Starostlivosť o vlasy

7 najlepších Lorealových vlasových produktov a ako fungujú

7 najlepších Lorealových vlasových produktov a ako fungujú

Vlasy sú dôležitou súčasťou vzhľadu každého človeka. Ako všetci vedia, výber perfektné vlasové prípravky pre váš typ vlasov je kľúčom ku krásne vlasy. L'Oreal je obľúbená značka kozmetiky a majú širokú škálu prípravkov na vlasy pre mužov, ženy a dokonca aj deti. Loreal vlasové prípravky, ako sú šampóny a kondicionéry sú najčastejšie používané ľuďmi, a pretože toto, L'Oreal sa viac sústredí na začatie šampóny a kondicionéry rôznych typov upútať pozornosť všetky ľudí. Ale Loreal India vlasové produkty nie sú len o šampónu rokov a kondicionéry, ale tiež vyrábať širokú škálu, ak luxusných výrobkov, ktoré umožnia ženám, aby sa hýčkať doma. Tu sú niektoré z ich veľmi populárnych produktov.

1. L'Oreal Paris Nutri-Gloss:

Výrobky z tejto nutrigloss rady sú špeciálne vyvinutý pre tupé typy vlasov priviesť späť lesk na vlasy s perleťovým proteínové zložky. Táto rada tvrdí, že dať zrkadlový lesk a casmere pozerať na vlasy. Nutri-gloss Mirror Shine šampón funguje výživným a svietiace vlasy s jeho perlou zložiek a taktiež pôsobí ako lesk sústrediť na svoje vlasy. Žiadne nové nároky, kondicionér tiež pracovať na rovnakom základe ako šampón robí. Ak hľadáte pozor na šampón a kondicionér pre váš tupé alebo normálne vlasy, môže to byť vaša voľba.

load...

2. L'Oreal Paris Color Protect:

To je lákavá rad pre ženy, ktoré často farbia vlasy. Farba chrániť vzorec obsahuje účinné výživné zložky a ručné filtre, ktoré pracujú na dvoch úrovniach. To vyživuje vlasy a premieňa ju dať, že hodvábny dotyk a pomáha chrániť vlasové vlákno pred vonkajšími útokmi a zvýrazňuje farbu jeho vzhľad. Tento rad zahŕňa predovšetkým dva produkty, jeden je farebný chrániť opravu šampón a druhý je oprava kondicionér. Tieto dva produkty sú prínosom pre ženy, ktoré miluje farbia vlasy, ale obáva sa, že stratí ju šampónovanie. Ste človek, ktorí majú radi farby na vlasy? Potom sa tieto produkty od L'Oreal Colour Protect rozsah stáť svoju lásku príliš.

3. L'Oreal Total Repair:

Od tejto chvíle sa vy všetci by boli uvedení do celkovej opravy komerčných reklám a časopisov. Takže tento celkový rozsah opravy vlasy sa snaží chrániť 5 známky poškodenia vlasov, ako je pád vlasy (v dôsledku pretrhnutia), sucha, drsnosti, otupenosť a rozštiepené končeky. 5-in - 1 výhody! Rovnaká ako farba chrániť a celkových radov servisov, tento celkový rozsah opravy zahŕňa predovšetkým šampón a kondicionér. Táto rada má opravy masku rovnako. Kto by sa radi, aby sa skúsiť?

load...

4. L'Oreal Kids:

Táto rada má mnoho vlasové prípravky, ktoré sú špeciálne formulované pre deti. Tieto šampóny a kondicionéry prichádzajú v rôznych navrhnutých farebných fliaš kreslených a hračky tvarov prilákať deti. Ich vôňa je sladká, ovocná a kvetinová chytiť deti pozornosť a všetky výrobky z tohto deti pohybujú, sú bezpečné a šetrné deti vlasy. Ktorý dieťa nebude milovať hračky v tvare šampón fliaš a sladko voňajúce šampóny?

To nie je prekvapením pre ženy, aby vedeli, že L'Oreal Paris má obrovskú rad vlasové prípravky. Všetci Vždy sme vedeli, že, ale ste tiež vedieť, že L'Oreal má aj rad masiek a ďalších kúpeľných produktov, ktoré ca byť použité doma rozmaznávať sami. Tak umožňuje diskutovať o nich teraz!

5. L'Oreal Hair Spa Vyhladzovania Hair Cream:

Pokračovať vo svojej osobnej hair-kúpele skúsenosti s týmto zmyslové masáže, po senzorickom systéme 1 šampónu. Táto vyhladzovanie Vzorec vychádza z čistenej vody, katatonických vyhladenie látok a glycerín, pomôcť objem ovládanie. Vlasy sú mäkké, ľahko ovládateľné a lesklá, od korienkov až ku končekom. "To sú sľubné nároky tohto produktu. Choď pre tento jeden, ak máte radi, aby sa vaše vlasy jemné a zvládnuteľné, je to určite bude fungovať. Je nos citlivý? Tak to je veľký ne-ne. Pre vreckové priateľský domáce kúpeľné skúseností, tie vlasy krém funguje najlepšie a získať obrovské množstvo za prijateľnú cenu taky. Čo viac si môžete priať? Suché vlasy budú milovať a držať sa ho ,

6. L'Oreal Total Repair Hair Masque:

Masky sú obľúbené vlasy. Nie je to pravda? Po dlhej suché slnečný deň alebo týždeň, že nedôjde k údržbe, naše vlasy túžia po kŕmení. Masky sú ideálne alternatívne k vlasovej oleja priviesť späť lesk a hebkosť vlasov. Tento L'Oreal celková oprava vlasy maska ​​tvrdí opraviť 5 známky poškodenia vlasov, ako je vypadávanie vlasov, suchosť, otupenosť, rozštiepené končeky a drsnosti. Wow! Nie je to extra veľký? Jedná sa o päť v jednom maska ​​priviesť späť svoje lesklé vlasy. Na rozdiel od vlasových vyhladenie vlasovej krémy, to nie je cítiť zvláštne, ale nadbytok chemické zloženie by vás mohli obťažovať. Vyberte si túto masku na osviežujúci pocit a hladkú srsťou, samozrejme!

7. L'Oreal Professionnel Expert Serie Liss Ultime Serum REFLEXIUM Fluide:

Je vaše vlasy kučeravé po celú dobu? Myslíte si všimnete mŕtve suchú pohľad na vlasy zakaždým? Tento vlasy sérum je pre vás potom. Značka tvrdí, že toto sérum je mušia klimatizácia voľno-in sérum, ktoré pracuje na najťažšom krepovateniu náchylné vlasy, zanecháva dokonale vyleštený povrch. To obsahuje technológie REFLEXIUM zmes účinných prísad a lesk krotenie látok určených na potiahnutie povrchu vlasov s ľahkou ochrannou fóliou. Lákavé nároky na suché nepoddajné vlasy a takmer robiť spravodlivosti rovnako. Takže, choďte na to sa dostať, že lesklý stabilizuje vlasy. Mohlo by to byť nie na kapsu pre niektoré, ale stále skvelé pracovné vlasy sérum od L'Oreal. Tak dievčatá, ktorá je vaša najobľúbenejšia vlasovej kozmetiky od L'Oreal?

load...