Starostlivosť o vlasy

Ako hýčkat zámky s horkým olejovým masážam, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov

Ako hýčkat zámky s horkým olejovým masážam, aby ste zabránili vypadávaniu vlasov

Príroda nie je niečo, čo má manipulovať! Dozvedeli sme sa to po zlom. Ako sme sa dostali chamtivý, naše životné prostredie stále ponižujúce a boli sme doplácame s naším zdravím a krásou. Znečistený a zdôraznil prostredí naplnenom nešetrí nič, dokonca ani vlasy. Čím viac sme boli vystavení, tým viac problémov vlasovej sme sa stretli.

Ignorovanie múdrosť stáročia, ako sme vyrástli, väčšina z nás dal preč tie fľaše oleja. Naše matky stále nám hovorí, že išlo o istý výstrel spôsob, ako dostať naše zdravé a krásne vlasy, ale budeme naďalej ignorovať. Sú to predsa len, aby naše vlasy lepkavé a fuj za tú krátku dobu!

Tento článok je o tom, ako zle sme ignorovať vekové starú múdrosť olejovanie!

Vypadávanie vlasov Domáce lieky

Prečo by sme mali Oil Naše vlasy?

Olejová masáž pomáha pri zlepšovaní cirkulácie krvi do pokožky hlavy, ktoré v konečnom dôsledku vedie k lepšej výživu a tým aj lepšie zdravie vlasov. Tiež olej zaisťuje dobré mazanie na vlasy, a tým, kontrola a zníženie škôd.

load...

Hot Liečba Olej na vlasy doma

Liečba horúci olej doma vyžaduje použitie špeciálnych výmyslov z rôznych druhov esenciálnych olejov, ktoré ohrievajú a platia pre váš skalp. Dôvodom to pýtaš? Každá zložka je riešenie konkrétneho problému, že človek čelí.

Ako liečba je horúci olej na vlasy doma robiť?

Krok 1

Rozohrejeme olej alebo zmes olejov s niekoľkými kvapkami esenciálnych olejov. Nedávajte ho na skúšku ohňom aj keď! Umiestnite zmesi v horúcej vody a tepla do svojho toleranciu.

load...

Krok 2

Aj keď to magický elixír prichádza spolu, uistite sa, že máte česať vlasy, aby to zamotať zadarmo a rozbitie dôkaz.

Krok 3

Vezmite malé množstvo oleja na dosah ruky a masírujte vlasovú pokožku jemne malými krúživými pohybmi.

Po masírovať pokožku hlavy, mať malé pramene vlasov a aplikujte olej po celej dĺžke vlasov.

Pre dosiahnutie lepších výsledkov, parný vlasy. A nemusíte si salón pre to, stačí použiť horúcu uterák po dobu 20 - 25 minút. Zmyť olej podľa pohodlie.

Ako na to právo?

Jednoducho použitie oleja na vlasy neslúži účelu. Olejovanie musí byť vykonané určitým spôsobom získať požadované výhody.

Tu je niekoľko tipov, môžete zvážiť, zatiaľ čo olejovanie vlasy:

 • Platí vždy teplý olej, pretože preniká do pokožky hlavy ľahšie ako bežné oleje.
 • Namočte vatový tampón v teplom oleji. Vymackat žiadny prebytočný olej a škvrnu túto bavlnu do pokožky hlavy. Môžete tiež priamo aplikovať teplý olej končekmi prstov. Ale pamätajte si jemne masírujte pokožku hlavy. Cez masírovanie zlomí si vlasy. Takže to s mierou.
 • Olej vaše vlasy buď cez noc alebo 1 až 2 hodiny pred šampónovanie vlasy. Ropa bude presakovať do viacerých v noci, aby vaše vlasy zdravý zvnútra von.
 • Chodiť s olejom vlasy, je potrebné sa vyhnúť, pretože má tendenciu prilákať viac špiny a prachu, ktorý ďalej môže spôsobiť lupiny, padanie vlasov a podráždenie pokožky hlavy.

Tu sú niektoré oleje, ktoré môžete použiť, ako sa zbaviť svojich problémov vlasy.

 • Olivový olej má antifungálne a antibakteriálne vlastnosti, ktoré pomáha pri ničení baktérií na pokožke hlavy a tým podporu rastu vlasov. To tiež pomáha vyživovať a stav vašich vlasov zároveň zlepšuje jej pružnosť a pevnosť. Olivový olej napomáha obnove celkový zdravotný stav skalp bunkovú chemicky ošetrené vlasy, čím podporuje zdravý rast vlasov.
 • Mandľový olej je bohatým zdrojom vitamínu E, a teda prispieva k zníženiu padanie vlasov. Pravidelné masírovanie vaše vlasy s mandľovým olejom je vaše vlasy silné, dlhé, lesklé a silné. Tento olej tiež poskytuje výživu vašich vlasov, čím pomáha uhladenie kutikuly vlasov.
 • Kokosový olej je známy ako vynikajúci vlasový kondicionér. To má najlepšie vlhkosti prídržnou schopnosť v porovnaní s iným olejom. Kokosový olej nielen čistí, ale aj hydratuje pokožku hlavy. Ľahko preniká do pokožky hlavy a stimuluje rast vlasových folikulov.

Esenciálne oleje môžete použiť

Typy vlasov

 1. Normal Hair: levanduľa, rozmarín, citrón alebo Tymián éterický olej.
 1. Mastné vlasy: levanduľa, rozmarín, citrón esenciálny olej.
 1. Suché vlasy: santalové drevo, levanduľa, rozmarín, alebo Geranium olej.

Problémy s vlasmi

 1. Lupiny: Najlepší olej na liečbu lupín je tea tree oil. Ostatné oleje, ktoré môžete použiť, sú levanduľa, rozmarín, citrón, bazalka alebo Cédrové drevo olej.
 1. Vypadávanie vlasov: Treat vypadávanie vlasov s rozmarínu, levandule a citrónovej silice.
 1. Rast vlasov: levanduľa, rozmarín, pelargónie, alebo cédrové drevo olej možno použiť.

Zmiešajte ich s akýmkoľvek nosičom vlasmi oleja podľa vlastného výberu pre zdravé, hladké, lesklé a bezproblémové vlasy.

Niektoré ďalšie domáce vypadávanie vlasov opravné prostriedky

 • Doprajte si vlasy aspoň raz za týždeň, aby udržať svoju silu a lesk.
 • Vyhnite sa nadmernému používaniu chemických postupov, ako je trvalé onduláciu, vyrovnávanie a sfarbenie.
 • Pokúsiť sa zmierniť využitie styling zariadenie, ktoré využíva teplo, ktoré zahŕňajú horúce žehličky, sušiče a curling tyče. To sú hlavné dôvody, ktoré uschnú vlasy, čo vedie k tupé a poškodené vlasy.
 • Pokrývajú vlasy s horúcim uterákom po použití vlasovej masky. To bude prínosom pre vaše vlasy.
 • Vyhýbať off štiepeniu orezávaním vlasy v každé 2 až 3 mesiace. Pravidelné škrty vlasy vám pomôže udržať tie nižšia mŕtve zámky preč, čím sa posilní rast vlasov.

Môžete tiež vyskúšať niektoré, robia to doma 'kondicionéry, ktoré vám pomôžu udržať vaše zámky silné a bez vlasov pádu.

Masáž horúcimi olej nie je jediným riešením pre poškodené vlasy. Vlasy poškodené v dôsledku rôznych faktorov; a preto je potrebné prijať preventívne opatrenia proti nim mať zdravé zámky. Ako sa hovorí....prevention je lepšia ako liečba!

load...