Starostlivosť o vlasy

Ako môže cibuľová šťava pomôcť znížiť lupiny?

Ako môže cibuľová šťava pomôcť znížiť lupiny?

Lupiny je jedným z najčastejších a nepríjemných problémov medzi dospievajúce deti a dospelých. Lupín môže objaviť v každom veku, zvyčajne sa vytvorí trápnej situácii, pretože vločiek, ktoré majú tendenciu k poklesu z niečí vlasy alebo zostať na pokožke hlavy a niekedy aj na oblečenie tiež. Celkové príznaky tohto problému sú pálenie na pokožke hlavy, skalp svrbenie a pádu šupinatá koža.

Čo je príčinou lupín?

Lupiny môžu byť spôsobené v dôsledku interných alebo externých problémov. Vnútorné príčiny môžu byť ako zlý zdravotný stav, zlá hygiena, hormonálna nerovnováha a nedostatok výživy. Vonkajšie príčiny môžu byť ako spreje na vlasy, chladné počasie, vnútorné vykurovanie, farbenie výrobkov, hot vlasové natáčky, stres, úzkosť, gély, riedkom šampónovanie apod Lupiny môžu byť suché alebo mastné. To je spôsobené predovšetkým vďaka plesniam na pokožke hlavy. Tu budeme diskutovať o cibuľovú šťavou ako jeden z účinných domáce ošetrenie k obmedzeniu problému lupín. Áno, cibule na lupiny je najkrajšie prírodný prostriedok sa môžete spoľahnúť na.

Spôsoby, ako využiť cibuľa šťavu lupy

1. Pískavica semená sú najlepší liek na liečbu lupín. Namáčanie dve polievkové lyžice týchto semien sa cez noc vo vode. Teraz územnými na jemnú pastu a premiešajte s cibuľou šťavy v dopoludňajších hodinách. Použiť túto pastu na pokožku hlavy a zmyť po pol hodine.

load...

2. Mix aloe vera gél s cibuľovou šťavou a táto zmes sa vzťahujú aj na vlasovú pokožku a jemne vmasírujte. Táto zmes vám pomôže upokojiť svrbenie pokožky hlavy. Nechajte to asi desať minút a opláchnite.

3. Vezmite zelenú gram prášku a pridajte cibule šťavu. Budete musieť dvakrát použiť túto pastu týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

4. Repa sú použiteľné pre liečenie lupín. Uvaríme vo vode, v pohode a zmiešame s cibuľou šťavy. Túto zmes vmasírujte do pokožky hlavy pomocou končekov prstov pred spaním.

load...

5. Šťava z hadieho tekvice je tiež považovaný ukazuje efektívne výsledky, aby sa zabránilo a liečiť lupín. Táto šťava by mal byť zmiešaný s cibuľovou šťavou a trela celého skalp pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

6. Onion je ortodoxný liek na liečbu lupinám a vypadávaniu vlasov problémy. Cibuľová šťava zabíja baktérie a biele vločky na pokožku hlavy. Táto šťava obsahuje živiny a silu ku koreňom vlasov a stimuluje krvný obeh. To je tiež užitočné liek na liečbu padaniu vlasov. Cut cibuľu do veľkých kusov a rozomelú ich, aby pastu. Rub túto pastu na pokožke hlavy a umyte po 30 minútach, alebo kým nie sú pekne namočí do koreňov.

7. Ak sa chcete zbaviť lupín, môžete tiež zmiešať cibule šťavu s citrónovou šťavou. To pomáha zbaviť sa nepríjemný zápach cibule z vlasov. Táto zmes môže liečiť lupín a môže tiež pomôcť pri upokojenie svrbenie pokožky hlavy pri pravidelnom používaní.

8. Cibule šťava obsahuje antibakteriálne vlastnosti, ktoré čistia pokožku hlavy, lieči lupiny a tiež mnoho ďalších skalp infekcií. Oni tiež pomáhajú udržiavať lesklé a silné vlasy. Mix cibule šťavu s 1 lyžicou medu a aplikovať na pokožku hlavy na liečbu lupín prirodzene.

9. Vezmite 1 lyžička olivového oleja a premiešame s 3 TSPS cibule šťavy. Túto zmes aplikovať na vlasovú pokožku a vlasy. Môžete zabaliť horúci uterák cez vlasoch po ½ hodine a umyte pomocou jemným šampónom na liečbu lupín v efektívnym spôsobom.

10. Mix vápno 1 lyžička šťavy, 5 lyžičky kokosového oleja a 3 lyžice cibule šťavy v mixéri. Teraz, použitia tejto zmesi na pokožku hlavy a umyť to po 20 až 30 minút. To pomôže liečiť lupín a jasné vločky.

11. Ocot je bohatým zdrojom draslíka, a preto je užitočný na liečenie lupín. Môžete kombinovať jablčný ocot a cibule šťavu a masáže na pokožku hlavy po dobu 5 až 7 minút.

12. Porazil 2 vajcia a pridať niektoré cibule šťavu na to. Použiť túto rovnomerne na pokožku hlavy a zmyť po hodine. Vajcia sú dobrým kondicionér pre suché vlasy spôsobený lupiny.

13. Použitie 2 lyžice jablkovej šťavy zmiešanej s 2 lyžice cibule šťavy. Nechajte to na skalpu po dobu asi 15 až 20 minút a potom opláchnite vlasy dôkladne.

Dúfam, že sa tento článok o spôsoboch, ako používať cibuľa šťavu lupiny bola informatívne a užitočné. Možno ste pochopil nesúlad medzi cibule lupín. Stručne povedané, cibuľa šťava môže pomôcť liečiť lupín v mnohých ohľadoch. Nezabudnite nám zanechať komentár.

load...