Starostlivosť o vlasy

6 efektívnych liekov Siddha pre rast vlasov

6 efektívnych liekov Siddha pre rast vlasov

Viete, že Siddha medicína je jedným z najstarších systémov medicíny je známe, že ľudstvo? Slovo, Siddha 'pochádza od slova, Siddhi', čo znamená, dokonalosť. Siddha Medicína si kladie za cieľ nielen vyliečenie ochorenia, fyzického tela, ale aj duše, na dosiahnutie dokonalosti. Siddha veda je pevne presvedčený, že "to, čo existuje v človeku je vo vesmíre". Príspevok Siddha literatúry, farmaceutických prípravkov, a nekonečnými terapie sú vysoko uznávaný aj v modernej dobe.

Stále viac a viac ľudí sa snaží alternatívne lieky a terapie pre lepšie zdravie. Teraz, ľudia hľadajú alternatívnych liečebných metód pre chronických ochorení a non-prenosných chorôb. Vypadávanie vlasov nie je vlastne choroba, ale je často príznakom choroby. Konvenčná medicína sa často zistí, že je ťažké liečiť problémy, ako je vypadávanie vlasov.

Ale skôr, než sa pozrieme na spôsoby, ktorými Siddha medicína pomáha rast vlasov, dajte nám najprv pochopiť, toto starobylé vedy medicíny lepšie.

Rysy Siddha medicíny:

  • Siddha medicína je jedinečný systém v porovnaní s inými systémami medicíny.
  • Siddha má holistický prístup a je v lekárstve, duchovne a intelektuálne obohatený.
  • Siddha medicína nielen omladzuje a revitalizuje telesné orgány, ale tiež zaisťuje ich normálne fungovanie.
  • Siddha si kladie za cieľ udržať štyri náladách v tele v rovnováhe. Jedná sa o metabolické činidlá štyroch prvkov ľudského tela. Siddha udržuje ich správnu rovnováhu pre dobré zdravie.
  • Siddha terapia môže tiež liečiť chronické ochorenia, ako je cukrovka, lupienka, zápal prínosových dutín, vysoký krvný tlak, astma atď.

Siddha Liečivá pre rast vlasov:

Najlepšia liečba Siddha pre rast vlasov je pravidelná aplikácia pre Siddha mazanie na vlasy po dobu asi 6 mesiacov. Niektoré z Tamil Siddha liekov pre starostlivosť o vlasy sú uvedené nižšie:

load...

1. Siddha Vaithiyam pre rast vlasov:

To možno pripraviť zahrievaním 10 - 12 lotos listy na miernom ohni a extrakciu šťavy. Pridať túto lotus extrakt z listov do asi pol litra sezamovom oleji alebo Gingell olej. Teraz, aby sa zmes nechá variť cez strednej teplote. Po 2 - 3 minúty, extrakt sa zmieša s olejom a pláva ako vrstva v hornej časti.

2. Siddha medicína pre opätovný rast vlasov:

Kombinovať sa 100 ml čerstvého či obchodné aloe vera šťava s práškom 3 lyžička senovka grécka semien. Tejto zmesi pridať do pol litra kokosového oleja s a umožní ju k varu po dobu 2 - 3 minúty. Pravidelne použiť tento olej pre rýchlejší rast vlasov.

Náprava 3. Siddha zdravé vlasy:

Pre tých, ktorí majú rušný životný štýl a nemajú čas na prípravu v domácnosti, komerčné Siddha vlasy olej je ľahko dostupné na trhu. Vezmite odporúčanie lekára na použitie.

load...

4. Siddha Hair Wash Prášok:

To funguje skvele hodí pre problémy vypadávanie vlasov. Suché 100 gram mydlo matice alebo Shikakai, 10 gram ibištek listy a 100 g pískavice semien v priamom slnečnom svetle. Dry je pražiť a rozomelú je na prášok. Tieto práškové zmesi na umývanie vlasov použiť dvakrát týždenne. To je vynikajúca Siddha liek na vypadávanie vlasov.

Rast 5. Siddha Liečba vlasov:

Kombinovať 1 liter kokosového oleja s 50 gramov suché karí listy prášok. Tento olej Zmes sa varí po dobu 5 minút a nechá sa vychladnúť. Použiť teplý kari listy olej aspoň raz týždenne masírovať pokožku hlavy. To je jeden z najlepších Siddha ošetrenie pre rast vlasov.

Olej 6. Siddha Herbal Hair:

Siddha rastlinný olej na vlasy je 100% Siddha medicína. Preniká do vlasových folikulov, omladzuje je a stimuluje rast vlasov. Siddha rastlinný olej na vlasy zmierňuje skalp suchosť, svrbenie a pomáha pri lupín kontrolou. Tento olej nemá žiadne vedľajšie účinky a môžu byť použité jednotlivci všetkými bez rozdielu veku.

Výhody Siddha medicíny pre rast vlasov:

Poďme poznať výhody Siddha liek pre rast vlasov:

  1. Zabraňuje padanie vlasov
  2. Aids nový rast vlasov
  3. Pomáha pri kontrole lupín
  4. Posilňuje vlasové korienky
  5. Sčernie šedivé vlasy len do určitej miery

Siddha rastlinný olej na vlasy je vyrobený pomocou semená senovky, sezamový olej, kokosový olej, ruže a mnoho ďalších vzácnych rastlinných zložiek.

Čo používate pre udržanie vaše vlasy lesklé a skákacie? Už ste vyskúšali Siddha olej na vlasy alebo iné lieky Siddha? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...