Starostlivosť o vlasy

8 jednoduchých krokov na skrútenie vlasov

8 jednoduchých krokov na skrútenie vlasov

Vlnité zámky a prírodné kadere sú rave v týchto dňoch. Ak hľadáte pre jednoduché účes, ktorý je takmer zaručené, aby vám desiatky komplimentov, skúste scrunching. Je to najjednoduchší spôsob, ako dostať textúrované vlasy, bez toho aby sa museli obťažovať s úzkostlivý nástrojov a tepla styling.

Textúrované vlasy sa stala veľmi populárnou, pretože dodáva hĺbku na vlasy a vytvára definíciu. Môžete použiť vlasy texturačního spreje pre zvýšenie prirodzený objem vlasov.

Ďalším veľkým metóda, ktorá môžete použiť na pridanie definície a objem vašich vlasov je, Scrunching '. Termín scrunching odkazuje na techniku, kde budete mať vlasy a pokrčiť ho rukami. To dodáva textúru a odraziť na vlasy, spolu s jemnými kadere / vĺn.

load...

Scrunching budú mať rôzne výsledky pre rôzne typy vlasov. Dievčatá s kučeravými alebo vlnitými vlasmi najviac ťažiť z tejto techniky, ale aj krásy s rovnými vlasmi môžu dosiahnuť najlepšie výsledky, pomocou textúrovacích / strong hold sprej na vlasy.

Ako škrípať vlasy?

Krok 1:

Umývanie a stav vašich vlasov. Nechcete skúšať nové účesy s špinavé vlasy, pretože nikdy nebude vyzerať dobre. Tiež scrunching vlasy je možné len vtedy, keď vaše vlasy sú mokré. Ak sa pokúsite a škrípať suché vlasy, bude to nakoniec vyzerá Super kučeravý!

Pokiaľ je to možné, použiť zväčšujúcich objem šampón, ktorý pridáva odraziť na vlasy a dáva lepšie výsledky. Použiť kondicionér, aby vaše vlasy zostane mäkké a zamotať zdarma. Uistite sa, že zmyť kondicionér tak, aby vaše vlasy nie sú zaťažené.

load...

Krok 2:

Časti vlasy v tom, ako chcete; centrum alebo bočné lúčenie. Vzhľadom k tomu, scrunched vlasy má byť chaotický vzhľad, nemusíte byť perfektné s cestičkou.

Krok 3:

Potom, čo som vám umyl vlasy, uterák osušte. Môžete to urobiť tým, že najprv vytláčali prebytočnú vodu s rukami nad hlavou. Vezmite si uterák a začať stláčať časti vlasov s uterákom v scrunching spôsobom. To bude poskytovať určitú formu na vlasy. Uistite sa, že iba škrípať a nie trieť vlasy, pretože to môže viesť k poškodeniu. Vyhnúť sa používaniu sušič vlasov, pretože by to zničiť vaše kadere a nebudete získať požadovaný výsledok.

Krok 4:

Po uterák sušenie vlasov naneste akýkoľvek výrobok krútenie enhanching ste vybrali pre vaše vlasy. To môže byť styling pena, gél, sprej alebo v sére. Škrípať vlasy s penou, ako to funguje najlepšie s styling vlasov, pretože dodáva textúru a dáva pridanú držať na vlasy.

Krok 5:

Ak chcete použiť penu, vystreknúť 1 čerpadlo výrobku do svojich rúk, votrite ho oboma rukami a aplikovať ju do polovice dĺžky a končeky vlasov. Kým použitie, držať hlavu hore nohami tak, aby vaše vlasy vypadávajú v prednej časti tváre. Nikdy platiť penu ku koreňom, pretože to môže spôsobiť vaše vlasy vyzerať mastný alebo vážiť nadol.

Krok 6:

Držať hlavu hore nohami a používať svoje ruky na lámanie chleba vlasy. Môžete to urobiť tým, že drží malú časť vlasov. Začať zvrásnenie túto časť vlasov smerom k pokožke hlavy. Táto akcia by pripomínať to, čo robíte, keď ste pokrčiť noviny a premeniť ich v papierové gule.

Krok 7:

Teraz nechať vlasy prirodzene uschnúť. Nenechajte česať si vlasy, pretože by to otvoriť kadere a vaše vlasy kučeravé. Kým sú vaše vlasy úplne suché, udržiavať scrunching vlasy každých 5 až 10 minút pri použití rovnakého papiera scrunching techniku.

Krok 8:

Nikdy nepoužívajte pravidelné sušičku k vyfúkať vlasy. To umožní, aby vaše vlasy kučeravé alebo narovnať kučery. Akonáhle vaše vlasy je suchá, môžete použiť sérum pre väčší lesk alebo sprej pre ďalšie držanie. Ste pripravení chváliť štýl.

Akonáhle nájdete tú najlepšiu techniku, scrunching vlasy sa stáva rýchle a jednoduché. Skúste tieto jednoduché kroky a triky a škrípať svoju cestu ku veľkom štýle. Nezabudnite sa podeliť o svoje názory v sekcii Komentáre nižšie. Zostaňte štýlový!

load...