Starostlivosť o vlasy

Ako používať ľanové semená na rast vlasov?

Ako používať ľanové semená na rast vlasov?

Rast vlasov môže byť pomalé a zdanenie. Na hornej strane skutočnosť, že trvá celú večnosť, aby rast, musíte sa dostať časté krytmi, aby sa vaše vlasy zdravé. By vás zaujímalo, či existujú procedúry, ktoré by mohli pomôcť urýchliť proces, ale salon ošetrenia sú drahé a nezdá sa, že vykazujú trvalé výsledky, pretože chemické látky prítomné v nich. Ale budete radi vedeli, že tam sú domáce procedúry a opatrenia, ktorými môžete urýchliť proces rastu vlasov. Jedna taká liečba pomocou ľanové semená pre rast vlasov. Ale najprv sa pozrime na to, ako ľanové semená môžu pomôcť s rastom vlasov.

Prečo sú ľanové semená dobré pre rast vlasov?

1. Výborným zdrojom vitamínu E

Vitamín E je jedným z najlepších vitamínov môžete použiť pre rast vlasov, pretože jeho silné antioxidačné vlastnosti, ktoré zabraňujú poškodeniu vlasov a vlasovej pokožky. Pomáha zlepšiť efektivitu kapilár, zvýšenie krvného obehu. Vitamín E je tiež užitočné, pokiaľ ide o zabránenie predčasnému šediveniu.

2. Váhy pH úrovní a produkcie ropy

Ľanové semená pomoc úrovne rovnováha pH a produkcia ropy. To sú dva faktory, ktoré priamo ovplyvňujú rýchlosť, ktorú vaše vlasy rastú a jeho zdravie. Ľanové semienka upokojujú pokožku hlavy a pomôže upokojiť mazových žliaz, a preto produkovať správne množstvo oleja pre zdravý rast vlasov.

load...

3. Vyživuje vlasy

Ľanové semienka sú bohatým zdrojom omega - 3 mastných kyselín. Tieto mastné kyseliny sú dôležité pre zdravý rast vlasov. Živí folikulov a chlpov, čo je silnejší a menej náchylné na poškodenie. To tiež zaručuje, že nový rast je silná a zdravá. Omega - 3 mastné kyseliny pomáhajú zlepšiť vlasov pružnosť.

4. Udržuje vaše vlasy podmienené

Ľanové semienka pomôže stav vašich vlasov, takže je hladký a zvládnuteľné. To pomáha viazať vlhkosť do chĺpku, kontrolné otázky, ako poškodenie, rozštiepené končeky, suchu a kader.

5. Upokojuje pokožku hlavy

Pravidelné používanie, či dokonca požití, z ľanového semienka, zabraňuje problémy, ako je akútna strata vlasov, vlasovej pokožky ekzémy a lupiny.

load...

Ľanové semienka sú veľkým zdrojom rozpustnej a nerozpustnej vlákniny. Na rozdiel od jeho použitie ako lokálne ošetrenie, konzumácia semien môže tiež veľkým prínosom, pokiaľ ide o rast vlasov.

Ako používať ľanového semienka na vlasy rast

1. Ľanový olej na vlasy

Budete potrebovať

2 lyžice ľanový olej

Doba spracovania

45 minút

proces
 1. V mise rozohrejte ľanový olej po dobu niekoľkých sekúnd, kým to je mierne teplý.
 2. Vmasírujte do vášho skalpu po dobu asi 15 minút a potom ho pracovať cez vaše vlasy.
 3. Potom, čo vaše vlasy a vlasovú pokožku, sú plne pokrytá, zabaľte si vlasy do teplého uteráka. Môžete ohrievať uterák do rúry, ponorte ho do teplej vody, alebo použite vysúšače to teplo.
 4. Počkať s uterákom na dobu ďalších 30 minút.
 5. Umyť vlasy jemným síranu bez šampónu.
Ako často?

2 - 3 krát týždenne.

Ako to pomáha

Teplo z oleja a horúci uterák umožňuje dobrota ľanového semienka preniknúť do svoje korene a vlasu. To poskytuje pokožku hlavy a vlasy výživy, ktoré potrebuje vyrastať zdravé. Môžete tiež použiť food-grade ľanový olej ako obväz pri príprave šalátov.

2. Ľanové semienko gél na vlasy

Budete potrebovať
 • 1 - 4. Šálky ľanového semienka
 • 2 šálky filtrovaná voda
 • 1 polievková lyžica citrónová šťava
Doba spracovania

5 minút

proces
 1. V hrnci, variť vodu a ľanové semienko, kým kvapalina začne hustnúť.
 2. Pridajte lyžicu citrónovej šťavy a miešajte kvapalinu. Vypnite zdroj tepla, akonáhle kvapalina dosiahne konzistenciu podobnú gélu. Necháme vychladnúť.
 3.  Po ochladení, kmeň a zbierať gél v pohári.
 4. Použite tento gél pre úpravu účesu každé ráno. Môžete ho použiť aj ako lokálna liečba pre váš skalp na podporu rastu vlasov.
Ako často?

Každý deň

Ako to pomáha

Tento prírodný vlasový gél nezanecháva Výrobok vybudovať vo vašom vlasov a zvyšuje rast vlasov.

Ako zahrnúť ľanového semienka na vaše strava pre rast vlasov

Kým lokálnej liečby práce do istej miery to, čo ste vložili do svojho tela je rovnako, ak nie viac, dôležité ako to, čo ste vložili do vašich vlasov. Pre vaše vlasy rastú von silná a zdravá, vaše telo potrebuje, aby dobre živený. Tu je návod, ako konzumovať ľanové semienka pre rast vlasov.

1. Eating Raw Ľanové semienka

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ktorými sa zahŕňajú ľanové semienko vo vašej strave je mať 2 polievkové lyžice surového ľanové semienko každý deň, kedy budete potrebovať desiatu. Prečítajte si o ďalších spôsoboch, ako jesť surové ľanové semienka:

 • Posypeme lyžičku ľanového semienka cez niektoré hýbať-vyprážané zeleniny zvýšiť chuť jedlo a zároveň žnú jeho prínos pre zdravie.
 • Môžete tiež pridať lyžičku ľanové semienko do šalátov

2. Pozemná Ľanové semeno

Brúsenie ľanové semienko na jemný prášok je oveľa jednoduchšie zaradiť do svojho jedálnička. Preženie ľanové semienko a uloženie prášku vo vzduchotesnej nádobe v chladničke použiť v nasledujúcich receptov:

 • Pridajte ľanového semienka do vášho ovsené vločky alebo polievky.
 • Môžete tiež pridať prášok do smoothies, sušienky, muffiny, alebo mlieka.

3. Ľanové semienko a jogurt

To je jeden z najviac príjemných ľanový občerstvenie vonku. Len sa 1 šálka nízkotučného jogurtu, 1-2 šálky nakrájané jahody, 1 - 2 šálky čučoriedok, 2 lyžice mletej ľanové semienko, 1 lyžička škorice. Skombinovať všetky ingrediencie a slúžiť.

Neexistujú žiadne skratky, pokiaľ ide o rast vlasov. Ale, môžete urýchliť proces a zabezpečiť, aby vaše vlasy rastú von zdravé týchto prostriedkov a diétnych tipov. Už ste niekedy používali ľanové semienko pre rast vlasov? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...