Starostlivosť o vlasy

9 vedľajších účinkov laserových vlasov Odstránenie liečby, ktoré by ste mali určite vedieť

9 vedľajších účinkov laserových vlasov Odstránenie liečby, ktoré by ste mali určite vedieť

Nadmerný rast vlasov a vlasov pri nechcených miestach bol vždy problém pre mužov aj ženy. Trávime značnú sumu peňazí a venovať značné množstvo času odstrániť chĺpky z našich rúk a nôh a iných častí tela. Tradičné metódy odstraňovania chĺpkov, ako je holenie, voskovanie, depilačné a elektrolýzy sú časovo náročné, bolestivé a drahé.

Laserové ošetrenie vlasov bol používaný ako kozmetické ošetrenie, lebo v posledných desiatich rokoch sa stále väčšiu obľubu. Funguje to dobre pre všetky oblasti tela, ako je tvár, brady, paží, a zvyšok tela. To sa vykonáva pomocou plastických chirurgov na celom svete a môže účinne znížiť nežiaduceho ochlpenia natrvalo s minimálnym rizikom.

Liečba je nežiaduce chĺpky a jemné vrásky zmiznú jednoduchým lusknutím prstov. Ale v zlých rukách, odstránenie vlasy môžu spôsobiť rovné škodu. To môže popáliť vážne a jazva natrvalo. Takže ako si zhodiť svoje peniaze na laserové epilácia, mali by ste vedieť, kde to funguje, o jej výhodách a nevýhodách a ďalších skutočnostiach.

load...

Takže čítať dopredu a uistite sa, že skôr, než to, čo ste sa dostal do.

Ako sa laserové epilácia ošetrenie prácu?

Laserové ošetrenie depilácia zahŕňa laser, ktorý bude emitovať tepelnej energie, absorbuje svetlo preniká hlboko koreňu každého vlasového prameňa a poškodenie folikulu. Efektívne pre väčšinu odtiene pleti a typov vlasov, bude tento poškodený folikul nebude schopný produkovať žiadne ďalšie vlasy po dlhú dobu, niekedy nikdy.

 • Liečba je relatívne bezpečná, a tam je minimálne narušenie na povrchu kože. Tento postup najlepšie funguje na ľudí s tmavými vlasmi a svetlou pokožkou. To nefunguje na vlasy, ktorá je šedá, biela, svetlo červená, svetlo hnedé alebo blond. Niekoľko liečby a relácií môže byť potrebné pre dlhodobý prínos a trvalé odstránenie chĺpkov.
 • Naša koža nie je negatívne ovplyvnená liečbou, pretože naša koža sa ochladzuje rýchlejšie ako vlasových folikulov. Liečba končí s aplikáciou krémov vychladnúť na koži a minimalizovať riziko.
 • Depilácia ošetrenie na tvári a podpazušie sa obvykle dokončená behom asi 15 minút. Druhá časť tela bude potrebovať najmenej jednu hodinu na dokončenie postupu.

Laser Depilácia Nežiaduce účinky

Kým postup sa podieľajú na ošetrenie laserom je zvyčajne bez rizika, mohlo by tam byť nejaké vedľajšie účinky laserové epilácia, aby zvážila.

load...
 1. Použitie lasera na odstránenie nežiaduceho ochlpenia vyžaduje veľké množstvo tepla horieť vlasy. To môže viesť k popáleniu kože u niektorých užívateľov. Tieto laserové epilácia popáleniny vyskytujú častejšie u pacientov s tmavšiu pleť, ako koža s tmavšími pigmentmi absorbuje laser ľahšie. Zatiaľ čo vo väčšine prípadov, popáleniny sú mierne, tam boli množstvo prípadov, keď boli hlásené ťažké poleptanie.
 1. Laser môže spôsobiť hyperpigmentáciu a hypopigmentácia.

A. Hyperpigmentácia je stmavnutie kože, ktoré môžu nastať po laserovej epilácie. Laser ošetrenie stimuluje produkciu melanínu vytvára reakciu podobnú opálenie.

B. Hypopigmentácia, na druhej strane, sa odkazuje na zosvetlenie pokožky, ktorý sa vyskytuje po ošetrení laserom. Absorpcie laserového svetla môže inhibovať produkciu melanínu, čo vedie k strate pigmentu.

 1. Mohlo by to tiež viesť k poraneniu očí, takže je dôležité chrániť vaše oči v priebehu ošetrenie laserom.
 1. Svrbenie je normálne vedľajší účinok laserovej epilácie počas a po ošetrení.
 1. Pokožka sčervená po dobu niekoľkých dní po liečbe, a je pravdepodobné, že bude opuchy okolo folikulu po ošetrení.
 1. Bolesť, mravčenie, necitlivosť a okolo liečenej oblasti pri laseru sú pravdepodobne najčastejšie vedľajšie účinky, ktoré môžu byť považované za normálne.
 1. Laserové ošetrenie môže viesť k krusty a tvorba chrást okolo ošetrené plochy. Mierny modriny môže nastať aj na citlivú pokožku. Tieto vedľajšie účinky sa objavia v priebehu niekoľkých prvých dní liečby a miznú krátko potom.

 1. Veľmi zriedkavý vedľajší účinok laserovej terapie je fialová sfarbenie kože na opálenej oblastiach.
 1. Ďalšie vzácny ale významný vedľajší účinok laserovej epilácie je infekcia. Je dôležité udržiavať v čistote po zákroku, alebo by ste mohli skončiť vzniku infekcie po ukončení liečby.

Fakty o Laserové Depilácia Liečba

Laserová zníženie vlasy je trojstupňový proces, ktorý zahŕňa čistenie, holenie, a skenovanie oblasti, ktorá má byť liečená. Počas skenovania energie lasera prechádza kožou a je absorbovaná pigmentu vo vlasovom folikule.

 • Liečba a relácií zapojené závisí na oblasti, hustoty vlasov a rastového cyklu vlasov, ktoré je potrebné liečiť. Všeobecne platí, že osoba potrebuje šesť až osem stretnutí, a v každej sedí 20% vlasového folikulu dostane trvalo zakázaný.
 • Úspešnosť laserové ošetrenie závisí od dvoch faktorov: farba vlasov a typ pleti. Výsledky sa líšia od osoby k osobe, ale účinne znižuje 40 až 80% vlasov.
 • Šanca na rast vlasov je vždy tam, ale niekoľko liečby môže predĺžiť trvanie vypadávanie vlasov.
 • Laserové ošetrenie odstránenie chĺpkov je účinná len v aktívne rastúcich vlasových folikulov. Tieto procedúry sú obvykle od seba vzdialené tak, že vlasové folikuly nejakú dobu trvať opäť rásť.
 • Odporúča sa, aby laser liečba by mala byť rozmiestnené tri až osem týždňov od seba v závislosti na celkovej ploche zakryté a tiež na cyklu rastu vlasov. Nohy a ruky zvyčajne vyžadujú menej časté depilácia návštev než na krku a tvári regiónov.
 • Po zasadnutí epilácia, to zvyčajne trvá dva až tri týždne po vlasové folikuly k vylievaniu off.

Typov Laser používaný v tomto Liečba

1. Rubínový laser

Tento laser je najlepšie pre veľmi bledú kožu a nie je príliš bežne používaný.

2. YAG laser

To je jeden z najčastejších laserov používaných a používa sa na liečbu tmavšie pleťou ľudí.

3. IPL

IPL je najčastejšie používa laserové vo vlasovom odstránenie techniky. To je najviac efektívna pre svetlé až stredné tón typ pleti.

Výhody Laser Depilácia Liečba

 1. Najväčšou výhodou laserové epilácia je zbaviť sa nežiaduceho rastu vlasov. Vlasy odvádzal laserovú kliniku bude trvať dlhú dobu rast než iné obvyklé spôsoby. Horí a úplne zakáže vlasového folikulu a v niektorých prípadoch odstraňuje vlasy natrvalo. Kým voskovanie je stále najpopulárnejší spôsob odstraňovania chĺpkov, laser liečba je dlhodobá a niekedy trvalé odstránenie obsahu, ktoré ich robia laserové ošetrenie čoraz obľúbenejšie spôsob odstraňovania chĺpkov.
 1. Laserové ošetrenie odstránenie chĺpkov je najúčinnejší zo všetkých procedúr. Väčšina ľudí, ktorí podstúpili túto liečbu mali pozitívne výsledky av niektorých prípadoch dokonca trvalé odstránenie vlasy.
 1. Candela alebo Palomar, stroje používané na liečbu laserové odstránenie chĺpkov sú užívateľsky príjemný a možno pristupovať všetky vekové skupiny ľudí.
 1. Laserová epilácia je vhodný pre odstraňovanie chĺpkov zo všetkých častí tela.
 1. Je to oveľa menej bolestivé ako voskovanie, šklbanie, rezanie závitov, a elektrolýzy. Pichľavom pocit je skúsený, ale to môže byť vyvážené s anestetickým krémom. Laser ošetrení sa podobá gumičkou zaklapnutie proti koži pre rýchle sekundy s každým impulzom.
 1. Postup podieľajú na ošetrenie laserom je veľmi jednoduché a rýchle. Dĺžka liečby závisí na veľkosti liečenej oblasti. Každý laserový pulz bude liečiť plochu 9 x 9 mm.
 1. Ak je vlasy re-rast po ošetrení, bude jemnejšia a ľahší v štruktúre v porovnaní s predtým.
 1. Laserové odstránenie kožných výrastkov málokedy prichádza s komplikáciami a to aj v prípade, že je nejaká komplikácia, nikdy to nie je trvalý charakter. Ak je vidieť niektorý bolesť či opuch alebo začervenanie, sa rýchlo odznie. Najlepší technici a kliniky sa výrazne zníži pravdepodobnosť, z ktorej majú niektorú z týchto komplikácií.
 1. S odstránením dióda lasera, je rýchlosť, presnosť, a predovšetkým; je to bezpečné a nedráždi. V porovnaní s inými technikami epiláciu, laserová dióda je non-vyhýbavá metóda. Takže je tu menšia pravdepodobnosť, ktoré majú bakteriálne infekcie.
 1. Laserové epilácia dáva hladkú pokožku a zlepšuje krásu človeka. To je tiež bezpečný pre citlivé oblasti okolia očí a úst.

Nevýhody laserové epilácia

 1. Hlavnou nevýhodou laserové epilácia sú náklady spojené s liečbou. Šesť počiatočné relácie sú nevyhnutné na získanie plného prínosu liečby. Nemôžete dostať preč od ošetrenia, akonáhle ho spustiť. Máte na dokončenie relácie, aby to fungovalo, a to zvyšuje náklady. Relácia môže stať kdekoľvek medzi $ 250 až $ 350.
 1. Ďalšou nevýhodou laserové ošetrenie je, že poskytuje úplné výsledky len na určitý typ ľudí. Laser nie je prospešné pre červenú, blond a šedivé vlasy. Ľudia s tmavou pleťou majú túto melanínu odtieň v celom svojom tele. Tak, laserové ošetrenie nie je príliš účinný na tmavej pleti. Dokonca aj veľmi bledé tónovaný ľudia budú mať tiež nedostane 100% výsledkov a občas žiadny výsledok vôbec.
 1. Laserové ošetrenie depilácia je účinná len na aktívne rastúce vlasy. Je trvalo odstráni vlasový folikul, ktorý je v aktívnej fáze rastu. Avšak, liečba nezabráni nové vlasové folikuly od rastie. Takže to nie je trvalé ošetrenie depilácia, a niektoré re-rast je možný.
 1. Niekedy je liečba funguje len v oblastiach, kde sú vlasy tenké.

Pre-Laser Liečba Opatrenia

 1. Oblasť, ktorá sa má liečiť by mali byť chránené pred opaľovanie a slnečným žiarením po dobu najmenej štyroch až šiestich týždňov. Aplikovať vysoké SPF ochranu proti slnečnému žiareniu na ploche. Vyhnite sa na slnku počas liečby, pretože to môže spôsobiť spálenie.
 1. Vyhnúť bielenie, šklbanie, voskovanie priestor pre štyri až šesť týždňov pred začatím liečby.
 1. Ak máte v anamnéze herpes, ísť na anti-vírusové terapie pred a po ošetrení.
 1. Neužívajte žiadne fotosenzitívne drogy alebo herbára po dobu 24 hodín pred liečbou.
 1. Neholí na tri až osem dní pred začiatkom liečby. Pre ďalšie ošetrenie, sa neholí po dobu jedného až dvoch týždňov, takže lekár môže vidieť strnisko rast na deň liečby. Používajte opaľovací krém priebehu liečby.

Post laserové ošetrenie Opatrenia

 1. Existujú možnosti začervenanie a opuch na ošetrovanej oblasti, ktoré nebudú trvať dlhšie ako dve hodiny. Jasná aloe vera gél sa odporúča na ošetrovanej oblasti po dobu dvoch až štyroch dní. Pacienti s tmavšou farbou pleti môžu mať väčšie ťažkosti, a preto je vhodné použiť vera gél aloe po dlhšiu dobu.
 1. Ak je oblasť cíti teplý na dotyk, aj po 24 hodinách liečby, platí ľad znížiť opuch a bolestivosť a podporuje hojenie.
 1. Vyhnúť sa používanie kozmetiky a krémov cez liečenej kože, pretože to môže viesť k podráždeniu kože. Vyvarujte sa poškriabaniu alebo vyberanie ošetrené plochy
 1. Vyhnúť interné alebo externé tepelná tj sauna, vírivka, horúcej rúry, pary alebo ťažké cvičenia, ktoré môžu spôsobiť nadmerné potenie, po dobu dvoch dní, pretože môže stimulovať melanocyty, ktoré vedú k hyperpigmentácie. Neumývajte ošetrené plochy silou, pretože pokožka je stále mäkké.
 1. Po prvých troch dňoch liečby, je to neodporúča opaľovať.
 1. Nezabudnite si vziať starostlivosť o vašu pokožku. Zvlášť, keď ide von na prechádzku, platí vždy dobrú UV filtrovanej opaľovacím krémom; dávame prednosť silné, Neutrogena Beach Defense opaľovací krém SPF 70, ktorý bude udržiavať zdravú pokožku rovnako.

Laser Depilácia Cost

Náklady na laserové ošetrenie odstraňovanie chĺpkov, závisí od rôznych faktorov, medzi ktoré patria:

1. Oblasti liečby

Priestor, v ktorom je pacient chce liečiť je najdôležitejším faktorom pri určovaní konečné náklady. Väčšie plochy tela sú účtované vyššie ako malé opravy. Hlavným dôvodom tejto cenovej nezrovnalosti je skutočnosť, že postup je presnejší a trvá dlhú dobu. Väčšie plochy trvať dlhšiu dobu v porovnaní s menšie porcie.

2. Počet relácií

Náklady na celej prípravnej fázy je rozdelená do niekoľkých sedení, ktorá je cenovo inak. Preto je dôležité pre pacientov, aby sa na vedomie, že počet relácií, ktoré budú potrebovať na dokončenie liečby. Na dokončenie liečby, väčšina pacientov by si vyžiadalo najmenej šesť ďalších relácií, ktoré zvyšujú celkové náklady na liečbu.

3. Druh vlasov

Hustota, hrúbka a dĺžka vlasov hrajú dôležitú úlohu pri stanovení celkové náklady na liečenie.

4. Štandardné kliniky

Celkové náklady na liečbu závisí aj na štandarde a kvalite kliniky navštívite dostať liečbu. Existujú rôzne druhy kliník a nemocníc, ktoré poskytujú laserové ošetrenie a náklady na ošetrenie sa pohybuje od kliniky na kliniku. Tieto kliniky sú stanovené na úrovni luxus a služby, ktoré poskytujú a celkovú úroveň zdravotnej starostlivosti. Väčšina kliník účtovať okolo $ 250 až $ 350 za session. Je dôležité potvrdiť počet relácií pred začatím odstránenie.

Niektoré kliniky a zdravotnej starostlivosti tiež ponúknuť kompletný balík a sú konkurencieschopné ceny, aby prilákal zákazníkov. Keď ide na liečbu epilácia laserom vždy zvoliť skúseného lekára, ktorý má správne skúsenosti v tejto oblasti. Tým sa minimalizuje riziko poranenia a pálenie v priebehu liečby, a garantuje najlepší výsledok. Nikdy kompromisu na kvalitu ušetriť nejaké peniaze, ako to poškodenie tela, ktoré, ak ste smolu, môžu byť trvalé.

Tak tu to je, je Lowdown na najnovšie trendy v kozmetickom svete, laserové epilácia mať. Dúfam, že sa vám páčil príspevok, a ak áno, dajte nám prosím vedieť v komentároch nižšie. Vážime si spätnej väzby našich čitateľov.

Image Source: 1, 2, 3, 4, 5

load...