Starostlivosť o vlasy

8 jednoduchých tipov pre starostlivosť o vlasy počas tehotenstva

8 jednoduchých tipov pre starostlivosť o vlasy počas tehotenstva

Tehotenstvo je nepochybne jedným z najúžasnejších fázach života ženy.

Ako ste si pripravte sa živiť maličká rastúce vnútri vás, vaše telo prechádza rôznymi zmenami. Väčšina z týchto zmien dochádza počas tohto obdobia sú v dôsledku hormonálnych zmien odohrávajúcich sa vnútri. Tieto dodatočné hormóny vo vašom tele môže spôsobiť zmenu vo svojej pravidelnej vlasových cyklov. Vaše vlasy môžu vyzerať silnejšie a majú väčšiu odraziť, než to urobil. Alebo vaše vlasy môžu rásť príliš kučeravé, suché, ani kučeravá. Niektoré ženy môžu zažiť veľké množstvo vlasov pádu.

Vo väčšine prípadov, s náležitou starostlivosťou a dobrá strava, vlas je obnovený do svojho prirodzeného stavu do 6 mesiacov odo dňa doručenia. Starať o svoje zdravie pri týchto špeciálnych deviatich mesiacov je zásadný pre zdravie vašich vlasov a pokožky a vaše celkové pohody.

load...

Ako sa starať o svoje vlasy v priebehu tehotenstva

1. Masáž vlasov:

Skvelý spôsob, ako sa starať o svoje vlasy v priebehu tehotenstva a relaxovať zároveň je tým, vyžíva v dobrom vlasov masáž.

Olej vlasy aspoň trikrát až štyrikrát týždenne. S použitím prírodných olejov vlasy je skvelý spôsob, ako pridať nejaký výživu vašich vlasov. Rozhodnúť sa pre oleje, ktoré majú zdravé prísady, ako je olivový, kokosový, mandľový, jojobový olej, ricínový olej a podobne. Rozohrejeme olej mierne, uistite sa, že nie je príliš horúca, ale len v teple. Masírovať to cez vlasovej pokožky a vlasov.

To prispeje k posilneniu korene a zabrániť padaniu vlasov. Môžete zabaliť teplý uterák okolo hlavy pridať nejaké ďalšie výhody.

2. Šampón a klimatizácie:

Uistite sa, že budete používať šampón aspoň raz až dvakrát týždenne.

Použite jemný šampón, alebo ešte lepšie, použite šampón, ktorý je bylinný. Naneste kondicionér pri každom umývaní vlasov. Venovať osobitnú pozornosť ku končekom vlasov, aby sa zabránilo suché alebo štiepeniu.

load...

Ako budete postupovať vo svojom tehotenstve, umývanie vlasov sa stáva ťažšie a ťažšie. Opýtajte sa svojho partnera, aby vám s tým pomohli.

3. Počkajte, až sa sfarbenie zasadnutia:

To je najlepšie, aby sa zabránilo farbenie vlasov, keď ste tehotná. Neexistuje žiadne vedecké údaje, ktoré dokazujú, že farbenie vlasov počas tehotenstva môže skutočne poškodiť dieťa, ale odporúča sa napriek tomu.

Farby na vlasy môžu vyvolať niektoré alergie alebo infekcie, a to je dobré, aby sa zabránilo takejto komplikácie počas tehotenstva.

4. Česanie:

Vyhnite sa česanie vlasov, keď je mokrý. Nechajte svoje vlasy prirodzene uschnúť alebo použite fén na miernom ohni. Hrebeň ho pomocou široký ozubený hrebeň v suchom stave. To vám pomôže vyhnúť sa padanie vlasov.

5. Pravidelné Vlasy čalúnenie:

Vaše vlasy prechádza rôznymi zmenami počas tehotenstva, čo spôsobuje rozdiel v štruktúre vlasov a hrúbky. Dobrý nápad je ísť na pravidelné vlasy strihu, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa štiepeniu či drsné konca. Nový štýl je tiež skvelá nálada Enhancer!

6. Pochopenie váš typ vlasov:

Hormonálne zmeny môžu v skutočnosti si s váš typ vlasov. To je najlepšie pochopiť váš typ vlasov, ako sa mení v priebehu tejto fázy.

Používať produkty, ktoré sú špeciálne vytvorené pre tento konkrétny typ vlasov. To pomôže doplniť potrebnú výživu vlasov, čo je menej náchylné k poškodeniu a na jeseň.

Získať pekný účes, ktorý vám pomôže váš štýl prechodu na iný typ vlasov, alebo len aby vám náladu výťah!

7. Balanced Diet:

Všetko, čo budete jesť teraz pomôže starať o svoje dieťa, rovnako ako dať svoje telo silu, ktorú potrebuje prejsť zmenami. Vyvážená strava je dôležité poskytnúť výživu vlasov rovnako. Patrí mlieko, ovocie, zelenina, mäso, ryby, šošovica, obilie, suché plody a iné také zložky vo vašej každodennej stravy.

Poraďte sa so svojím lekárom, aby zistili, či tam sú niektoré potraviny, ktoré by ste mali držať ďalej od v priebehu tehotenstva.

8. Relax:

Stres je jedným z hlavných dôvodov vypadávanie vlasov počas tehotenstva. Zmena hormóny a nálady môže mať negatívny výsledok pre vaše vlasy.

Dopriať v činnostiach, ktoré vám pomôžu relaxovať. Trvať peknú dlhú kúpeľ, rozsvieti niektoré aromatické sviečky, počúvať nejakú upokojujúcu hudbu, sprostredkovať, cvičím jogu, spať, ísť na relaxačnú masáž hlavy v salóne, dopriať si v niektorých maloobchodné terapia.

Tieto jednoduché kroky môžu hrať veľkú úlohu pri zmiernení tehotenstve mesiacov a pomôže lepšie sa vyrovnať so zmenami, ktorú prechádzajú. Jedná sa o špeciálny čas, takže teraz ju naplno.

Ešte povedzte nám, ktoré z horeuvedených ste vyskúšal pre vaše vlasy a ako to vám pomohla.

load...