Starostlivosť o vlasy

7 výhody eterického oleja z grapefruitu na vlasy

7 výhody eterického oleja z grapefruitu na vlasy

Všetci sme radi šťavnaté, chutné, ružového grepu. Ale nie veľa z nás vie o jeho zdravotné výhody vo vzťahu k vlasy. Grapefruit má sladkú, svieži, ľahký a citrusy arómu, ktoré okamžite povznáša telo a myseľ a revitalizuje vlasy a pokožku. Jedná sa o výživné citrusové plody, ktorý je antioxidant bohatá a obsahuje mnoho liečivé účinky. To dostane jeho meno z latinského slova Citrus paradisi a je osviežujúci a oživenie ovocie, z ktorého sa získava silice.

Grapefruit éterický olej je za studena lisovaný z ovocnej kôry, je žltej farby a má konzistenciu vody a podobne. To je potrebné odlišovať od grapefruitových semien, ktorý sa vyrába z vnútra grapefruitu. Obe éterické oleje sú bežne používané v mnohých komerčných vlasové prípravky. Typicky, spotrebitelia musia spotrebovať oleja do 6 mesiacov od extrakcie ako potom, čo, že výhody potom znížiť.

Výhody grapefruitového esenciálneho oleja na vlasy

1. Zdravé vlasy:

Masírovať vlasy s citrusovým olejom je jednoduchý spôsob, ako podporovať zdravé vlasy a umožniť rastu vlasov re-. Okrem toho zanecháva vlasy ešte lesklejšie a lesklé. Prípadne môžete vytvoriť domácu vlasové masky zmiešaním čerstvého grapefruitový džús alebo grapefruitovej esenciálny olej s pomaranč, citrón a šalvie. Naneste masku a nechať to na dobu 30 minút pred praním ju. Tým sa účinne čistí pokožku hlavy a pridať odraziť a vitalitu vlasov.

load...

2. Vlasy Dezodorant:

Vyplniť spreji s niekoľkými uncí vody a niekoľko kvapiek esenciálneho oleja grapefruitu. Spray vlasy a pokožku hlavy s touto zmesou po šampónovaní a sušenie. Olej opustí vlasy svieže a sladkou vôňou.

3. Vlasy čistiace:

Tento čistiaci ľahko make bude čistiť vlasy, a odstrániť všetky nečistoty, soľ nahromadenie a chlór.

Čističi recept zahŕňa pol šálky sódu, štvrť šálky grapefruitovej šťavy, štvrť hrnčeka pomarančového džúsu, štvrť šálky citrónovej šťavy a 2 kvapky šalvie (obnoviť vitalitu a lesk). Pridajte všetky ingrediencie do rozprašovača. Mokré vlasy dôkladne a sprej zmes na neho. Preliezť vlasy a nechajte ho zostať po dobu 5 minút. Umývanie vlasov s vašou pravidelné šampón a kondicionér. Tento postup opakujte každé 2 týždne a pre suché a poškodené vlasy, re-rašelina každé tri týždne.

load...

4. Boje lupy:

Grapefruit Esenciálny olej sa odporúča liečiť lupín a podporiť rast zdravých folikulov.

5. Lesklé Shine:

Niekoľko kvapiek grapefruitového esenciálneho oleja, kedy pridal ku svojmu pravidelnému šampón fľašu zaistí lesklé lesklé vlasy.

6. Hair De-Tangler:

Kombinácia 2 - 3 kvapiek grapefruitového esenciálneho oleja, dve kvapky glycerínu a lyžičkou aloe vera gél a pol litra vody, pri nástreku na vlasy pred zaobstaraním vlasy sprchu odstráni strapaté na vlasy.

7. Vlasov kliešte:

Grapefruitový džús môže pomôcť strhnúť chemikálie, ktoré si načítali vlasové folikuly kvôli použitiu laky na vlasy, gély a krémov, ktoré boli použité na vlasy. Jednoducho vmasírujte trochu grapefruitový džús na vlasy a umyte ho preč s vodou. Prirodzená šťava nespôsobí poškodenie vlasov a zanechá vlasy, ktoré sa cítia mäkké a hebké. Olej je tiež známe, že odstránenie mastnú pokožku.

Použitie niektorého z vyššie uvedených procesov pomôže znížiť duševný stres. Ak sa používa olej alebo džús s vlasmi, bude to pozdvihnúť svoju myseľ spolu s pomáha vytvárať prehľadnosť a chlad.

Grapefruit je plný vitamínu C, vápnika a draslíka. Iné ako vlasy a pokožku výhod, ale tiež môže pomôcť znížiť hladinu cholesterolu, redukciu celulitídy a zadržiavanie vody v tele, znižuje stres a napätie, imunitný systém zvyšovať, lymfatické stimulant, obnovu buniek, zníženie zápalu, liečenie depresie, bojuje s rakovinou, podpora trávenia a znižuje horúčku.

Dúfam, že sa vám páčil tento príspevok na grapefruit zásadných výhod ropy. Nikdy opustiť svoj názor v komentároch nižšie.

load...