Starostlivosť o vlasy

Ako používať Mrkva na rast vlasov?

Ako používať Mrkva na rast vlasov?

Vieme, že mrkva je dobrá pre vresoviská, ale vedeli ste, že oni sú tiež dobré pre rast vlasov? Mrkva je známe, že pridanie hrúbku na vlasy a urobiť vlasy rastú rýchlejšie. Môžete jesť mrkvu denne, alebo piť mrkvovej šťavy vidieť okamžité výsledky v raste vlasov a textúry. Pravidelným používaním mrkva vonku i vo vnútri, určite dať silné a zdravé vlasy.

Mrkva sa naplní živiny a vitamíny, ako je vitamín A, K, C, B6, B1, B3, B2, vlákien, draslík, fosfor atď, ktoré sú vhodné pre zdravie, kože a vlasov. Mrkva tiež zlepšujú zrak očí a spomaliť proces starnutia.

Výhody Mrkva na vlasy:

  • Mrkva stimuluje rast vlasov
  • Mrkva, aby vlasy lesklé a dať im hodvábne hladký textúra
  • Mrkva zlepšujú krvný obeh
  • Posilňujú vlasy
  • Oni tiež zabrániť rozbitiu vlasy a vypadávanie vlasov
  • Mrkva chráni vlasy pred vonkajšími škody ako znečistenie, počasie atď
[Čítajte: Zelenina, ktoré zvyšujú rast vlasov]

load...

Tu sú niektoré recepty na liečbu mrkvu rastu vlasov, ktoré sú veľmi jednoduché. Skús jeden z nich.

Použite Mrkva pre rast vlasov:

Mrkva Pre-šampón Liečba: Táto liečba pre-Šampón je určený pre tých, ktorí sa nudí olejovanie vlasy. Aby bola táto liečba masku, budete potrebovať jeden alebo dva mrkvu (podľa Vášho dĺžky vlasov) nakrájame na malé kúsky. Potom premiešame s olivovým olejom, kokosový olej, esenciálne oleje a medu. Po zmiešaní zložiek dobre, zmes sa zahrieva po dobu 2 - 3 minúty. Po zahriatí, zmes sa dobre používať nejakú tvaroh. Zmes bude vyzerať ako mrkvový koktail, ale nie vy nemusíte piť: P.

Naneste na vlasy od korienkov ku končekom a udržiavať ju po dobu 20 - 25 minút. Vypláchnuť s dobrým šampónom. Táto liečba pre-šampón bude stimulovať rast vlasov, a to bude tiež, aby vaše vlasy hladké a zdravé. Môžete použiť túto mrkva pre liečbu rastu vlasov cez víkendy a bude okoreniť svoj starostlivosť o vlasy rutina.

load...

Mrkvový olej: Ak chcete mrkva olej doma, vziať nejaké mrkvu a nastrúhame je pomocou strúhadle. Teraz udržať strúhanej mrkvy v čistej sklenenej keramickej nádobe a pridajte olej (môžete použiť olivový olej, kokosový olej alebo ricínový olej) v ňom. Táto zmes sa udržať v tmavej miestnosti po dobu asi 1 týždňa. Potom, čo sa olej stáva oranžovej farby, môžete ju uložiť do čistej nádoby a kompost mrkvu. Použitie tohto oleja každý týždeň pred šampónovanie a udržiavať ju po dobu pol hodiny. To mrkvová šťava bude vaše vlasy silné a posilní svoje vlasové korienky. Bude tiež znížiť poškodenie vlasov a stimuluje rast vlasov.

Maska mrkva Vlasy: Užívajte jednu mrkvu a banán olúpte ovocie. Rez na malé kúsky a potom sa pridá olivový olej do tejto zmesi. Blend potom zmes v mixéri s pomocou tvarohu a aby pastu. Pasta by nemala byť silná, pretože bude ťažké odstrániť. Použiť túto vlasové masky na vlasy po dobu asi 30 minút a potom zmyte s pravidelným šampónom. Mrkva v vlasové masky bude stimulovať rast vlasov, bráni poškodeniu vlasov a vaše vlasy zdravé. Banán v maske na ne bude hladká, hodvábna a zvládnuteľné.

Ak ste leniví, potom kúpiť mrkvu olej zo semien na trhu k dispozícii a miešať dva tri kvapky tom s vaším bežným olejom a pred šampónovanie aplikovať zmes po dobu 1 hodiny. Mrkva olej je tiež veľmi prospešný pri raste vlasov a pravidelné užívanie ukáže úžasné výsledky.

load...