Starostlivosť o vlasy

Ako masáž hlavy pomáha pri raste vlasov?

Ako masáž hlavy pomáha pri raste vlasov?

To je teraz dokázané, že masíruje pokožku hlavy s olejmi je skvelý spôsob, ako umožniť rast vlasov. To zvyšuje prietok krvi do vlasovej pokožky, a dobré prúdenie krvi občas je dobré pre vašu rast vlasov.

Preto môžeme s istotou povedať, že masáž hlavy rast výhody vlasov! To je jeden z najluxusnejších kozmetických tipov pre rast vlasov vôbec.

Masáž hlavy

Ak hľadáte pre rast vlasov tým, masáž hlavy, potom sa rozhodnúť pre masáž v kúpeľoch, raz za čas vyškolenými terapeutmi. Vie techník, ktoré zvyšujú prietok krvi do pokožky hlavy. Masér aplikuje tlak na správnych miestach, a to v poradí, stimuluje krvný cievy na pokožku hlavy a pomáha pri lepšiu absorpciu kyslíka krvných ciev. Každý vlasový folikul vyžaduje rovnaké množstvo živín, ktoré majú ísť do nich pre správny rast každého z prameňov. Takže čím viac správny druh masáže s pravou technikou, tým väčšia je šanca na dobrý rast vlasov.

load...

Pravidelná masáž hlavy pre rast vlasov s olejom a samozrejme dobrý šampón určite zvýšiť až na rast vlasov.

Ako dať si masáž hlavy doma

1. Byť pohodlné

Vyberte pokojné miesto ďaleko od rušivých vplyvov, kde sa môžete sústrediť na to, čo sa deje.

2. Prsty, nie nechty!

Použite prsty oboch rúk a umiestniť ich na pomyselnej stredovej osi čela, zatiaľ čo palec bude poskytovať podporu na svojich chrámoch. Ľahko zatlačte a uvoľnite.

load...

Teraz sa pomaly posúvať prstami do čela, v blízkosti vášho korienkom vlasov a znovu aplikovať určitý tlak a uvoľnenie. Neustále opakujú to, až sa dostanete do centra vašej pokožky hlavy.

Odtiaľ posunúť nadol na zadnej strane skalpu. Pokračovať v pohybe v ceste.

Akonáhle sa dostanete na základňu vašej lebky, návrat do prednej a zopakovať pohyb. Tentoraz prsty by mali byť umiestnené po stranách hlavy. Akonáhle budete pokrývať všetky oblasti vášho skalpu, synchronizovať svoj pohyb masážne s dýchaním. To vám pomôže, aby sa upokojila a umožňuje váš skalp pocit osvieženia.

3. Pripravte vlasovú pokožku masážny olej

Dať malé množstvo masážneho oleja na prsty a začnú masírovať krúživými pohybmi. Počnúc chrámov, dosiahnuť viac ako po zvyšok svojho skalp. Majte na pridanie oleja na dosah ruky, keď ju budete potrebovať.

Akonáhle je dokončená skalp pokryté, umiestniť teplý uterák na hlavu a nechať to tak po dobu asi 10 minút, aby sa olej usadí na pokožke hlavy. Ak trpíte suchú a svrbiacu pokožku hlavy, môžete dokonca opustiť olej cez noc.

 4. Umyť vlasy

Až budete hotoví s masáž hlavy, môžete umyť vlasy dobre s dobrým šampón a kondicionér. Naneste šampón na pokožke hlavy a jemne vmasírujte. Dbajte na to, aby sa nazhromaždil si vlasy na hornej a kroviny, pretože by tak vytvára zamotania. Možno budete musieť šampón dvakrát odstrániť mastnotu z vlasov.

5. Opakujte tento Pravidelne

Tým masírovať vlasovú pokožku pravidelne pomôže pri znižovaní napätia a pomôže udržať vaše vlasy zdravé. Nižšie sú uvedené niektoré z éterických olejov, ktoré môžu pomôcť v vyživujúce pokožku hlavy:

  • Ak máte suchú a svrbiacu pokožku hlavy, môžete ísť s harmančeka olej alebo tea tree olej. Napomáhajú upokojenie pokožky.
  • Ak ste trpia lupinám problémy, Lemon olej funguje najlepšie.
  • Ricínový olej a Mandľový olej podporujú rast vlasov.
  • Mätový olej pôsobí ako prírodný čistiaci prostriedok a zlepšuje prekrvenie pokožky hlavy.

Masáž hlavy kroky pre rast vlasov s éterickými olejmi

Použitie niekoľkých kvapiek éterických olejov v priebehu masáže je určite pre zvýšenie rýchlosti rastu vlasov. Tiež teplá olejová masáž pomáha získať skalp uľavilo lupín. Lupiny sa vymyje počas šampónu po vlasovej masáže. Ak máte zlý lupy problém, dať si teplú olejovú masáž, nasledovaný pomocou niť hrebeň zbaviť kožných vločiek. Žiadne ďalšie vločky a dobrá masáž hlavy pre rast vlasov je určite zlepšiť stav vlasov.

Masáže hlavy prospech rastu vlasov i vaše celkovej telesnej a duševnej pohody nasledujúcim ways-:

  1. Zmierniť bolesť z spondylitídy alebo iné druhy krku bolesti, ktoré ste možno boli čelí kvôli dlhé hodiny práce každý deň.
  1. A zároveň získať masáž hlavy pre rast vlasov, budete tiež zbavený bolesti hlavy a problémy s dutinami
  1. To vám pomôže dosiahnuť plný potenciu vaše telo pracovať, pretože sa stanete pod napätím a aktívne.
  1. Už ste premýšľal, prečo sa cítite ospalý po dobrom masáži? Masáže vás zbaví stresu a zdriemnutie si vziať potom, čo z nich bude patriť medzi najlepšie.
  1. Použitie éterických olejov, ako je levanduľa, harmanček, tymián, rozmarín, jojoby, alebo olej z hroznových zmiešané do teplého extra panenský olivový je len pôžitok váš skalp. Tie nielen ovládať vypadávanie vlasov, ale tiež pomáhajú udržiavať dobrý rast vlasov.

Zdravá pokožka hlavy za následok zdravé vlasy. Pravidelná masáž nielen zabraňuje vypadávaniu vlasov, ale tiež podporuje rast vlasov. Takže dať váš skalp masáž vyskúšať!

Máte nejaké masáž hlavy tipy? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...