Starostlivosť o vlasy

Ako je horčičný olej prospešný pre vlasy?

Ako je horčičný olej prospešný pre vlasy?

Pokles vlasy, štiepeniu a plešatosť sa stali celkom bežný v nedávnej dobe. Ako mnohí z vás sú spokojní so svojimi vlasmi? Väčšina ľudí trpí rôznymi problémami vlasy od narodenia v dôsledku faktorov, ktoré môžu byť buď interné (vo vnútri tela) alebo externé. U týchto rôznych problémov, horčičného oleja, ktorá je známa ako, SARS ka tel 'v Hindi je unikátny záchranca. Uplatňovanie tohto prírodného oleja bola v móde od staroveku, kedy kozmetické výrobky boli ešte len urobiť svojej ochrannej známky. Prečítajte si o to vedieť, ako tento magický lektvar dokáže divy pre vaše vlasy.

Výhody horčicový olej na vlasy

Mnoho druhov olejov sú k dispozícii na vlasy v našich blízkych obchodoch. Horčicový olej (Šaršon ka tel) je najlepšie z nich pre jeho rozmanitých vlastností, ktoré sa zaoberajú naše rozdielne problémy vlasy.

  1. Antioxidačné a plné vitamínov a minerálov: Bohato nájdený v Indii, horčicový olej je bohatá zásoba antioxidantov, esenciálnych mastných kyselín alfa a viac vitamínov ako A, D, E a K a minerálov. Je bohatý zdroj zinku, beta-karotén, a selénu. Beta-karotén, ktorý konvertuje na vitamín A, priamo pomáha v raste vlasov. Okrem toho, horčicový olej má dobré obsah minerálnych látok, ako vápnika, železa a horčíka. Pravidelné používanie horčičného oleja spĺňa požiadavku zinku, nedostatok čo často vedie k masívnemu vypadávaniu vlasov.
  1. Podmienky Vlasy: Horčica olej je vynikajúci kondicionér. Obsahuje základné a-mastné kyseliny, ktoré pomáhajú k úprave vlasov veľkoryso. Hydratuje vlasy, je dôležité podporovať rast vlasov a silu rovnako.
  1. Dobrý pre masáž: Masáž skalp s horčičným olejom je prospešné pre pokožku hlavy. Posilňuje krvný obeh a pomáha rast vlasov tým. Horčicový olej je tiež vynikajúci vlasy stimulant.
  1. Poskytuje Výživa: Horčica olej vyživuje vlasové folikuly. Vlasové folikuly stratiť zdravie kvôli nedostatku nevyhnutných živín. Použitie horčičného oleja pomáha pri plnení tohto nedostatku celkom dobre.

To sú len niektoré z najlepších výhod horčičného oleja na vlasy.

load...

Ako používať horčicový olej na vlasy?

Teraz, keď viete, výhody horčičného oleja na vlasy, tu je, ako ho môžete použiť.

  • Ak vaše vlasy suché, nič nemôže byť výhodnejšie ako horčičného oleja. Horčica je vynikajúci hydratačný prvok, ktorý dáva vašim vlasom prirodzený lesk odraziť a zároveň poskytuje jej prirodzenú vlhkosť. Pravidelné používanie horčičného oleja iste vám dlhé a krásne vlasy.
  • Pre lepšie výsledky, môžete ohrievať horčicový olej mierne a aplikovať ju na vlasy a vlasovú pokožku. Masírujte vlasovú pokožku jemne končekmi prstov. Vyhnúť sa používaniu nechtov pri masáži, pretože ostré hrany nechtov môže poškodiť vlasové korienky.
  • Pre ešte lepšie výsledky, turban masáž sa odporúča pre dievčatá s dlhými vlasmi. Pokračujte masírovať pokožku hlavy, kým sa olej absorbovaný úplne. Kým masírovať vlasy začať od koreňa a pokračovať až ku končekom.
  • Množstvo horčičného oleja, že je potrebné na masáž závisí na stave vašich vlasov. Ak vaše vlasy suché a poškodené, sa odporúča ponechať oleja po dobu aspoň dvoch hodín pre hlboké klimatizácie. Môžete si tiež nechať cez noc.

Pri takých príležitostiach, utiahnite si vlasy s kapelou a zakryť si hlavu s kúpaciu čiapku, aby sa zabránilo prípadnej vankúš škvrny. Na druhý deň ráno, umyť si vlasy s dostatočným vodou a aplikovať dobrú značku šampónu. Ešte raz zopakovať krok. Do tohto vlasov masáž raz týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Uvidíte ten rozdiel pre seba. Pri pravidelnej masáži, môžete ovládať svoj vypadávanie vlasov do značnej miery.

Veci mať na pamäti pri použití horčičného oleja pre rast vlasov

Horčicový olej je ideálnou voľbou pre vlasy terapiu. Treba však mať na pamäti niekoľko vecí pri výbere tento olej pre liečbu nudné a bez života vlasy. Správne použitie tohto oleja vám pomôže riadiť a minimalizovať problémy s vlasmi ako vlasy na jeseň, rozštiepené končeky vlasov a vlasy bez lesku.

load...
  1. Predtým, než vyjdete von, nezabudnite umyť si vlasy. It (zvyškový olej) by mohol prilákať nečistoty z vonka čo zanechá vaše vlasy mastné a bez života.
  1. Navyše, vyhnúť sa používaniu horčicový olej pravidelne. Ak použijeme túto olej trikrát týždenne je dostatočná na obnovenie prirodzenej odraziť vašich vlasov.

Takže, čo ešte čakáte? Skúste tento úžasný olej a získať zdravé, lesklé a skákacie vlasy vo veľmi krátkom čase. Nezabudnite sa podeliť o svoje skúsenosti s nami. Tiež si zdieľať tieto výhody horčičného oleja na vlasy s svojich blízkych. Zostať nádherný a udržať ju štýlovo!

load...