Starostlivosť o vlasy

Ako farbiť vlasy blondínka doma

Ako farbiť vlasy blondínka doma

Je to pravda Všeobecne sa uznáva, že blondínky mať viac zábavy. Či už je to Paris Hilton, Marilyn Monroe alebo Barbie, my ženy sme vyrástli s predstavou, že je to len zvodnejšie byť blondína. Kým som, pravda, modři čiernovláska, nie sú prihlásiť k odberu týchto kozmetických štandardov, som tiež priznať, že blond vyzerá ako super zábava vlasy farby majú jednoducho preto, že požičiava toľko viac možností sfarbenie.

Teraz som si, že nie každý má dosť desetník k poklesu v salóne, keď chcú ísť dostať svoje vlasy farbené odborníkom. Ale to neznamená, že nemôžete mať vlasy svojich snov. Az pohodlia svojho domova, taky! S dostupnosťou orámovaných farby na vlasy v nekonečnej škále odtieňov v týchto dňoch, farbenie vlasov doma nebolo nikdy jednoduchšie. Ale to neznamená, že by ste použiť farbu, ktorú chcete, aby vaše vlasy chtiac nechtiac. Tam sú niektoré veci, ktoré potrebujete mať na pamäti, než farbenie vlasov doma, inak vaše vlasy skončí vyzerať ako strašné nočné mory miesto krásneho sna.

Tipy na farbenie vašich vlasov Blonde doma

 1. Zistiť, či ste teplé alebo studené zmierniť. V prípade, že žily v zápästí objavia zelenej a zlaté šperky vyzerá lepšie na vás, potom ste v teple tónovaný. Ale ak vaše žily vyzerajú modrej a strieborné šperky vyzerá lepšie na vás, potom ste v pohode tónovaný.
 2. Všeobecne existujú 3 hlavné tóny blond nájdené v orámovaných farieb na vlasy - popol (ktorý je v pohode ochabnuté), zlato (teplých tónoch) a neutrálne. Prejsť na tón, ktorý zodpovedá vašej pleti.
 3. Pre prirodzenejší vzhľad, stačí ísť s 1 alebo 2 odtiene svetlejšie než je vaša prirodzená farba vlasov. Nič viac než to, a môžete skončiť s Brassy vyzerajúce alebo oranžovými vlasmi.
 4. Dalo by sa tiež vytvoriť svoj vlastný odtieň blond zmiešaním dvoch odtieňov dohromady. Len sa uistite, že ste namiešať zlatú tónovaný odtieň s neutrálnym odtieňa alebo tieňa popola s neutrálnym jeden. Nikdy namiešať zlatú a popola odtieň spoločne ako tonálne rozdiel medzi nimi je príliš drastické.
 5. Ďalšia vec, ktorú by ste mali mať na pamäti pri miešaní odtieňov je, aby sa ubezpečil, že čísla tieňa 2 farby zodpovedajú. Napríklad, ak sa chystáte na 6G (zlatá blond odtieňa), potom neutrálny odtieň môžete vybrať ísť s ním by malo byť 6 N (neutrálny blond odtieň).
 6. NEMIEŠAJTE farbivá z 2 rôznych značiek ako každá firma používa rôzne zložky a neviete, ako budú reagovať pri zmiešaní.
 7. Ak chcete ísť viac ako pár odtieňov svetlejší ako je vaša prirodzená farba vlasov, budete musieť odfarbiť vlasy, aby ju vyzliekli z jeho farbu pred farbením ju.

No, teraz, že ste urobil všetko si vlastný prieskum a zameral na tieňa blondíny, ktoré chcete ísť, poďme sa rovno do toho, ako na farbenie vlasov blondína doma!

load...

Čo potrebuješ

 • 2 boxy blond farby na vlasy (ak ste miešania 2 rôzne odtiene, potom stačí získať jeden z každého)
 • Starý t-shirt / starý uterák
 • Kefa na vlasy
 • Krájanie klipy
 • Vazelína
 • Miska
 • Gumové / plastové rukavice
 • Farbenie vlasov kefa
 • Fine ozubený hrebeň
 • Kúpacie čiapky
 • Šampón
 • Kondicionér

Ako na farbenie vlasov Blonde doma

 1. Dať na svoje staré tričko / uterák: Nie je nič horšie, ako dostať urobiť s úspešným farbenie zamestnania, len aby zistil, že ste si zafarbia vaše dokonale dobré oblečenie v tomto procese. Vyhnúť sa takýmto nehodám buď uvedením na staré tričko, ktoré vás nezaujíma zničiť alebo prikryť starý uterák okolo ramien.
 1. Zmiešajte svoju blond vlasy farbivo v mise: Kombinovať farby a vývojári z oboch políčok do veľkej misy a premiešajte dôkladne so svojím farbenie vlasov kefa. Uistite sa, že obe farby kombinovať úplne inak by ste mohli skončiť s náplasťou rôznych odtieňoch blond vo vlasoch.
 1. Urobiť test prameň: Uistite sa, že ste skutočne skončiť s blond odtieňa, ktorý sa usilujeme, vyskúšať farbivo na malom 1 - 2 palce časť vlasov (pričom z blízkosti zátylku krku). To vám tiež pomôže zistiť, ako dlho budete musieť opustiť farbivo na získať presný odtieň blondíny, ktoré chcete.
 1. Vykefujte vlasy: Uistite sa, že vykefujte každú poslednú uzol a spleť z vašich vlasov. Narazil uzlom vo vlasoch, keď sa uchádzate farbivá môže byť hlavný obtiaž, okrem toho, že potenciál, aby vaša farba vyzerať nerovnomerný potom, čo bol zmyť.
 1. Rozdeľte si vlasy do 4 sekcií: Part si vlasy na dve polovice a pokračovať v tomto lúčenie do zátylku krku rozdeliť si vlasy vertikálne do 2 sekcií. Potom, časť svoje vlasy od ucha k uchu rozdeliť horizontálne. Zrolovať 3 z týchto úsekov a zabezpečiť im do hlavy s niektorými rezov klipov, aby im z cesty. Opustiť jednu zo svojich popredných častí uvoľnených farbiť ako prvý. Je lepšie sa najskôr farbiť svoje prednú časť, ako sú tie najviditeľnejšie a formovať svoju tvár.
 1. Naneste vazelínu po celú dobu vášho vlasovej línie: Ak nechcete skončiť s príšerné farbivo škvrny na tvári, je najlepšie, aby slather nejaký vazelína po celú dobu vašej línie vlasov a na ušiach.
 1. Nasaďte si gumové rukavice / plast: Chráňte svoje ruky od získania zafarbené farbivom blond tým, že nosí rukavice, zatiaľ čo vy sa farbenie vlasov.
 1. Začať farbenie vlasov priamo z koreňov s farbenie vlasov kefa: Vzhľadom k tomu, vlasy blízkosti korene vyžadujú najdlhší čas sa vyfarbovať, začať používať farbivo priamo z vrcholu a spustiť hrebeňom cez túto časť vlasov ťahať farba dole. Zachovať používanie farbiva a česanie ju dole, kým vaše vlasy dostatočne pokrytá od korienkov ku koncom.
 1. Urobte si čas aplikovanie farbiva na všetky vaše vlasy: Práca metodicky a dôkladne tým, že zdvihne 1 palec časti vlasov v čase, keď aplikáciu farbivá. Tým zaistíte, že sa farba úplne preniká všetky svoje vlasy a nechcete skončiť s náplasťou bezfarebným vlasmi ničí svojich blond vzhľad. Aplikovať farbivo do svojich predných častí prvý pred prechodom na chrbte sekcií.
 1. Ponechajte farbivo po dobu trvania uvedené na obale: Pamätaj si, dámy - pokyny, ktoré prichádzajú v krabici farba vlasov sú vaše najlepšie kamarátka. Vyhrnúť si vlasy a dať na kúpaciu čiapku. Nechať farbu vlasov na pre rozvojový dobu uvedenú na obale. To by malo byť niekde medzi 30 až 45 minúta. Avšak, po 20 minúte nedvíha, môžete spustiť kontrolu farbu tým, že odstráni trochu farbiva zo sekcie vlasy vzadu. Priebežne kontrolovať každých 5 minút, kým nebudete spokojní s farbou.
 1. Vymyť farbu z vlasov: Umyte vlasy s vodou, kým voda tečie celkom jasné, ako sa zbaviť všetkých chemických látok z vašich vlasov. Potom šampón ju šampón špeciálne vyrobené pre farbené blond vlasy (John Frieda Everlasting Blonde Farba Zachovanie šampón je skvelý produkt) a podmieňujú ju s kondicionérom, ktorý bol dodaný v krabici farbenie vlasov. Neumývajte vlasy pre najbližších pár dní nechať farbu sídli v úplne.

A je to! Teraz máte blond vlasy, ktoré ste vždy snívali! Ale počkať. Toto nie je koniec riadku doteraz. Ešte stále existujú niektoré veci, ktoré je potrebné urobiť, aby správne zachovať svoju blond vlasy:

 1. Investovať do nejakej síranu bez šampón a kondicionér, ktoré boli špeciálne formulované pre farbené blond vlasy. Tieto produkty pomôže udržať jas blond vlasy a zabrániť jej rozvoju vulgárne tón.
 2. Olej vlasy aspoň raz týždenne, aby hydratujú vlasy ako farby na vlasy majú tendenciu sa vylúhovať vlasy jeho vlhkosti, otáčanie je suchá a krehká.
 3. Retušovať svoje korene každých pár mesiacov, ako sa zbaviť prirodzenú farbu vlasov, ktorá začne pokukování, ako vaše vlasy rastú von.

Teraz, keď viete, ako farbiť vlasy svetlovlasý doma, aké sú vaše čakanie? Choďte do toho a chopiť sa vaše vlasy osud farbením ju do blond odtieňa, ktoré ste vždy chceli! Komentár nižšie a dajte nám vedieť, prečo chceš ísť blondínka, svoje skúsenosti s farbením vlasov, a ktoré celebrity blond vlasy, ktoré chcete emulovať!

load...