Starostlivosť o vlasy

7 jednoduchých spôsobov, ako zlepšiť vlasy textúry

7 jednoduchých spôsobov, ako zlepšiť vlasy textúry

Chcete mať krásne a objemný vyzerajúce vlasy? Máte už dosť o použití chemických produktov na báze a hľadajú tie prírodné? Potom sa vaše hľadanie končí tento post!

Pred tým, než vaše vlasy zdravé a krásne, mali by ste najprv mať jasno o štruktúre a typu vlasov. Že je miesto, kde tento príspevok prichádza na pomoc! Ísť a dať nasledujúce riadky pre čítanie. A vieš čo, v čase, keď ste urobil s výrobkom, mali by ste mať jasnú predstavu o tom, ako si môžete vytvoriť svoj vlas najlepšie, čo môže byť!

Vlasy Texture:

Štruktúra vlasov je daná hrúbkou časti vlasového prameňa alebo jeho obvode alebo stavu pokožky. Obvod jemných vlasov je malý a má uzavretý pokožku. Kým hrubé vlasy majú veľký obvod a pokožka má tendenciu byť viac otvorené, takže vlasy byť viac pórovitý. Či už sú vaše vlasy vlnité, rovné alebo vlnité, máme v zásade tri vlasy textúry - stredná, jemná, a hrubé.

load...

1. Jemné vlasy:

Jemné vlasy vyzerá skoro priesvitná, keď držal vo svetle. Pramene drvené môže byť naozaj ťažké vidieť aj na kontrastnom pozadí. Keď hodíte prameň jemnou srsťou medzi ukazovákom a palcom, mali by ste len ťažko cítiť; že by sa cítil ako prameň hodváb. Majú len dve vlasovej štruktúry, a to kutikulu a kôru. Vyzerajú tenké a náchylné k ľahkému zlomeniu. Tento typ vlasov je možné ľahko poškodiť. Majú hladkú konzistenciu a sú lesklé, teda neudrží účesov.

2. Medium Hair:

Tento typ štruktúry vlasov nie je ani hrubý ani v poriadku. Keď valcované medzi ukazovákom a palcom by ste pocit, že vlasy ako bavlnenou niťou. Nie je ani ťažké, ani tuhá. Tento typ vlasov, má dve vrstvy štruktúry vlasov, a to pokožku a kôry mozgovej a môže mať dreň rovnako. Nemajú tendenciu sa zlomiť. Majú tiež odraziť.

3. Thick Hair:

Husté vlasy je tiež nazývaný hrubé vlasy. Len sa snaží vrátiť prameň medzi palec a ukazovák. Uvidíte, že hrubé vlasy cíti šľachovitý a tvrdé. Môžete skutočne počuť vaše vlasy, ako si ju vrátiť tam a späť. To je považované za najsilnejší zo všetkých vlasových textúr. Majú všetky tri vrstvy vlasov a síce pokožky, dreňou a kôrou. Vzhľadom k tomu, že sú drsné a ťažké, majú tendenciu držať niekoľko účesov pokojné studňu.

load...

Druhy vlasov:

Podobne ako u iných vlasových textúr, ľudské vlasy tiež prichádza v rôznych typov vlasov. Typ vlasov je definovaný hrúbky a množstva zvlnenie v vlasového prameňa. V zásade existujú typy štyri vlasy - rovné, vlnité, kučeravé a pevne stočený.

1. Typ 1:

Typ 1 vlasy nemá lokne vzor a je rovný prirodzene. Tento typ vlasov je lesklá a mastná kvôli nedostatku curl. Vzhľadom k tomu, vlasy sú rovné, prírodné prítomný olej v pokožke hlavy zostúpi do chĺpku. Existujú tri čiastkové kategórie v rámci type1. Prvý typ je plochá z koreňového až ku špičke a nemá žiadny zvlnenie. Mnoho ázijské dievčatá inklinujú k pádu do tejto kategórie. Druhý typ vlasov je úplne plochý a má väčšiu telo a bude držať kadere. Majú ohyby sem a tam a koniec má tendenciu mierne krútiť. Tretí typ vlasov je rovný, má telo a niekoľko oblastí sú zvlnené. Tento typ srsti tiež mierne ohýba.

2. Typ 2:

Typ 2 vlasy sú prirodzene vlnité a tvoria tvar S. Tento typ vlasov je ani mastná, ani suchá. K dispozícii sú tri čiastkové kategórie podľa typu 2. Prvý typ má voľné a prírodné vlny celého skalpu. Nie sú kučeravá. Druhý typ má vlny, ktoré môžu byť ľahko stanovené. Tento typ srsti tiež nemá odraziť. Finálny druh má tiež vlny, ktoré tvoria voľné špirálové kadere. Je frizziest všetkých typov vlasov v tejto kategórii.

3. Typ 3:

Typ 2 vlasy je S v tvare a prirodzene vlnité. Tvorí prstienky, ktoré je možno definovať bez použitia produktu vlasov. Majú tendenciu byť suché a prírodné oleje, nachádzajúce sa v pokožke hlavy nie sú ťažké. Existujú tri čiastkové kategórie v rámci typu 3. Prvý typ je hodvábnej textúry a kadere možno ľahko definovať. Druhý typ vlasov sa skladá zo špirálových a pružných kučier a je náchylná k extrémnym frizziness bez použitia stylingových prípravkov. Tretí typ vlasov má olejovitá kadere; sú tesne zbalené a vyzerajú ťažkopádny.

4. Typ 4:

Typ 4 vlasy pevne stočený a stočené. Tento typ vlasov drží svoj tvar, či je sucho alebo mokro. Je veľmi suchý, pretože tvaru vlasového prameňa. Tieto prírodné oleje neprichádzajú dolu ku končekom. Existujú tri čiastkové kategórie v rámci typu 4. Prvá kategória vlasov je tesný a coily. Kadere sú pružné a vyhľadať valcovitý tvar. Druhá kategória vlasy má úzke vzory a môžu byť jasne definované. Konečný typ vlasov do tejto kategórie, je v tvare Z a má kľukatý tvar. Vyzerajú mätúce a textúry sa pohybuje v rozmedzí od pokuty šľachovitý a hrubé. Oni klesnúť o viac ako polovicu jeho skutočnú dĺžku.

Ako môžete zlepšiť svoj štruktúra vlasov?

Ak hľadáte spôsoby, ako vaše vlasy vyzerajú zdravšie a lesklé, máme práve niečo pre vás! Tu sú tie najlepšie ingrediencie pre vaše vlasy:

1. Kokosový olej:

Kokosový olej pomáha pri zlepšovaní štruktúry vlasov. To poskytuje vlhkosť na vlasy, stimuluje rast a zabraňuje poškodeniu a štiepeniu. Pravidelná masáž s kokosovým olejom môže pridať dĺžku vašich vlasov taky.

2. Oranžová:

Pomaranče obsahujú obrovské množstvo vitamínu C, ktorý pomáha pri podpore rastu vlasov. Pomáhajú pri zvyšovaní svoj objem vlasov a tiež zlepšiť vaše vlasy textúru dobré miere.

3. Zelený čaj:

Nie je len zelený čaj dobré pre vaše zdravie, ale je tiež dobré pre vaše vlasy. To by výrazne stimulovať rast vlasov a podmienky vlasy. To tiež obsahuje polyfenoly a vitamín C, ktoré vám poskytnú lesklé vyzerajúce vlasy.

4. Aloe Vera:

Aloe Vera je obohatený o živiny, ktoré zlepšujú kvalitu vlasov. Možno ho použiť ako vlasový kondicionér, ktorý podporuje rast vlasov, posilňuje to, zabraňuje padaniu vlasov a znižuje zamotania.

5. Amla:

Indický egreše, známy tiež ako Amla, pomáha pri zlepšovaní štruktúry vlasov na dobrej miere. Sú tiež bohaté na antioxidanty a vitamín C. Využitie amly pomáha pri zlepšovaní rastu vlasov a zároveň dodáva lesk na to. Amla vlasové zábaly alebo zmiešaním surové amla s kokosovým olejom vyživuje vlasy a bude tiež pridať dobrú hlasitosť na neho.

6. Olivový olej:

Najjednoduchší spôsob, ako získať husté a plné vlasy je použitím olivového oleja. Olivový olej je obohatený o antioxidanty a vitamín E, ktoré pomáhajú pri stimulácii rastu vlasov.

7. Vajcia:

Vajcia sú bohaté na bielkoviny, ktoré by pomohli v tom vám dlhý a objemný vlasy. Posilňujú svoju vlasu a zlepšiť kvalitu vášho štruktúry vlasov. Prítomné v nej živiny sa zabránilo poškodeniu. Vajcia a olivový olej je skvelý balíček vyskúšať, čo by malo za následok lesklé a husté vlasy s pretrvávajúcou využitia.

Tak, teraz viete, že váš typ vlasov a spôsob výroby vaše vlasy zdravšie! Uistite sa, že starostlivosť o vlasy režim zahŕňa tieto zložky získať krásne vlasy!

Aká je vaša štruktúra vlasov a pod? Ako sa vám darí vaše vlasy? Podeľte sa o svoje tipy s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...