Starostlivosť o vlasy

Ako Cesnak pomáha kontrolovať lupiny?

Ako Cesnak pomáha kontrolovať lupiny?

Jeden z najstarších botanických cibule známe, že sú konzumované ľuďmi je Allium sativum, lepšie známy ako cesnak. Spočiatku pestuje v strednej Ázii, tento silný a prenikavý ochutnávka aromatické jedlé žiarovka, láskyplne nazýva, páchnuce ruže ', je členom Allium rodu a je bratranec cibuľa, šalotka a pór. Čína je najväčší produkciu cesnaku národ na svete. Cesnak má ohromné ​​kulinárske aplikácií a je používaný ako agent príchuti v takmer všetkých kuchýň sveta. Existuje široká škála liečenie a liečebných vlastností spojených s týmito klinčekmi ako kardio-ochranný, protizápalové, proti hubovým a antibakteriálne vlastnosti, aby vymenovali aspoň niektoré, ktorý robí to vhodný pre použitie v lekárstve. Antioxidanty a esenciálne živiny v tomto jedlé žiarovka pomoc pri liečbe ochorení, ako je kožné alergie a kožné infekcie, vysoký krvný tlak, rakovina, bolesti zubov, artritídy, zápcha, nechcené priberanie na váhe, vypadávanie vlasov atď

Lupiny sú častým problémom, ktorý trápi malé aj veľké na celom svete. Suchosť a infekcia viesť k svrbeniu a šupinatosť pokožky hlavy, a tak spôsobiť lupiny. Cesnak je považovaný za vynikajúci bylinný liek, ako sa zbaviť tohto stavu pokožky, pretože má vysoký obsah vitamínov a minerálov. Rastlinnú živinou bohaté cesnak obsahuje vitamín A, B a C, vápnik, fosfor, zinok atď a predovšetkým allicín, zlúčeninu síry, ktorá poskytuje výživu na vlasy a pokožku hlavy, vymaže skalp infekcií, a preto je ideálnym liekom pre liečenie lupín produkovať čistý a zdravej vlasovej pokožky a vlasov. Výhody cesnaku sa tešia buď priamy konzum v pravidelnej strave pomôcť zabezpečiť životne dôležité živiny na koži a pokožku hlavy, alebo ako extrakty prítomných v šampóny, mydlá, oleje a liečivých kapsúl, ktoré sú špeciálne formulované a používaných na liečbu lupín. Avšak, cesnak v akejkoľvek forme, ak sú konzumované v nevhodných množstvách alebo za určitých podmienok môže mať nežiaduce účinky, ako je zápach z úst, pálenie v žalúdku, dráždivého čreva, vyrážky, hnačka atď

Cesnak na lupiny - Spôsoby, ktorými cesnak pomáha odstraňovať lupiny:

1. Vyliečenie chorôb a zlepšovanie celkový zdravotný stav:

Antioxidanty a phytonutrients prítomné v klinčekov pomáhajú pri liečbe rôznych ochorení s cieľom zlepšiť celkový zdravotný stav a pohodu jednotlivcov. Obohatený o dôležitých vitamínov, minerálov a olejov Táto bylina AIDS v posilnenie imunity organizmu a tým bráni zdravotné problémy, ako je vysoká hladina cholesterolu, srdcovou záležitosťou, prechladnutie a kašeľ, artritídy, kožné infekcie a zápaly, lupiny a zabezpečuje zdravé telo, vlasy a skalp.

load...

2. Posilnenie imunity:

Obohatené o antioxidanty a esenciálne živiny, táto bylina pomáha v boji a prevenciu chorôb tým zlepšiť a posilniť imunitný systém tela a tým pomáha predchádzať chorobám, ako je seboroická dermatitída a lupín tiež. To reguluje produkciu antigénov a bielych krviniek v tele, ktoré pomáhajú potieranie a prevenciu ochorení.

3. Regulačný mazu Výroba a zlepšuje krvný prietok:

Základné živiny v cesnaku pomáhajú regulovať a kontrolovať tvorbu mazu na pokožke hlavy a tým pomáha účinne liečiť lupín. To tiež zlepšuje krvný obeh v pokožke hlavy a posilňuje vlasové korienky a chráni vlasové folikuly k produkcii silné, lesklé, silné a krásne kučery.

4. Spotreba potravinový doplnok:

Lupiny a skalp problémy sú spôsobené aj nasledujúce nezdravé a nevhodný príjem základných živín potrebných pre zaistenie správnej výživy na telo, pleť a vlasy. Cesnak je obchod dom dôležitých vitamínov a minerálnych látok, ktoré, ak sú konzumované v správnom množstve, môžu poskytnúť úľavu od týchto škodlivé účinky s nízkou nutričnou diétu a pomáhajú efektívne liečiť lupy. Cesnak je všeobecne drví a táto pasta sa pridá k okoreniť jedlo. Akonáhle je cesnak rozdrví, priečinok s názvom allicín je vytvorený, ktorý pôsobí proti lupinám. Tento cesnak pasta pre lupín môže byť tiež aplikovaný lokálne viac efektívne výsledky.

load...

Pre citlivú pokožku, zriedi forma cesnakovej pasty alebo cesnakovou šťavu lupín môže byť aplikovaný na pokožku hlavy.

5. Vytvrdzovanie a prevencia hubových a bakteriálnych infekcií

Lupiny je tiež spôsobené hubovou infekciou na pokožke hlavy hubou Malassezia furfur. Anti biotické, alicín a ďalšie antioxidanty prítomné v cesnaku majú vynikajúcu ochranu proti hubovej, antibakteriálne vlastnosti a protizápalové vlastnosti, ktoré vyčistiť infekciu, hydratujú pokožku hlavy a pomáhajú zmierniť svrbenie a ošupenia z pokožky hlavy, lupín a seboroickej dermatitídy.

Tak skúste vrátane cesnak vo vašej každodennej stravy a získať prospech svojimi nádhernými účinky na telo. Nezabudnite nám zanechať komentár.

load...