Starostlivosť o vlasy

Ako používať pivo na rast vlasov?

Ako používať pivo na rast vlasov?

Prečo rast vlasov musí trvať tak dlho? To je jedna otázka, ktorú som sa pýtal sám seba viackrát, než si spomínam. A každý, kto sa snaží pestovať ich vlasy sa môžu dohodnúť, že nečinne sedí a čaká na vaše vlasy rastú, je jedným z najbolestivejších úloh možno zaberajú. Takže, nie! Nemá zmysel čakať bez akejkoľvek akcie.

Rozmaznávanie vlasy s výživu a vlhkosť, zatiaľ čo vy sa snažíte pestovať to je istý výstrel spôsob, ako zabezpečiť, že to rastie najrýchlejším tempom vo výbornom zdraví. V skutočnosti ste ani nemusíte míňať veľa peňazí na maškarné produktov na pomoc vaše vlasy rastú. Všetko, čo potrebujete, je plechovka piva a nejaký čas na ruky.

Je Pivo dobré pre vaše vlasy?

Vedeli ste, že pivo je treťou najviac spotrebováva nápoj na svete? Vedeli ste tiež, že je takmer rovnako populárny ako prísada starostlivosť o vlasy? Počet piva šampónov a prípravkov pre starostlivosť o vlasy, ktoré zoznam piva ako prísada je na vzostupe a pre to dobrý dôvod. Nižšie sú uvedené rôzne výhody piva ako prísada starostlivosť o vlasy.

load...

Minerálne Jackpot

Podľa výskumníkov, pivo obsahuje minerálne názvom oxid kremičitý. Oxid kremičitý je známe, že pridanie objem vlasov a robiť to silnejšie a je tiež bežne brať ako doplnok vlasov a nechtov. To robí pivo jedným z najlepších ingrediencií môžete použiť na podporu rastu vlasov a zároveň zlepšiť zdravie vlasov.

Ak ste hľadali zložky, ktoré by spĺňali všetky minerálnych potreby vašich vlasov je, pivo je jackpot. Vedľa oxidu kremičitého, pivo obsahuje fosfor, meď, horčík, železo a tiež vitamíny B. Nižšie sú uvedené rôzne výhody piva na vlasy.

 • Pre tých, ktorí hľadajú na spúšťanie rast vlasov, s použitím ošetrenie piva môže pomôcť stimulovať krvný obeh v pokožke hlavy, podporuje rast vlasov.
 • Spolu s vitamín B, proteíny nájdené vo sladu a chmeľu (ktoré sú aktívne zložky v pive), sa hovorí, že pre opravu poškodené vlasy.
 • Sacharózy a maltózy cukry prítomné v pive utiahnuť a posilniť vlasové kutikuly pre zvýšenie lesku.
 • Obľúbený nápoj je známe, že stav vašich vlasov pri zachovaní úrovne pH pokožky hlavy, držať to od dobývania príliš suchá alebo mastná.

Ako používať pivo rast vlasov?

1. Pivo Rinse

Budete potrebovať
 • 1 šálka Beer
 • Šampón
Doba spracovania

20 minút

load...
proces
 1. Opustí pivo cez noc alebo po dobu niekoľkých hodín, takže sa naplocho.
 2. Umyť vlasy s pravidelným šampónom a potom podmienku. Pokiaľ máte mastné vlasy, môžete preskočiť vlasov.
 3. Potom, čo ste podmienené, zalejeme pivom rovno do vlasov. Vmasírujte do pokožky hlavy a vlasov a potom čakať asi 15 minút.
 4. Opláchnite pivo z vašich vlasov sa studenou vodou.
Ako často?

Raz za týždeň.

Prečo to funguje

Pivo plákanie pomôže očistiť svoje vlasy a rovnováhu pH pokožky hlavy. Bude tiež zapečatí svoje kutikuly pridať lesk a odraziť na vlasy, zatiaľ čo ovládanie krepovateniu.

2. Pivo a Honey

Budete potrebovať
 • 1-2 cup Tmavé pivo
 • 1 polievková lyžica Med
 • 1 banán
 • 1 žĺtok
 • Kúpacie čiapky
Doba spracovania

2 hodiny

proces
 1. Miešať ingrediencie dohromady v mixéri, až sa dostanete hladkú zmes.
 2. Spustiť aplikáciu zmesi na vlasy masírovaním ho do svojich koreňov a potom pracovať ju po celej dĺžke vlasov na špičkách.
 3. Potom, čo ste sa vzťahuje pokožku hlavy a vlasy v zmesi, pokrývajú vlasy so sprchou viečkom, aby sa zabránilo neporiadok. Počkať zmesou vo vlasoch po dobu 1 - 2 hodiny.
 4. Zmes sa premýva sa s vaším bežným šampónom a skončiť s kondicionérom.
Ako často?

Raz za týždeň.

Prečo to funguje

Toto pivo vlasy maska ​​je ideálny pre ľudí s suché až normálne typy vlasov. Všetky zložky v tejto maske sú extrémne klimatizácie a pomáhajú utesniť vlasy s vlhkosťou. Maska tiež pracuje na zlepšení skalp zdravie, podporovať zdravý rast vlasov.

3. Pivo Šampón pre rast vlasov

Budete potrebovať
 • 1 1-2 šálky Pivo
 • 1 šálka Shampoo
 • Hrniec na varenie
Doba spracovania

5 minút

proces
 1. Varí pivo po dobu asi 15 minút v hrnci. Nebojte sa, ak sa pivo vyparuje a stráca polovicu jeho obsah, pretože to je normálne.
 2. Akonáhle sa pivo ochladí na izbovú teplotu, premiešame s 1 šálka šampónu.
 3. Opláchnite vlasy s vodou a potom masáž pivný šampón do vlasov pokiaľ nezačne peniť.
 4. Umyte šampón vypláchnite studenou vodou.
Ako často?

2 - 3 krát týždenne.

Prečo to funguje

Pivný šampón pomáha odstraňovať nečistoty z vlasov a zároveň ju aj klimatizácia. Tento šampón tiež prispeje k vytvoreniu čisté a ideálne skalp prostredie pre zdravý rast vlasov.

4. Jablčný ocot a Beer

Budete potrebovať
 • 1 - 4. Cup jablčný ocot
 • 1 šálka Beer
Doba spracovania

5 minút

proces
 1. Opustí pivo cez noc alebo po dobu niekoľkých hodín, takže sa naplocho.
 2. Potom, čo pivo preč bytu, zmiešame s štvrť šálky jablčného octu v džbáne.
 3. Umyť vlasy s pravidelným šampónom a potom podmienku. Pokiaľ máte mastné vlasy, môžete preskočiť vlasov.
 4. Potom, čo ste podmienené, zalejeme pivom a jablčným octom zmes do vlasov. Vmasírujte do pokožky hlavy a vlasov a potom čakať asi 15 minút.
 5. Opláchnite pivo zo svojej vlasy s teplou vodou.
Ako často?

Dvakrát za mesiac.

Prečo to funguje

Myslíte o tomto plákanie ako hlboké ošetrenie očistu, ktorá pomáha zbaviť všetkého hromadenie výrobkov vo vlasoch a zároveň zabraňuje problémy, ako je zanášanie vlasových folikulov. To vám pomôže udržať vašu pokožku hlavy pocit sviežosti a zdravé, čo mu umožňuje efektívne fungovať.

5. Vajcia a Beer

Budete potrebovať
 • 1-2 šálka plochý piva
 • 1 lyžička avokádový olej
 • 1 vajce
 • Kúpacie čiapky
Doba spracovania

30 minút

proces
 1. V mise zmiešajte všetky ingrediencie, až sa dostanete hladkú zmes.
 2. Začať používať zmesi na vlasy masírovaním ho do svojich koreňov a potom pracovať ju po celej dĺžke vlasov na špičkách.
 3. Potom, čo ste sa vzťahuje pokožku hlavy a vlasy v zmesi, pokrývajú vlasy so sprchou viečkom, aby sa zabránilo neporiadok. Počkať zmesou vo vlasoch po dobu 30 minút.
 4. Zmes sa premýva sa s vaším bežným šampónom a skončiť s kondicionérom.
Ako často?

Raz za týždeň.

Prečo to funguje

Vajcia sú plné proteínov a mastných kyselín, ktoré pomáhajú hydratujú a vyživujú vlasy. To, v kombinácii s pivom, pomáha udržiavať zdravie vlasov a podporujú zdravý rast vlasov.

6. Pivo A Strawberry

Budete potrebovať
 • 1 šálka Flat Beer
 • 3 zrelé jahody
Doba spracovania

20 minút

proces
 1. V miske roztlačte jahody, kým sa nedostanú do kašovitej konzistencie.
 2. Do kaše jahody pridajte pivo a miešajte, kým sa dostanete hladkú konzistenciu.
 3. Spustiť aplikáciu zmesi na vlasy masírovaním ho do svojich koreňov a potom pracovať ju po celej dĺžke vlasov na špičkách.
 4. Potom, čo ste sa vzťahuje pokožku hlavy a vlasy v zmesi, pokrývajú vlasy so sprchou viečkom, aby sa zabránilo neporiadok. Počkať zmesou vo vlasoch po dobu 20 minút
 5. Zmes sa premýva sa s vaším bežným šampónom a skončiť s kondicionérom.
Ako často?

Raz za týždeň.

Prečo to funguje

Táto maska ​​je ideálny pre ľudí s mastné vlasy. Pomáha pridať objem a lesk vlasov a zároveň odstraňuje prebytočný maz a folikuly upchatiu.

Tipy a upozornenia

Rovnako ako čokoľvek iného, ​​umiernenosť je kľúčom pri používaní pivo pre starostlivosť o vlasy. Tam sú niektoré nevýhody používania príliš veľa pivný šampón. Nižšie sú uvedené niektoré tipy, ktoré by ste mali mať na pamäti pri použití pivo pre starostlivosť o vlasy.

 • Vždy používajte plochý piva.
 • Obsah alkoholu piva môže byť príliš sušenie pre suché typy vlasov. Šampón a jahody vlasovej masky opravné prostriedky sú vhodnejšie pre mastnú typy vlasov skôr než suché vlasy.
 • Nepoužívajte pivo plákanie viac ako raz týždenne, ako to môže vyschnúť vlasy tým, že odstráni jeho prírodných olejov.
 • Nenechajte overwash vlasy.
 • Pivo je skvelý upresňovanie zložka a mali by byť používané ako také.

Rast vlasov môže trvať večne, to áno. Ale pri dobrej starostlivosti o vlasy medzitým môže čakať úplne stojí za to. Pivo je vynikajúci starostlivosť o vlasy zložka, ktorá môže byť použitá na podporu rastu vlasov pri použití správnym spôsobom. Už ste niekedy používa pivo pre vaše vlasy? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...