Starostlivosť o vlasy

Ako používať ricínový olej na liečbu lupín?

Ako používať ricínový olej na liečbu lupín?

Ak sa niekto sa vás spýtal na meno olej, ktorý je určený pre liečbu lupín najlepšie, čo by vaša odpoveď bude? Mandľový, jojobový a olivový olej? No, faktom je, mali by ste byť strašne off známky, zakaždým! Tieto oleje liečiť lupín, ale nie tak účinne ako skromného, ​​cenovo a časovo testované ricínový olej!

Takže je ricínový olej dobré pre lupiny? Ak máte stále pochybnosti o schopnosti ricínového oleja liečiť lupy, potom je najvyšší čas, aby ste prestal robiť to. Prečo? Prečítajte si tento post za odpoveď!

Ricínový olej pre lupiny - Ako to funguje:

  1. Jedným z dôležitých zložiek ricínového oleja, kyseliny ricínolejovej, má antimikrobiálne vlastnosti, a to je to, čo dáva ricínový olej jeho vlastnosť zabiť baktérie, ktoré spôsobujú lupiny. Ricínu v oleji má tiež baktericídne a fungicídne vlastnosti. Títo dvaja chráni pokožku hlavy pred mikrobiálnych a plesňových infekcií vedúcich k lupinám a skalp infekcií, ako je seboroická dermatitída.
  1. Ricínový olej je vynikajúci pre udržanie vlhkosti, vzhľadom na vysoký obsah omega-9 mastných kyselín. Tento olej sa môže zablokovať v vlhkosť vo vlasoch a tým pôsobí ako vynikajúci vlasy kondicionér. Je to tiež skvelé pre liečbu štiepeniu a robiť vlasy lesklé a hebké. Vlastnosti zvlhčenie omega-9 mastných kyselín tiež pomôže v boji proti suchej vločky a lupín.
  1. Ricínový olej je nabitý živinami, ako sú minerálne látky, omega-6 mastných kyselín a vitamín E- z ktorých všetky hydratujú suché lupinám vločiek a boj syndróm svrbiacu pokožku hlavy.

Tipy pre ricínový olej Použitie Pre Lupiny Cure:

Ricínový olej môže byť aplikovaný priamo na pokožku hlavy, alebo to môže byť zmiešaný s ľahšími, hair- zdravých olejov, ako je jojoby a olív zintenzívňuje svoje výhody. Otepľovanie olej a masírovať pokožku hlavy s ním je najlepšie pre zlepšenie krvného obehu, rast vlasov a zníženie lupín. Ricínový olej môže byť ponechané cez noc pre maximálne dávky, alebo môžete použiť olej asi 20 minút pred umývanie vlasov. Funguje to v oboch smeroch, a to robí divy!

load...

Ďalším spôsobom, ako ťažiť z dobroty tohto oleja je pridať malé množstvo ňou do svojho kondicionéru.

Už ste niekedy používa ricínový olej na liečbu lupín, potom sa dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach! Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...