Starostlivosť o vlasy

6 jednoduchých krokov na umytie vlasov šampónom

6 jednoduchých krokov na umytie vlasov šampónom

Myslíte si, že vaše vlasy stráca lesk a lesk? Chcete, aby sa vaše vlasy, ako nádherný, ako to bolo kedysi? Väčšina z nás sú zaujatí toľko práce, že nemáme ani obťažovať, aby sa dobre starať o naše vlasy.

Ako môžete zaistiť, aby vaše vlasy zdravé vždy? No, to je šampónovanie! Kvalitný šampón a kondicionér môže vždy divy a zvýšiť svoju krásu v priebehu času. Takže viete, ten správny spôsob, ako používať šampón pre každodenné umývanie vlasov? Ak chcete vedieť, perfektný spôsob šampónovanie, ktorý môže dať späť svoje stratené vlasy elegancie, tento príspevok, že ste pod! Pokračovať s vašou čítanie!

Ako si umyte vlasy šampónom:

Zloženie:

 1. Paket šampónu podľa výberu (najlepšie niečo, čo vyhovuje vlasy)
 2. Široký ozubený hrebeň
 3. Paket značkového kondicionéru (Use Dove alebo Tresemme ak chcete hladké a hebké vlasy)

6 krokov je potrebné vykonať nasledujúce:

 1. Než sa osprchovať, vziať široký ozubený hrebeň a česať si vlasy jemne a správne. Tým sa nielen zníži spleti, ale tiež pomôže udržať preč od chlpov, keď je sucho.
 1. Teraz mokré svoje kadere s teplou vodou a trvať nejaký šampón a jemne masírujte vlasy s ním. Pracovať šampón po celej dĺžke vlasov.
 1. Opláchnite vlasy studenou vodou a udržať hladil vaše vlasy v smere nadol. Po tomto, budete potrebovať kondicionér. As American Academy of Dermatology hovorí, platí kondicionér iba na končeky vlasov.
 1. Naneste kondicionér jemne a nechať ju zostať po dobu piatich minút. To posilní kutikuly vašich vlasov a zabrániť vaše vlasy pred hľadá ochabnuté.
 1. Potom, čo ste zmyť kondicionér, použite uterák osušte si vlasy. Pokúsiť sa liečiť mokré vlasy jemne, ako to zastaviť vlasy pred poškodením alebo slabé.
 1. Nenechajte vyfúkať vlasy. Dôvodom je, že teplo bude zlomiť vaše vlasy, čo je hrubý, matný a náchylné na poškodenie. Z tohto dôvodu, je to vždy lepšie nechať vlasy prirodzene uschnúť.

Tipy pre krásne vlasy:

V priemere, vaše vlasy rastú až 6 palcov za rok. Avšak, tajomstvo dlhého, krásne a lesklé vlasy sa skrýva v prírode. Ak chcete si nádherné vlasy, použite tipy a nápady sú uvedené nižšie. Tie sú určite bude diviť!

load...
 1. Uistite sa, že majú dobrú stravu. Ak chcete mať krásne vlasy, je nutné jesť pravdu! To je dôvod, prečo je vždy vhodné jesť výživnú stravu. Pridajte potraviny, ktoré sú plné vitamínu E, zinok, omega - 3 mastných kyselín, proteínov, selén, železo, kyseliny listovej a vitamínu D (1).
 1. Uistite sa, že používate oleje rastlinnej báze pre vaše vlasy. Tieto oleje chráni vlasy pred poškodením.
 1. Nemajú tesné copy alebo don zložité účesy. Pritom je vaše vlasy drsné.
 1. Pri hľadaní správnych výrobkov pre starostlivosť o vlasy, hľadať slová ako, hydratačný 'alebo, hydratačný' na etikete. Dobrý šampón doplní váš skalp s esenciálnymi olejmi a aby to vyzeralo, mladý, jasný a krásny (2).
 1. Používať šampóny na báze keratínu, ak máte poškodené a lámavé vlasy. To umožní, aby vaše kadere silnejší a zdravší (3).
 1. Ochutnajte ošetrenie horúcim olejom raz týždenne. To obnoví lesk a vlhkosť vašich kadere.

Teraz, keď viete, ako sa umyť vlasy šampónom, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Tak ako si udržať vaše vlasy hladké a krásne? Chcete sa vysypať niekoľko svojich tajomstvo? Zanechať svoje pripomienky v nižšie uvedenom poli. Radi by sme poznať vaše kozmetické tipy a tešíme sa na vaše názory!

load...