Starostlivosť o vlasy

Aké sú účinky lupiny na tvár?

Aké sú účinky lupiny na tvár?

Lupiny, že veľmi perzistentné a nepríjemné podráždenie, je veľmi časté skalp stav. A teraz, aby toho nebolo málo, účinok lupín nie je obmedzený len na vašej pokožke hlavy. Výskum hovorí, že lupín môže čoskoro rozšírila do ďalších častí vašej pokožky rovnako. Suchá koža, ktorá niekedy nájsť v blízkosti obočia alebo okolo nosa oblasti nemusí byť len, suchá koža ', mohlo by to v skutočnosti bolo tváre lupiny.

Takže dnes, v našom článku, budeme vám rozprávať nejakú pravdu o týchto doteraz tabuizovaných tém, a môžete dozvedieť všetko, čo ste kedy chceli vedieť o tom, ako a kam šírenie vločky, ako sa ich zbaviť doma, a či a kedy by ste mali poradiť so svojím lekárom. Pretože ak nebudeme diskutovať o svrbenie a hrubý lupín, nebudeme učiť sa s nimi vysporiadať, je to tak? Čítať ďalej a dozviete sa viac.

Ako a kde vločky šíri?

Účinky lupín na kožu závisí od typu vašej pokožky, či už máte suchú alebo mastnú pleť. Akékoľvek červenkasté, mastná alebo suchá a šupinatá koža medzi obočím alebo v rohoch nosa alebo T-zóny by mohli byť výsledkom lupín. Tiež, ak sa lupiny sa nelieči včas, môžu sa vyskytnúť mastná, šupinatá a ľahko zapálenú kožu na hornej časti chrbta a hrudníka.

load...

Ďalším častým kožné ochorenie, ktoré nastane od lupín je svrbivé pupienky. Môžu sa objaviť na hlave a sa šíriť do krku, vlasové linky, hornú časť chrbta a hrudníka. Vzhľad chrumkavý, červenú kožu za a na ušiach je tiež častým nežiaducim účinkom lupín.

Ako sa zbaviť lupín

Štúdie ukazujú, že príčiny a liek na lupiny stále nie sú známe lekárskom svete. Avšak, existuje niekoľko spôsobov, ktoré sa ukázali byť účinné pri liečbe a prevencii lupín opakovania.

Lupiny ošetrenie, ak nie vykonané v ranej fáze, môže viesť k problémom, ako je šupinatá koža v mid-obočie, čelo, obočie, boky a rohy nosa a dokonca aj na brade. Avšak, to je celkom bežné, a má účinnú liečbu a lieky.

load...

Čo viete a čo by ste mali urobiť

Väčšina ľudí verí, že lupiny a jeho účinky môžu byť liečené pomocou veľa mydla alebo hydratačný. Toto je nesprávne, pretože to bude len skončiť zhoršenie situácie.

Niekoľko faktov:

  • Vo väčšine týchto prípadov, koža sa stáva citlivejšou a vyžaduje šetrnú starostlivosť.
  • Drsné mydla a časté umývanie sklon, aby sa šupinatá koža a podráždené.
  • Akné alebo anti-aging produkty tiež ďalej rozpáliť postihnutých oblastí.
  • Nadmerné používanie hydratačný nebude fungovať na váhu, pretože to nie je vyschol kože, ale vyrážky spôsobené v dôsledku lupy.
  • Uistite sa, že používate mierne produkty, ktoré nedráždia pokožku v žiadnom prípade.
  • Pomocou čistiace prostriedky, ktoré účinne kontrolovať kvasiniek, ktoré spôsobujú lupiny, je jedným z najviac preferovaných ošetrenie.

  Odborníci väčšinou navrhnúť predpis sulfát antibiotickej čistiace prostriedky (ak nie je alergickí) alebo pyrition zinku mydla.

Liek na vločky ucho, tvár, hrudník a späť

 • Na čistenie tváre raz alebo dvakrát denne používať non mydlové čistiace prostriedky.
 • Naneste Ciklopirox alebo ketokonazolom, krém, raz denne po dobu najmenej 2 až 4 týždne.
 • Naneste hydrokortizón krém dvakrát denne po dobu niekoľkých týždňov.
 • Lokálne použitie inhibítorov kalcineurínu je tiež účinné.

Avšak, to je vhodné konzultovať svojho dermatológa získať správne liečby pre vaše kožné problémy. Predpis liečby, v závažných prípadoch môže pomôcť správne vyliečiť problém pod odborným vedením. Udržať úroveň stresu nízka, znížiť používanie chemických prípravkov a jesť zdravo! Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ak ste si priali tento post.

load...