Starostlivosť o vlasy

Ako aplikovať vlasovú masku v 4 jednoduchých krokoch

Ako aplikovať vlasovú masku v 4 jednoduchých krokoch

Rutinné starostlivosť o vlasy nie je nikdy úplná bez týždenného ošetrenie vlasov masky. Nie, nezáleží na tom, či sú vaše vlasy zdravé, podmienené alebo úplne neošetrené a panna. Masky pre vlasy nie sú určené len pre ľudí s problémami s vlasmi - tieto univerzálne a magické vlasové kúry pomáhajú nielen opravy, vyživujú a hydrát vlasy, ale tiež pomáhajú udržať ju.

Existujú ton rôznych vlasové masky z čoho vyberať v závislosti na tom, čo sú vaše potreby vlasy sú. A dovoľte mi, aby som vám v na malé tajomstvo tu - nemáte naozaj musím ísť do salónu na liečbu vlasy. Môžete získať rovnaké alebo lepšie výsledky hneď vo svojom vlastnom dome. Ale predtým, než som ti povedať, ako, poďme sa pozrieť na rôzne typy masiek si môžete dať vo vlasoch.

Typov vlasov Masky

1. Proteín vlasy Masky

Ak vaše vlasy cíti lepkavý, pružný, a slabý, je pravdepodobné, že to je v zúfalej potrebe bielkovín. Vaše vlasy sú v podstate len bielkoviny a nedostatok tejto živiny môžu spôsobiť, že sa nosí v priebehu času. Ošetrovanie vlasy s proteínovými maskami každý raz za čas sa dať mu ten správny impulz živiny, aby ju udržali zdravú. Avšak, ak vaše vlasy sú v dobrom stave, nebude cez palubu s proteínovými ošetrenia je to dobrý nápad. Príliš veľa bielkovín môže vaše vlasy naozaj tuhá a chrumkavá.

load...

2. Masky Hydratácia Vlasy

Určovanie, či vaše vlasy potrebujú vlhkosť, je jedným z najjednoduchších vecí, ktoré sa. Je to pocit sucha? Použite hydratačné vlasové masky. Príliš veľa split konca alebo príliš veľa kader? Čas na nejaké vlhkosti. Je to lámanie ľahko? Vlhkosť. Znamená to spleť a uzol? Vážne, udrel ho s nejakým vlhkosti už. Aj keď vaše vlasy sú úplne zdravá, nikdy nemôžete ísť s hydratačné vlasové masky zle.

3. Olejovej báze masky na vlasy

Tie fungujú najlepšie, ak je použitý v alternácii s hydratačnými vlasovej masky. Olejovej báze vlasové masky pracovať na utesnenie vlhkosti, udržať si vlasy hydratovaná po dlhšiu dobu. Oleje používané v týchto masky tiež pomáhajú vyživujú vaše vlasy. Niektoré bežné oleja použité v olejovej báze vlasové masky sú kokosový, olivový, mandľový a arganový.

4. Masky Bond Building Hair

Ide o špeciálne vyvinutý pre farebnú a ošetrené vlasy. Ak sa vydáte na dostatočne dobrej salóne, uvidíte stylistu lieči vlasy dlhopisov stavebných výrobkov. Tento mid-liečebný proces môže skutočne pomôcť znížiť množstvo škody, že vaše vlasy je podrobte. Ak ste nedávno ošetrené vlasy s chemickými látkami, bolo by to byť dobrý nápad investovať do staviteľ dlhopisov, keďže nebezpečne zvrátiť poškodenia pri opravách a reštaurovaní proteínové väzby vo vlasoch šácht.

load...

S tým z cesty, poďme hovoriť o tom, ako by malo byť použitie vaše vlasy masku. Aj keď by sa mohlo zdať, že búchať masku je všetko tam je k tomu, existujú určité kroky, ktoré môžete urobiť, aby sa celý proces oveľa viac efektívne. Tu je to, čo oni sú:

Ako aplikovať masku na vlasy - 4 jednoduchých krokov

Krok 1 - Vyčistite vaše vlasy

Mnoho ľudí si neuvedomuje, ako dôležité je vyčistiť vaše vlasy pred použiť vlasové masky. Dôvodom je, že špina a zvyšok sa produkt, ktorý sa hromadí vo vlasoch vytvorí bariéru okolo vlasu, udržuje ju absorbovať živiny a vlhkosť. Aby sa tomu zabránilo, umyť si vlasy vlažnou vodou a šampónom. Nenechajte stav vašich vlasov v tomto bode. Stlačiť prebytočnú vlhkosť z vášho vlasy s uterákom a nechajte ho uschnúť.

Krok 2 - Masku aplikujte

Akonáhle sú vaše vlasy suché, rozmotať to s použitím široký ozubený drevený hrebeň. Zbavte sa všetkých zmätku, a potom časť vlasov. Začať používať masku na vlasy od korienkov ku končekom vlasov. Zamerať sa na špičkách, pretože tieto sú pravdepodobne najviac poškodené časti. Spustiť hrebeň cez vaše vlasy znova, akonáhle je úplne zahrnuté v maske. To pomôže zabezpečiť, že všetky vaše vlasy prameňov boli potiahnuté.

Krok 3 - Let It Spracovať

Teraz je čas, aby svoj postup vlasov. Účinnosť vlasové masky môže byť posilnený tým, že vytvorí príjemné prostredie pre vaše vlasy. Môžete to urobiť tým, že balí svoje vlasy s horúcim uterákom a udržiava ho na tak dlho, ako bude liečba vlasov vyžaduje, aby ste. Doba spracovania závisí od vlasovej masky a môže byť v rozmedzí od 10 minút až cez noc. Môžete zahriať uterák ponorením do horúcej vody a žmýkanie prebytočnej vody von.

Krok 4 - Umyte It Out

Tento je docela samo-vysvetľujúce. Umyť vlasy maska ​​s použitím šampón a studenej vody. Skončiť s kondicionérom. Chladná voda pomáha utesniť svoje kožičku, aby vaše vlasy pocit hydratovaná a vyživované po dlhšiu dobu. Vytlačiť prebytočnú vodu z vlasov pomocou uterák a pokračovať, aby vaše vlasy uschnúť na vzduchu.

Zapamätajte

  • Použitie vlasovej masky raz týždenne je istý výstrel spôsob, ako zabezpečiť zdravie vlasov.
  • Netrite vaše vlasy vysušte uterákom. Silné trenie spôsobí poškodenie kutikuly, čo vedie k rozbitiu a kučeravé vlasy.
  • Vždy použite studenú vodu na umývanie vlasov, pretože to pomôže utesniť vaše vlasy kutikulu, minimalizovať krepovateniu, a aby sa vaše vlasy hydratovaná. Môžete použiť teplú vodu na umývanie vlasov pred použitím vlasovej masky ako otvorené kožičku v tomto okamihu bude vaše vlasy väčší príjem vlhkosti a výživy.
  • Vždy používajte široký ozubený drevený hrebeň rozpletať vlasy. Tým sa zabráni zamotania a statické.
  • Je dôležité, aby ste liečiť vaše vlasy so správnymi vlasové masky. Pomocou masky proteínu, keď je vaše vlasy už naložený proteín by mohol robiť to príliš tuhá.
  • Nemusíte kupovať drahé vlasové masky. Namiesto toho môžete vytvoriť svoj vlastný doma s jednoduchých surovín, ako sú vajcia, kokosový olej, olivový olej, banány a avokáda.

Teraz, keď viete, ako aplikovať vlasové masky, nič vás udržali od čo je trvalou súčasťou vašej starostlivosti o vlasy rutina. Postupujte podľa nasledujúcich štyroch jednoduchých krokov a povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...