Starostlivosť o vlasy

8 účinných prenatálnych vitamínov pre rast vlasov

8 účinných prenatálnych vitamínov pre rast vlasov

Prenatálne vitamíny pomáhajú v raste vlasov. Bolo zistené, že vlasy rastú oveľa dlhší a rýchlejší počas tehotenstva. Tehotné ženy majú krásne, lesklé a silné vlasy. Ženy milujú svoje lesklé a zdravé vlasy v priebehu tehotenstva. Avšak, čoskoro po tehotenstve vlasy sa vráti do pôvodného stavu a začne sa vrhnúť.

Sú prenatálne vitamíny dobré pre rast vlasov? Prenatálne vitamíny zhotovené v priebehu tehotenstva obsahujú mnoho živín, ktoré pomáhajú v raste vlasov. Vzory rast vlasov sú tiež pozorované v dôsledku niektorých prírodných a hormonálnymi zmenami u tehotných žien. Niekoľko vitamíny a minerály v multivitamíny spotrebovaných ženy v tehotenstve robí vlasy zdravšie. Prenatálne vitamíny sú tajné pre rast vlasov v priebehu tehotenstva.

Prenatálna Vitamíny pre rast vlasov

1. Jeden jeden deň ženský prenatálnej

Jeden jeden deň ženský prenatálnej obsahuje DHA a kyselinu listovú. DHA je užitočné pre podporu zdravého mozgu a očí vývoj plodu. To vám môže dať 100 percent dennej odporúčanej hodnoty kyseliny listovej. To môže byť konzumovaný pred, počas i po tehotenstve. Tento multivitamín tiež podporuje rast vlasov a pomáha, aby sa vaše vlasy lesklé.

load...

2. Garden Of Life vitamínu Code Raw prenatálnej

Garden of life vitamín kódu surového prenatálnej je k dispozícii v 180 kapsúl, 30 kapsúl 90 kapsúl balenie. To pomáha pri podpore imunitného systému vo vás a vaše nenarodené dieťa. Tento vitamín pomáha vo zdravé trávenie a vylučovanie. Obsahuje zázvor, vitamín D, probiotiká, a zinok. To pomáha zmierniť zažívacie ťažkosti počas tehotenstva. Garden of life vitamín kódu surového prenatálnej doplnok podporuje srdce a krvný zdravie, pretože obsahuje vitamíny C, E-folátu, železa a B-komplex.

3. Nová kapitola Perfect prenatálnej

Nová kapitola perfektné prenatálnej je celých potraviny multi-vitamín. To podporuje zdravé tehotenstvo a vývoj plodu. To pomáha v ľahko stráviteľné, ak sú užívané na lačný žalúdok. Tento dodatok je certifikované ekologické a non-GMO overená. Ten obsahuje trieda 1 bylín s živými probiotík. Zahŕňa organické kel, brokolica organické a ďalšie organické kapustovité klíčky pre zdravé hladiny estrogénov a metabolizmus.

load...

4. Rainbow Light kompletné prenatálnej System

Dúha svetlo kompletný prenatálnej systém s viacerými vitamín Potraviny na báze a 100% prírodné. To obsahuje zmes harmančeka a zázvoru šťavy podporovať tehotné a dojčiace ženy. To poskytuje vápnik, vitamín D3, kyselinu listovú a železo, ktorý pomáha pri silné kosti, svaly a zdravé vlasy. To má Plant-source enzýmy a 30 miliónov probiotiká, ale napriek tomu je veľmi šetrný k žalúdku. Tento dodatok je užitočná v boji proti podvýžive. To je pšenica, lepok, cukor, mliečne výrobky, alebo kvasinky zadarmo.

5. Megafood Dieťa & Me Prenatálna Vitamíny 120 Tablets

To prenatálnej vitamín je ľahko stráviteľné a je potrebné brať na prázdny žalúdok. Pomáha pri udržanie správnej zdravia tehotné a dojčiace ženy. To má enzýmy, ktoré zlepšujú trávenie zdravie. To podporuje dobré kožu a vlasy zdravie.

6. Čistá Synergy Organic prenatálnej

Čisto synergia ekologické prenatálnej je najlepšie pre pre-počatie, tehotenstvo a dojčiace ženy. Táto obsahujú organické vitamíny a minerálne látky; jahody, maliny, kel, list a zázvor poskytovať podporu v priebehu tehotenstva. To je príchute, spojivá, plnivá a chemické zadarmo. To potvrdil organických zložiek, že je 100% prírodný a nemá obsahuje lepok, mliečne výrobky alebo GMO.

7. Vitafusion prenatálnej gumovitý Vitamíny

To obsahuje 90 kapsúl a je k dostaniu v balení po 3. Kapsule sú lahodnej chuti a ľahko sa používa. Obsahujú všetky prírodné farby a chuti. Má DHA, kyseliny listovej a Omega 3 DHA.

8. Spectrum Essentials Prenatálna DHA Softgels

Tento dodatok mäkký gél je Non-fish DHA vzorec, ktorý obsahuje veľa základných živín. DHA je životne dôležité pre rast mozgu a zraku Vášho dieťaťa. Tieto kapsle sú ideálne pre tehotné a dojčiace matky, pretože sú 100% prírodné a neobsahujú žiadne tuky Trans alebo hydrogenované oleja.

Kroky udržať rast vlasov po tehotenstve:

1. Zastavte rozbitie vlasy 2. Vyživujú vlasy, aby ich silnejší, silnejšie a dlhšie. 3. Pomocou režimu správnej starostlivosti o vlasy. 4. Vezmite správnej diéty a robiť cvičenia. 5. Spánku na satén vankúš 6. Vyhnite sa použitie nadmernej chemikálií na vlasy.

Jedná sa o najúčinnejší prenatálne vitamíny pre rast vlasov. Takže, ste každý používa niektorý z nich počas tehotenstva? Neváhajte sa podeliť o svoje komentáre s nami.

load...