Starostlivosť o vlasy

Aké sú dôsledky používania tvrdej vody na vlasy?

Aké sú dôsledky používania tvrdej vody na vlasy?

Ste unavení z vyskúšať čokoľvek, aby sa zabránilo vypadávaniu vlasov? Z meniacich sa vaše vlasy olej šampón, ste vyskúšali takmer každý starostlivosť o vlasy tip, ale nič sa zdá, že funguje?

Tak teda, že by mohlo byť mnoho dôvodov k vypadávaniu vlasov. A niektoré z nich nemusia byť známe na vás. Jeden taký páchateľ by mohol byť váš vody na kúpanie! Áno, čítate to napraviť! Tvrdá voda zvlášť, je veľmi nebezpečné a spôsobuje vážne vypadávanie vlasov a poškodenia.

Má vypadávanie vlasov Vzhľadom k Hard Water prihodiť?

Teraz musíte byť zvedaví, ako tvrdá voda spôsobuje vlasy na jeseň! No, odpoveď je, tvrdá voda obsahuje množstvo minerálnych látok a oxidačných činidiel. Niektoré z nich nie sú dobré pre vaše vlasy a vlasovú pokožku. Oslabujú vlasy prinútiť to zlomiť a pád. Tam je vedecké vysvetlenie tejto teórie rovnako. Minerály a oxidačné činidlá prítomné v tvrdej vode sú pozitívne nabité, zatiaľ čo naše vlasy má záporný elektrický náboj. Takže, keď pozitívne nabitý oxidačné činidlo alebo minerálny prichádza do styku s záporne nabité vlasmi, ktoré si priťahoval ako magnet. To má za následok vytváranie vlasy slabé, kučeravé a suché vlasy spôsobuje pád. Minerály, ako sú meď, horčík, vápnik a železo, sú prítomné v tvrdej vode, ktorý nie je vhodný pre vlasy.

load...

Dôsledky tvrdá voda na vlasy:

Následky umývanie vlasov s tvrdou vodou môžu byť nasledovné: 1. Problémy pádu vlasy. 2. Suché, nudné, kučeravé a bez života vlasy, aj keď použiť kondicionér. 3. Ekzém vlasovej časti hlavy alebo lupy. 4. Split-konca. 5. Šediveniu vlasov. 6. Rednutie vlasov. 7. Hair dostane zamotaný, čo môže viesť k jeho poškodeniu.

Výrobcovia šampón radi šíriť zavádzajúce informácie tvrdením, že šampóny / mydlá sú tvrdé. Ale skutočný problém vo väčšine prípadov je tvrdá voda, nie je šampón / mydlo.

Takže prvým krokom je stanovenie tvrdosti vody. Otestovať tvrdosť vody, jednoducho vziať mydlo, skúste ju penu do šálky vody. V prípade, že mydlo mydlil pena, to je dobrá; ak to tak nie je, potom by ste sa mali vyhnúť použitie ju kúpať.

load...

Existuje tvrdej vode vypadávanie vlasov starostlivosti tipov, ktoré môžete sledovať, aby sa znížiť tvrdé dopady.

Nasledujúce tipy vám pomôžu zmierniť jednotvárnosť a drsnosť vlasov:

1. Použitie zmäkčovača vody stroj. Oni sú ľahko dostupné na trhu. Pomáhajú eliminovať tvrdosť vody.

2. Pozrite sa na šampón, ktorý je špeciálne vyvinutý pre boj s problémami tvrdej vody. Vyberte si kondicionér, ktorý môže chrániť vaše vlasy proti tvrdej vode a jej hrubých účinkov.

3. Vezmite 1 alebo 2 lyžice bieleho octu alebo citrónovej šťavy a pridať ju do nádoby plnej teplej vody (teplá ťažkej vody). Pomocou tejto možnosti opláchnite vlasy. Tým sa váha leží naplocho a umožňuje šampón opláchnuť ľahšie.

No umývanie divu, vlasy s tvrdou vodou je jednou z hlavných príčin vypadávanie vlasov. Ale rovnako ako všetky ostatné problémy, že má riešenie príliš. Len tým, že v nadväznosti na vyššie uvedené tipy, budete určite môcť znížiť tvrdej účinky tvrdej vody. To bude určite pomôže získať späť svoje lesklé a husté vlasy.

Takže ak žijete v meste, alebo mesto, kde je dodávaný tvrdá voda, nemusíte sa obávať vypadávanie vlasov v dôsledku tvrdej vody! Rovnako ako teraz, máte riešenie pre boj s ním. Radi by sme sa podeliť o svoje skúsenosti a názory!

load...