Starostlivosť o vlasy

Ako farbiť vlasy s citrónovou šťavou?

Ako farbiť vlasy s citrónovou šťavou?

Prajete si farbiť vlasy, ale majú strach z chemických látok a škody, ktoré môžu spôsobiť? No, existuje niekoľko ďalších spôsobov, ako môžete farbiť vlasy - alebo skôr, zosvetliť alebo zvýraznite ho; a citrónová šťava je jedným z najúčinnejších spôsobov, ako to urobiť.

Tento príspevok vám povie, ako na farbenie vlasov s citrónovou šťavou. Ak chcete vedieť viac, čítajte ďalej!

1. Pripravte farbivo

Začať robiť svoju, farbivo ', treba citróny. Vezmite toľko citróny, čo potrebujete na dosiahnutie plného pokrytia (alebo čiastočné pokrytie, v prípade, že robíte len upozorní). Vezmite citróny, a pôsobením tlaku s pätou ruky, roll je na tvrdom povrchu. To je dobrý trik získať viac šťavy z akéhokoľvek citrusového ovocia.

2. Naneste

Rezané citróny na štvrtiny. Variť šálku vody. S touto horúcou vodou, premiešajte čerstvo vylisované citrónovej šťavy. Uistite sa, že šťavy a voda sú si rovní v objeme. Ak vaše vlasy rýchlo vyschne, to môže robiť to dokonca frizzier. Tak sa zmiešajú rovnaké diely pomarančového džúsu (pretože to má nejaký kyslý obsah, aj keď menej ako citrón). Ak máte suché vlasy, môžete tiež pridať k sebe a kondicionér s citrónom zmesi a metla dobre.

load...

3. Užite si slnko

Fľaša zmesi v spreji a pokrývajú celé vaše vlasy by spritzing. Akonáhle je celá vaše vlasy pokryté spustiť riedke kefou cez vaše vlasy. Môžete tiež chcieť, aby sa zvýraznenie namiesto plného pokrytia. K tomu, namočte prúžok gázy v citrónovej zmesi a držať časť vlasov v ruke, utrite ho prúžkom gázy. Možno budete musieť urobiť niekoľko vrstiev za účelom získania žiaduce kontrast. Tiež majte po ruke nejaké klipy. Potom, čo ste urobil s prúžkami, pripevnite klip ľahko vyzdvihnúť zakaždým.

4. Dokončenie

Musíte sedieť na priamom slnečnom svetle po dobu aspoň jednej hodiny alebo viac pre zmenu farby sa stanú viditeľné. Takže vybrať si miesto a sedieť odvrátenej od Slnka, takže vaše vlasy dostane väčšinu expozície. Tiež, pretože budete sedieť v ostrom slnku dlho, odporúča sa nosiť opaľovací krém. Nosiť jeden s SPF 15 použitím ju husto po celej tvári, krku a akýkoľvek exponované časti kože. Po hodine na slnku, znovu šťavu a namočte po dobu ďalších tridsiatich minút.

5. Prírodné prísady

Na dokončenie celého procesu vlasy zosvetľujúci, umyť si vlasy, akonáhle je farba nastavená a dajte hriva hlboké klimatizácia. To je nutné preto, že citrónová šťava drasticky znižuje hladinu pH Tvoje vlasy, vďaka ktorému sa rýchlo vyschnúť. Ak chcete, aby nové zvýraznené zámky vyzerať hladké a hebké, hlboko klimatizácia je nevyhnutne nutné.

load...

Existujú rôzne prísady, ktoré môžete začleniť do svojej prirodzenej vlasy zosvetľovač pre zvýšenie účinku zosvetľovač alebo aby vaše vlasy jemnejšie a hladšie.

Cassia

To vyzerá ako škorica, ale má inú chuť a ľahko zlatistú farbu. Rozdrví na prášok a zmiešame s citrónovou šťavou, aby vaše vlasy zlaté žiara.

Harmančekový čaj

Strmé čaj v horúcej vode pred pridaním citrónovej šťavy. To pomáha pri dáva vám pekné zlaté upozorní.

Škorica

Škorica tiež pomáha pri odovzdávaní hnedý, zlatý nádych vlasov. Funguje to dobre na tmavšie vlasy.

Med

Pomáha pri stabilizuje vlasy a skracuje krepovateniu.

Teraz, keď viete, ako na farbenie vlasov s citrónovou šťavou, čo ešte čakáte? Citrónová šťava bude podmieňovať, zmäkčiť a aby vaše vlasy vyzerať zdravo a objemnejšie a zároveň dáva vám tie salónny podobné pruhy doma. Z tohto dôvodu zosvetlenie vlasov citrónovou šťavou už nie je zdĺhavý úlohu, skúste to ešte dnes!

Ako sa vám tento post? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...