Starostlivosť o vlasy

6 triky na udržanie vlasov na mieste

6 triky na udržanie vlasov na mieste

Znie to podobné - Tie nakoniec dostať na vysokú školu, odstrániť helmu a vidieť vlasy trčali?

Škaredé kombinácia zlej vlhkosti a studeného vzduchu by mohlo viesť k statickej elektrine. To zase robí vaše oblečenie o niečo väčšie priľnavý a vedie k vlasy flyaway. A to nie! To nie je žiadna sranda vôbec. Aj keď to môže byť takmer nemožné riadiť prírodu a vyhnúť sa tomu ešte môžeme vám niekoľko tipov, ktoré vám snáď uľahčia veci trochu viac.

Chceli by ste vedieť, aké sú? Ísť dopredu a čítať!

Ako sa zbaviť Of flyaway vlasov:

1. Venovať veľkú starostlivosť o vaše vlasy:

Prvá a najdôležitejšia vec, ktorú musíte urobiť, je v tomto prípade, je vziať dobrú starostlivosť o vaše vlasy. A tým, že sme nielen hovoriť o použití najlepších šampóny a kondicionéry, ale aj o zlepšenie celkového zdravia vašich vlasov. Piť viac vody, jesť viac ovocia a zeleninu a používať krásny vlasové masky aspoň dvakrát týždenne. Tiež nájsť tie vlasové prípravky, ktoré sa hodia vaše vlasy. Dobrý kondicionér bude nielen hydratujú vlasy, ale tiež zabrániť flyaways.

load...

2. Prestať používať plastové Combs:

Urob si láskavosť a zbaviť sa všetkých týchto plastových hrebeňov doma. Plastové hrebene robiť len vaše vlasy stojan. Skúste kovový hrebeň alebo kefu miesto. Rozdiel sa prejaví v priebehu času.

3. Pomocou A Sérum:

Nikdy nezabudnem použiť sérum a zároveň sa snažia česať vlasy. Nielen, že obmedziť spleť, ale tiež robí vaše vlasy viditeľne mäkké, hladké a lesklé. Zabraňuje vlasy flyaways pre istotu a pomáha spravovať svoje vlasy po celý deň. Niekoľko príkladov dobrých sér sú Silk n topánok, Livon a L'Oreal Paris. Dalo by sa tiež experimentovať s medzinárodnými výrobkami, či to je to, čo sa vám páči.

4. Použitie vody:

Teraz niektorí z vás bude trochu prekvapený vypočutie, ale voda môže skutočne pôsobiť ako jednoduchý a efektívne riešenie pre všetky vaše problémy vlasov. Takže, ak ste vyraziť na schôdzku a vaše vlasy stále vyzerá úplne divoké a bizarné, pop do kúpeľne a používať vodu pre svoje kadere. Vyhladiť svoje pramene s vodou, aby sa zabránilo flyaway vlasy. Uistite sa, že ste to nepreháňam. Nikto by nemal všimnúť, mokré vlasy po všetkom.

load...

5. Braid Vaše vlasy doma:

Keď ste doma, naučiť sa riadiť vaše vlasy tým, že vrkôčiky alebo pletence. Môžete ísť na ryby pletenca (len návrh). Vaše vlasy budú vyzerať oveľa viac riadená a dobre udržiavané, keď sa obliekate svoje vlasy rovnako. Pokiaľ máte husté vlasy, môžete skutočne pred odchodom splietať si vlasy. Skúste niekoľko zaujímavých štýlov, ak ste potĺkal so svojimi kamarátkami.

6. Pin It Up:

Ak vaše vlasy rastú, sme si istí, že tam sú niektoré úseky, ktoré môžu byť veľmi nepríjemné. Máme na mysli máte nové vlasy na všetkých stranách, a teraz to vyzerá tak zlé. Nechcete, aby sa odrezať, pretože je to vlasy po všetkom. Tak čo robíš? Simple! Len pin to! Kúpiť novú sadu sponkami a tlačiť späť všetky tie otravné kadere, ktoré sú nepríjemné vás. Problém vyriešený tu!

Tipy na Skrášľovacie vaše vlasy:

  1. Ak chcete mať veľkú starostlivosť o vaše vlasy, uistite sa, že kefa vlasy a vlasovú pokožku s tvrdým kefou. Potom pomocou Kastília mydla a trieť rum alebo brandy do koreňov (1). Urob to dvakrát týždenne maximalizovať výsledky.
  2. Masáž horúci olej môže robiť zázraky pre vaše vlasy, najmä ak je to kokosový. Kokosový olej pomáha vlasy udržať svoju prirodzenú farbu a zvyšuje lesk a hrúbku príliš (2).
  3. Nikdy vyfúkať vlasy, ak to nie je núdza. Sušenie rana je známe, že spôsobujú vážne poškodenie vašich hladké kadere (3). V skutočnosti, stlačením horúce žehličky je jedným z najväčších príčin vlasy katastrof.

Páčilo sa vám čítať tento príspevok? Povedzte nám svoje vlasy tajomstvo tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...