Starostlivosť o vlasy

Ako používať čajový olej na podporu rastu vlasov

Ako používať čajový olej na podporu rastu vlasov

Rednutie vlasov je každej ženy najhoršia nočná mora. Ako už bolo povedané, rast vlasov môže byť ťažké, a to nepomôže, keď ste obklopení ľuďmi, ktorí majú vlasy, ktoré rastú rýchlosťou svetla. Ale čo keby som vám povedal, že to nemusí byť tak ťažké? Existujú spôsoby, v ktorom môžete obnoviť vaše vlasy späť do svojej bývalej slávy.

Chystám sa ti to dať rovno a hovoriť, že tam nie sú žiadne zázračné riešenie, ktoré vám môžu poskytnúť husté a dlhé vlasy cez noc. Avšak, existujú opravné prostriedky, ktoré môžu pomôcť stimulovať vlasy re-rast a zvyšovať rýchlosť, ktorú vaše vlasy rastú. Tea tree oil bol získava popularitu ako jednu takú liečbu. Ale skôr, než sa dostaneme do natvrdlý kostrbata, ako to funguje, poďme sa pozrieť na to, čo to je.

Všetko o Tea Tree oleja

Čo je Tea Tree Oil? Ako sa Tea Tree Oil podporovať rast vlasov? Má Tea Tree Oil pracovať pre mastné vlasy? Ako používať Tea Tree Oil Pre rast vlasov Použitie Tea Tree Oil s dopravcom oleja pre rast vlasov Tea Tree Oil zmesi pre rast vlasov

load...

Čo je Tea Tree Oil?

Tea tree oil je esenciálny olej, ktorý sa získava z čajovníka ker. Je pôvodom z Austrálie. Má silné antimikrobiálne vlastnosti, vďaka ktorým je populárny liek na liečbu problémy pokožky hlavy a kože (1). To je často používaný v kozmetických výrobkoch, ako sú šampóny a kondicionéry, a zaobchádzať s problémami, ako lupy a akné.

Späť na obsah

Ako sa Tea Tree Oil podporovať rast vlasov?

Tea tree oil zlepšuje krvný obeh, čo pomáha odplaviť toxíny a stimuluje spiace vlasových folikulov. Antiseptikum, antifungálne, antibakteriálne, protizápalové a antioxidačné vlastnosti oleja tea tree, aby vaše vlasy zostane čistý a zdravý. Zlepšený zdravotný skalp robí folikuly vnímavejší k výžive a zanesený póry pomáhajú podporovať neobmedzený rast vlasov (2).

load...

Späť na obsah

Má Tea Tree Oil pracovať pre mastné vlasy?

Áno! Pre mastné vlasy, esenciálny olej pomáha prečistenie póry a upokojí sa horliví mazových žliaz. Viac často ako ne, vypadávanie vlasov je priamym výsledkom upchaté folikulov a podráždenú pokožku hlavy. Tiež zlepšuje skalp zdravie v celku s jeho antimikrobiálnych vlastností.

Späť na obsah

Ako používať Tea Tree Oil pre rast vlasov

Tea tree oil môže byť použitá na suchých a olejových typy vlasov pre zlepšenie rastu vlasov. Môžete pridať rôzne prísady do tohto esenciálneho oleja vytvoriť dokonalé riešenie rast vlasov pre vaše vlasy.

Jedným z najlepších spôsobov, ako využiť tea tree olej je v kombinácii s inými nosnými olejmi. Nižšie je krok za krokom návod, ako použiť tea tree olej zastaviť vypadávanie vlasov a podporiť rast vlasov.

Späť na obsah

Pomocou Tea Tree Oil s nosičom olej pre rast vlasov

Tea tree oil je potrebné riediť, než ho môžete použiť. Tým, že kombinuje niekoľko kvapiek esenciálneho oleja s vašou pravidelné mazanie na vlasy, môžete vytvoriť rast riešenie vlasy, ktorý zosilňuje skalp zdravie. Kým tea tree oil vyvoláva nový rast vlasov, bude dopravca ropy pomáhajú vyživujú vaše folikulov. To môže pracovať vo svoj prospech, ak už viete, aké oleje pracovať najlepšie pre vaše vlasy. Ak nie, prečítajte si o to zistiť, aké oleja bude najlepšie vyhovovať vášmu typu vlasov.

Budete potrebovať
 • 2 lyžice akéhokoľvek nosného oleja
 • 10 kvapiek oleja Tea Tree
 • Miska pre miešanie
 • Hot uterák
Ako použiť
 1. Kombinovať nosný olej s tea tree olej v mise.
 2. Olejovú zmes zahrievať, kým to je mierne teplý. Nepoužívajte mikrovlnnú rúru, pretože by mohlo dôjsť k výžive stratu. Namiesto toho, umiestnite misku obsahujúci zmes oleja vo väčšej miske, ktorá obsahuje horúcu vodu.
 3. Sekcia vlasy a votrite ohriateho oleja na pokožke hlavy a po dĺžke vlasov.
 4. Akonáhle je celý váš skalp zahrnuté v oleji, vmasírujte po dobu 10 minút.
 5. Zábal horúci vlhký uterák okolo hlavy. Tým sa vytvorí príjemné prostredie, ktoré pomôže otvoriť a prečistenie svoje folikuly.
 6. Počkať s uterákom na 20 minút a potom sa vypláchne olej s šampón a kondicionér.
 7. Prípadne môžete ponechať olej vo vlasoch cez noc.
Ako často

Vzhľadom k tomu, umývanie vlasov príliš často môžu byť škodlivé pre zdravie vlasov, to je odporúčané liečiť vaše vlasy s horúcim olejom nie viac ako trikrát týždenne. Olejové typy vlasov možno použiť ľahší olejov, ako je jojobový alebo olivy.

Opatrenia
 • Nepřehřejte olej, ako to môže prísť o živiny a tiež riskujete spálenie pokožky hlavy.
 • Je úplne normálne, že váš skalp cítiť trochu chvenie v priebehu a po tomto ošetrení.

Späť na obsah

Tea Tree Oil zmesi pre rast vlasov

Olivový olej Jojobový olej
Ricínový olej Kokosový olej
Mandľový olej Levanduľový olej
Rozmarínový olej Aloe vera
Ocot z jablčného muštu Šampón

Pretože každý vlasy je iný, niečo, čo funguje pre jednu osobu, nemusí pracovať pre vás. Avšak, výber dopravcu ropy pre váš typ vlasov je veľmi jednoduchý. V skutočnosti existuje veľa oleja, ktoré pracujú dobre pre každý typ vlasov - či už je to mastné, suché alebo kombinácia. Nižšie je uvedený zoznam olejov, ktoré môžu byť použité s tea tree olej na podporu rastu vlasov.

Späť na obsah

1. Použitie Tea Tree Oil s olivovým olejom pre rast vlasov

Olivový olej je prírodný kondicionér, ktorý zlepšuje zdravie vašich vlasov a jeho pružnosť (3). To udržuje vaše vlasy pred rozbitím. To je tiež ľahký a neváži si vlasy dole, čo je ideálne pre všetky typy vlasov. Olivový olej, samo o sebe, je tiež spojená s vlasmi re-rast. V kombinácii s tea tree olej, to robí hydratačný rast vlasov nápravu.

ideálny pre

Vzhľadom k svojej nízkej hmotnosti a hydratačné vlastnosti, olivový olej môže byť použitý každý bez ohľadu na ich typ vlasov. Zanecháva že vlasy jemnú a hodvábne, a pritom ju hydratovanú.

Späť na obsah

2. Tea Tree Oil s jojobovým olejom pre rast vlasov

Jojobový olej je veľmi podobný prírodných olejov prítomných v pokožke hlavy. Častejšie ako nie, dôvod, prečo vaše vlasy dostane olejovitá je, že vaše mazové žľazy sú tlačené na plné obrátky, pretože suchej vozovke. Používanie jojobový olej upokojí a zároveň bude vaše vlasy silnejšie a podporu rastu vlasov. To tiež minimalizuje poškodenie spôsobené tepelným stylingom a robí vaše vlasy jemné a lesklé (4).

ideálny pre

Vzhľadom k tomu, ako ľahké to olej, to je ideálny pre mastnú typy vlasov. V skutočnosti, s pravidelnom používaní, jojobový olej môže regulovať množstvo oleja, vyrobené, a tým aj zníženie padanie vlasov.

Späť na obsah

3. Ricínový olej a Tea Tree Oil pre rast vlasov

Ricínový olej je cenený ako riešenie zázrak pre vypadávanie vlasov (5). Vyživuje vaše folikuly a vlasy s omega - 9 mastné kyseliny. Posilňuje suché vlasy a zároveň vyživujúce a hydratuje ju. Vzhľadom k jeho husté a lepkavé konzistencie, ricínový olej môže byť použitý v kombinácii s lepšie ľahšou nosné oleje, ako je kokosový alebo olivový. Nielen, že bude podporovať rast vlasov, ale aj zvýši rýchlosť, ktorú vaše vlasy rastú.

ideálny pre

Hustá konzistencia ricínového oleja je ideálny pre suché a poškodené typy vlasov. Na jednej strane ricínového oleja, pridajte dve časti ľahší nosnej oleja a 10 kvapiek oleja Tea Tree.

Späť na obsah

4. Kokosový olej a Tea Tree Oil pre rast vlasov

Kokosový olej je jedným z najpopulárnejších a razantný vlasových olejov (6). To znamená, že preniká do vlasov kožičky a vyživuje vlasové hriadeľov s bohatým obsahom mastných kyselín. To zabraňuje strate bielkovín z vašich vlasov, zachovaním zdravé a silné. Pri použití s ​​tea tree oil, vyživuje vlasy a zároveň zlepšiť svoj skalp zdravie a stimuluje rast vlasov.

ideálny pre

Kokosový olej môže niekedy vážiť dole si vlasy, ak nie vyblednuté správne, takže nie je vhodný pre mastné vlasy. To môže byť použitá pre typy vlasov, ktoré siahajú od normálnej až suchej.

Späť na obsah

5. Mandľový olej s Tea Tree Oil pre rast vlasov

Mandľový olej hydratuje a uvoľňuje svoje kožičku a zároveň podporu rastu vlasov (7). Je ľahký a neváži si vlasy dole. Pomáha rast vlasov tým, vyčistenie folikuly a zlepšuje krvný obeh. Zanecháva vlasy pocit hladké a lesklé hľadá.

ideálny pre

Ľahkosť mandlí ropy na kombinácii s jeho hydratačným vlastnostiam je ideálny pre všetky typy vlasov.

Späť na obsah

6. Levanduľový olej a Tea Tree Oil pre rast vlasov

Levanduľa silica má antimikrobiálne vlastnosti, ktoré môžu zlepšiť zdravie pokožky hlavy (8). Pokles vlasy je často bežný vedľajší produkt pri strese. Levanduľová silica môže pomôcť s tým, ako to je často používaný v aromaterapii na zmiernenie depresie a stres. Levandule a tea tree nevyhnutná kombinácia olej môže robiť zázraky pre zlepšenie skalp zdravie. Pri použití tejto kombinácie, pridajte ich do nosného oleja vhodného pre váš typ vlasov.

ideálny pre

Táto kombinácia môže byť použitá pre všetky typy vlasov tak dlho, ako si vybrať dopravcu olej, ktorý vyhovuje vlasy. Skombinovať 2 - 3 kvapky levanduľového oleja do 10 kvapiek tea tree olej a 2 lyžice dopravcu ropy.

Späť na obsah

7. Rosemary Oil a Tea Tree Oil pre rast vlasov

Rozmarínový olej sa často používa samotný ako rast vlasov prostriedok, pretože jeho schopnosť zlepšiť krvný obeh (9). To zahusťuje vlasy a zanecháva ju jemnú a zvládnuteľné. V kombinácii s tea tree olej, to môže urobiť úžasné riešenie rast vlasov. Toto riešenie tiež musí riediť nosným olejom.

ideálny pre

Toto riešenie môže byť použitý pre všetky typy vlasov, ak ho používate s dopravcom ropy vhodné pre vaše vlasy. Skombinovať 2 - 3 kvapky esenciálneho oleja rozmarínu s tea tree oil a dopravcom ropy podľa svojho výberu.

Späť na obsah

Other DIY Tea Tree Oil Pre rast vlasov opravné prostriedky

Tea tree olej možno použiť vo vlasových masiek a pridané do vašich ďalších vlasové prípravky na podporu rastu vlasov. Nižšie sú uvedené rôzne spôsoby, ktoré môžete použiť tea tree olej na liečbu vypadávania vlasov.

8. Aloe Vera Tea Tree Oil pre rast vlasov

Aloe vera je známa pre svoje hojivé a hydratačné vlastnosti (10). Obsahuje vitamíny a minerály, ktoré podporujú zdravý rast vlasov. To môže tiež upokojuje podráždenú pokožku hlavy a vysporiadať sa s otázkami, ako lupy. To tiež zanecháva vlasy s príjemnou leskom. Ak chcete používať aloe vera s tea tree olejom pre podporu rastu vlasov, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Budete potrebovať
 • 4-5 kvapiek tea tree olej
 • 1-2 šálku vody
 • 1-2 šálka aloe gélu
 • Miska pre miešanie
Ako použiť
 1. Zmiešajte ingrediencie v miske a miešajte, kým sa nedosiahne hladkej konzistencie.
 2. Naneste ju na vlasy od korienkov ku končekom a nechajte ho na dobu 30 - 45 minút.
 3. Prepláchnuť šampónom.
ideálny pre

Tento vlasy maska ​​je ideálny pre všetky typy vlasov, pretože čistí pokožku hlavy a zároveň hydratuje vlasy.

Ako často

Táto zmes sa použijú najmenej raz týždenne v kombinácii s pravidelným mazaním na podporu rastu vlasov.

Späť na obsah

9. Tea Tree Oil a jablčný ocot Vlasy opláchnite pre rast vlasov

Vlasový oplach môže ísť dlhú cestu pri udržiavaní zdravie pokožky hlavy a vlasov. To zbaví nahromadeniu nečistôt a zvyškov produktu vo vlasoch a unclogs svoje folikuly. Čisté vlasy a vlasovú pokožku, sú vnímavejšie výživy a hydratácie od ošetrenie vlasov a vyčistenie svoje vlasové folikuly je veľmi dôležité pre zdravý rast vlasov.

Budete potrebovať
 • 2 - 3 lyžice jablčného octu
 • 5 kvapiek oleja Tea Tree
 • 2 šálky vody.
Ako použiť
 1. Kombinovať všetky zložky v krčahu a zabezpečiť, že to je v pohode.
 2. Umývanie a stav vašich vlasov ako obvykle.
 3. Naliať opláchnutie do vlasov. Nenechajte opláchnite vlasy ďalej.
 4. Nechajte svoje vlasy uschnúť na vzduchu.

Späť na obsah

10. Tea Tree Oil a šampón pre rast vlasov

Pridanie tea tree olej do svojho šampón je jedným z najvýhodnejších spôsobov, ako používať to, aby sa zabránilo padaniu vlasov a podporuje rast vlasov. Ak chcete vytvoriť svoj vlastný tea tree oil šampón, môžete kombinovať 10 kvapiek oleja na 250 ml šampónu. Môžete pridať viac k vytvoreniu silnejšie riešenie, ale neprekročí 25 kvapiek, aby sa zabránilo možnému skalp podráždeniu.

Späť na obsah

Bezpečnostné opatrenia a tipy

 • Neprekračujte odporúčané množstvo oleja Tea Tree. Príliš veľa dobrých vecí je zlá vec.
 • Pokiaľ ju používate v roztoku dopravcu ropy, nenechávajte olej na viac ako hodinu.
 • Parenie vlasy potom, čo olej je dobrý nápad, pretože to otvoria póry a umožňujú hlboké akciu.
 • Uistite sa, že ste dôkladne umyť oleja z vašich vlasov a vlasovej pokožky.

Ďalšie výhody Použitie Tea Tree Oil na vlasy

 • Tea tree oil je účinný liek na lupiny a vši. Ak máte problém, vši, bude tea tree šampón, aby sa s tým vyrovnať oveľa jednoduchšie.
 • Ošetruje suchú a mastnú pokožku a obnovuje hladinu pH pokožky hlavy.
 • Upokojuje svrbenie a podráždenie.

Môžete použiť tea tree olej priamo na vlasy?

Kým niekoľko kvapiek tea tree olej môže byť trenie priamo na váš skalp, že by bolo škoda ju aplikovať priamo na vlasy. Trochu tohto esenciálneho oleja je dlhá cesta, takže sa odporúča riedenie s inými nosnými olejmi pred použitím ho na vaše vlasy.

Ako dlho môžete nechať čajovníkový olej vo vlasoch?

Tea tree oil, ak je použitý v malých množstvách a v kombinácii s inými druhmi olejov, môže byť ponechaný v cez noc za hlbokého prípravnej fázy. Avšak, pri použití je sám o sebe ako ošetrenie pokožky hlavy, je lepšie umyť ho počas jednej hodiny, aby sa zabránilo možnému podráždeniu.

Pamätať, padanie vlasov nie je koniec sveta. Existujú spôsoby, v ktorom môžete to napraviť, a tea tree oil je pre jednu takú účinnú liečbu. Nasledujúcim prírodnej liečby rast vlasov zahustiť vlasy a udržať ju zdravú.

Už ste niekedy skúšali tea tree olej? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...