vlasov, to od korienkov ku končekom. Česať si vlasy dobre a detangle nezvládnuteľných vlasy. To robí prvý krok vyrovnávanie vlasov.
  2. Ďalším krokom je použitie tepelnej ochrany sprej. Neohrozí tento krok, a tiež nemajú rozhodnúť pre lacnejší produkt za rovnaký. Vyhnúť použitie séra na korene, pretože by umožnili vlasy mastné. Tepelná ochrana je nevyhnutné, keď sa pozriete na bezproblémové rovnanie.
  3. Zároveň vlasy pripravený na rovnanie, rozdeľte vlasy do vrstiev, vlákien a profilov. To by umožnilo zameriavate každú časť vlasov rovnako.
  4. Postavte žehličku do správnej teplote. Záleží hlavne na dĺžke vlasov. Dodržujte návod na obsluhu nepatrne.
  5. Zanechať palec od koreňa a začať rovnanie. Narovnať jednu vrstvu vlasov naraz. Týmto spôsobom opakovať metódy pre každý z prameňov a vrstiev.
  6. Okamžite zastaviť proces, keď sa objavíte nejaký prskanie alebo pary na vlasy.
  7. Vidieť sami seba do zrkadla a teraz nový účes.
[Čítajte: žehlička na vlasy Philips]

Dúfať, že sa nad domácou žehlička na vlasy na obsluhu by vám pomohol von pre vyrovnávanie vlasov bezpečne doma.

load...