Starostlivosť o vlasy

Ako funguje vysoká farba vlasov zdvihu?

Ako funguje vysoká farba vlasov zdvihu?

Nechaj ma hádať. Vyrástol si hral s bárbiny a sledovať krásne ženy, ako je Gwyneth Paltrow a Scarlett Johansson vo filmoch. Od tej doby, čo ste kryl tento sen ísť blond seba jedného dňa. A teraz prišiel ten deň. Ste všetci vyrástli a vy nemusíte mať povolenie mamičke, keď robiť žiadne zásadné rozhodnutia týkajúce sa vlasy (alebo aspoň dúfam, že nie!). A tak začína svoj výskum. Budete tráviť celé hodiny robil nekonečné Google vyhľadá s rovnakou zatratenou otázku - "Ako zafarbiť vlasy blond?". A každý nasledujúci web otvorenie potvrdí to isté, že úplne prvý, kto uviedol - že bieliaci poškodzuje vlasy. Nenapraviteľne. Kričať, plakať, budete smútiť. "Je to koniec mojej blond vlasy sny?", By vás zaujímalo zúfalo. No, som tu, aby som vám povedať, že to nemusí byť. Žijeme v 21. Storočí, po tom všetkom! Vedecký pokrok sú vykonávané každý deň a farbenie vlasov priemysel nie je výnimkou. A pretože stále viac a viac ľudí sa vzdáva bielenie vlasy úplne vzhľadom ku škode spôsobenej to, bol vyvinutý nový typ farby vlasov - vysoký zdvih farba vlasov. A to má revolúcii spôsob, akým ľudia sa chystáte blondína teraz.

Ale čo je to tajomné nová farba, pýtate sa? No, čítajte ďalej a dozviete sa...

What Is High Lift Farba vlasov?

Vysokozdvižný farba vlasov nie je nič iné ako permanentná farba vlasov, ktoré Zapaľuje vaše vlasy bez pomoci bielidla. Je to v podstate prúžky alebo "výťahy" niektoré z prírodného pigmentu z vašich vlasov a vklady na farby na ňom, a to ako v rovnakom čase. Čím vyššia je hladina amoniaku a farebného pigmentu, ktoré sa nachádzajú v vysokozdvižný farba vlasov je to, čo pomôže, že túto prácu. Amoniak najmä pomáha otvoriť pokožku a pomáha vaše vlasy zaberajú farbu. Vysokozdvižný farba vlasov sa používa v kombinácii s dvojitým pomere 40 objemových developera, ktorý aktivuje zosvetľujúci činidlá v ňom a tóny si vlasy v rovnakom čase. Avšak celá rada štylistov odporúčam tónovanie vlasov ešte raz po použití vysoko výťah farbu vlasov získať presný vlasy vzhľad, ktorý si prajete.

load...

Aké sú rozdiely medzi High Lift Farba vlasov a bieliace?

Teraz, ako začnete oslavovať pád bielidlá a začať snívať o farbenie vaše vlasy svetlovlasý opäť existujú niektoré významné rozdiely medzi týmito dvoma produktmi, ktoré je potrebné vziať na vedomie:

 • Prvý (a možno najdôležitejšie), rozdiel medzi týmito dvoma je, že zatiaľ čo bielidlá môžu zosvetliť vlasy odkiaľkoľvek medzi 3-8 úrovňou high lift farba vlasov nemôže zdvihnúť pigment a zosvetliť vlasy viac ako 5 úrovní. To znamená, že iba ľudia s tmavou blond vlasy môžu ísť svetlo / platinová blondína s použitím high lift farbu vlasov. Takže, ak máte tmavo hnedé vlasy a sen o ceste do super svetle blond odtieňa, potom bielidlá bude vaša najlepšia voľba.
 • Aj keď vysoký zdvih farba zosvetľuje, rovnako ako tóny vlasy, stylisti napriek tomu odporúčame opäť tónovanie vlasov, aby si presne farbu, ktorú si prajete. Pokiaľ ide o bielenie, tónovanie je absolútne nevyhnutné, aby sa zbavili oranžovej / ľudové tóny.
 • Viete, že podráždenie a pálenie stretnete pri odfarbovanie vlasov? Tie sú vecou minulosti pri použití vysokého zdvihu farbu.
 • Vysokozdvižný farby nemožno použiť na zosvetlenie zafarbené vlasy ako farbivo nemôže zdvihnúť farbivo. Preto, to môže len byť používaný na panenskej vlasy. Ak ste farbené vlasy, budete musieť použiť odstraňovač farbenie vlasov pred bielenie ju.
 • Vysokozdvižný farba vlasov je relatívne menej škodlivé pre vaše vlasy, než bielidlá. Avšak, to môže ešte spôsobiť katastrofu na vlasy, ak sú použité nesprávne.

Keď si môžete pripraviť High Lift Farba vlasov?

Než sa rozhodnete zosvetliť vlasy pomocou vysoko výťah farbu vlasov, existuje niekoľko požiadaviek, ktoré musíte splniť. Musíte mať panenskej vlasy, ktoré sú v zdravom stave a už tmavo blond / svetlohnedej farby. Ak ste prešli stálej vlasy služby (ako je rovnanie, trvalá, atď.), Počkajte dva týždne pred použitím high lift farbu vlasov na neho. Čo sa presne, kedy k príprave vysoko výťah farbu vlasov, uistite sa, že je správne, než ju aplikovať na vlasy. Vzhľadom na to, že vyžaduje, aby spravodlivý podiel chemických reakcií zosvetliť vlasy, ktoré sa konajú bezprostredne po zmiešaní, takže to po dlhú dobu pred použitím ho na vlasy oslabí jeho zosvetľujúci vlastnosti.

load...

 Ako sa prihlásiť High Lift Farba vlasov?

Teraz viete všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako vysoký zdvih farba vlasov funguje a ako sa líši od bielidlá, poďme sa pozrieť na to, ako môžete skutočne použiť na zosvetliť vlasy!

Čo potrebuješ

 • Vysokozdvižný farba vlasov
 • 40 objem developer
 • Kefa na vlasy
 • Staré tričko
 • Gumové rukavice
 • Miska
 • Farbenie vlasov kefa
 • Krájanie klipy
 • Šampón
 • Kondicionér

Ako sa prihlásiť High Lift Farba vlasov

 1. Začnite tým, že zmiešaním svoju vysokú farbu lift vlasov a vašu 40 hlasitosti developer v miske s pomocou OF na farbenie vlasov kefa v pomere 1:.. Pomeru 2 (teda ak používate 1 oz farby vlasov, pridajte 2 oz developer na neho).
 1. Kladený na staré tričko, aby sa zabránilo tvorbe škvŕn vaše dobré oblečenie.
 1. Nasaďte si gumové rukavice.
 1. Časti vlasy najprv horizontálne potom zvisle ho rozdeliť do 4 sekcií.
 1. Pin up 3 zo sekcií vlasov s rezov klipy, takže stratiť časť, ktorú chcete začať používať vysokú farbu vlasov lift najskôr.
 1. Vyzdvihnutie 1 - 4 na 1 - 2 podsekcie vlasov naraz, začať používať vysoký zdvih farbu vlasov na všetky vaše vlasy pomocou farbenia vlasov kefu.
 1. Prsty strhnúť a pracovať farbu po celej dĺžke vlasov.
 1. Opustí farbu vlasov vyvíjať po celú dobu trvania stanovenú na krabicu (ktorá by mala byť niekde medzi 45 - 60 minút), uistite sa, skontrolovať odtieň vaše vlasy dosiahla v pravidelných intervaloch.
 1. Zmyť vysokým zdvihom farbu vlasov s teplou vodou, kým voda tečie jasné.
 1. Šampón a stav vašich vlasov.

 Otázkou teda zostáva - vysoký zdvih farba vlasov či bielidlá? Odpoveď spočíva v tom, čo farba vlasov budete usilovať o. Pokiaľ máte tmavohnedú a chcú ísť úplne blond, váš najlepší akcia bude odfarbiť. Ale ak budete mať svetlo hnedú alebo tmavo blond hrivu, vysoký zdvih farba vlasov bude dokonale vyhovovať vášmu vkusu.

Máte nejaké ďalšie otázky týkajúce sa tohto zaujímavou novú farbu vlasov? Komentár nižšie a my sa vám ozveme.

load...