Starostlivosť o vlasy

Ako pomáha voda pri raste vlasov?

Ako pomáha voda pri raste vlasov?

Koľko z nás nasledovať "8 pohárov denne" pravidlo? Na dennej báze príjem tekutín berieme v vrátane latte, čaj je asi 5 až 6 pohárov. Ale v skutočnosti sme sa nikdy dostať sa až 8 pohárov. No, tam je zaujímavý fakt, že by ste mali vedieť, je tu pitná voda adekvátnu bude skutočne podporu svojho rastu vlasov a hydratujú vlasy.

Áno, počuli ste dobre, voda !! Je to lacné! Je to ľahké sa dostať! Zo všetkého najviac svoje zdravie! Tak prečo nie, aby čo najviac z toho? Voda hydratuje tela a pomáha regulovať obehový systém, ktorý napája vlasový folikul, ktorý potom stimuluje rast vlasov. Ak vaše vlasové korienky majú nedostatok adekvátnych hladín vodných svoje kadere sa nakoniec stane suché, krehké a môže zastaviť rast.

Takže neumožňujú seba mať výhovorky. To, čo potrebujete urobiť, je konzumovať aspoň 6 pohárov vody denne. Nastaviť časovač alebo čokoľvek iného. Len to urob!!

load...

Takže, tu odporúčam všetkým piť toľko vody, koľko je to možné, a pravidelne cvičiť. V prípade prírodnej vlasy je to, čo naozaj chcete, potom zázrak pilulka je voda. Set pripravení vám nápoj pre zdravie a nádherné vlasy!

Dehydratácia a rast vlasov:

Nedostatok vody spôsobuje dehydratáciu, ale len veľmi málo ľudí vie, že dehydratácia má priamy vplyv na rast vlasov. To je obyčajný fakt, že naše telo sa obvykle skladá z 60 až 80% vody. Keď sa nedostáva dostatočné množstvo vody, aby bola zachovaná zdravie buniek a reprodukciu, sa stáva dehydrovaná, ktorá priamo ovplyvňuje rast vlasov. Môžete príjem nehorázne sumy vlasových vitamínov a ďalších vlasy rastúci doplnky, ale ak nie ste náročný apt množstvo vody pre splnenie dennú potrebu H2O vášho tela bunky, ktoré sú zodpovedné za rast vlasov nebudú môcť rásť a množiť sa a vo forme výsledkom je, vaše vlasy sa stane extrémne suché a vyschol. To môže zastaviť prirodzený rastový cyklus vlasov.

Na dennej báze, ľudské telo má tendenciu stratiť 2 až 3 litre vody približne v mnohých ohľadoch, ako je potu a ďalších procesov odstránenie vody. Naša koža má príliš vysokú koncentráciu vody, ktoré má tendenciu neustále odpariť v malých vznášajúcich kvapôčok.

load...

V prípade, že korene vlasy trpia nedostatkom potrebných vodnej hladiny budú kadere vlasov nakoniec krehnú, suché, drsné a je možné, že môžu zastaviť rast si genetickú rýchlosťou. Korene vlasov sú jedinými prostriedky, ktorými je voda privádzaná z tela do vlasov. Korene nasiakli vodou a hydratáciu na vlasy, ktorý automaticky a vnútorne zvyšuje sa rast vlasov.

Výhody Voda pre rast vlasov:

Existujú rôzne výhody pitnej vody pre rast vlasov. Tie sú nasledovné:

1. Voda je koreň zdroj energie pre každej bunke nášho tela. To zahŕňa tie bunky, tiež, že sú zodpovedné za rast vlasov a jeho zdravotný stav.

2. Voda vyživuje bunky a poskytuje im potrebné vitamíny vlasy.

3. To vytvára magnetické a elektrickej energie, ktorý je považovaný ako výkonu jadra pre udržanie života. To sa vykonáva prostredníctvom procesu nazývaného hydrolýza.

4. Korienky vlasov a našej pokožke hlavy majú mnoho energie citlivé a svetlocitlivý nervové zakončenia. Voda aktivuje všetky tieto nervových zakončení a ďalších senzorov v našej koži a vlasovej pokožky, ktorý zvyšuje prirodzenú vitalitu vlasových korienkov.

5. Dostatok pitnej vody môže tiež pomôcť zbaviť sa lupín a rednutie vlasov problém.

To je naozaj hovorí, že voda je život. Nielen naša pleť a zdravie, ale voda podporujú rast vlasov a taky majú sklon k boju s inými vlasy a vlasovú pokožku problémy. A dokonca aj mierna dehydratácia môže vysávať energiu z vlasových korienkov a vyústiť do vypadávanie vlasov.

Takže teraz máte ďalší veľký dôvod na pitie 8 až 10 pohárov vody denne. Co si myslis? Bude zahŕňať efektívne množstvo vody pre rast vlasov? Do podeliť o svoje komentáre.

load...