Starostlivosť o vlasy

6 domácich prostriedkov na obnovenie vlhkosti a lesku vlasov

6 domácich prostriedkov na obnovenie vlhkosti a lesku vlasov

My všetci milujú lesklé vlasy!

Kto nechce pre dlhé, hodvábne a lesklé zámky? My všetci závidieť tým rodia s prirodzene lesklé vlasy. Ale ak ste sa nenarodili s tými druhmi génov, nezúfajte.

Zdravie vlasov sa vyznačuje svoju pevnosť a mäkkosť. Chemické ošetrenie poškodiť vlasy, čo vedie k poškodeniu vlasov a straty. Môžeme sledovať niekoľko jednoduchých ošetrenie vykonané v našich kuchyniach, aby sa opäť naše vlasy zdravé a lesklé.

load...

Prírodné spôsoby, aby hydratujú vlasy:

Vzhľadom k tomu, tu sú 6 efektívne domáce opravné prostriedky, aby obnoviť vlhkosť a lesk vlasov.

1. Výživa:

Voda:

Piť veľa vody, že to pomôže veľa, pretože udržiava vaše telo hydratované. Vlasy sa tiež skladá zo 25% vody. Voda dodáva energiu do vlasových buniek a podporuje rast nových vlasov. Byť hydratované vyplavuje prebytočných toxínov vo vašich body.This umožňuje zdravý lesk na koži, rovnako ako zdravé vlasy. Môžete sa rozhodnúť nastaviť pripomienky dosiahnuť svoj 8 pohárov vody. Dehydratácia povedie k strate vlasov a rozbitiu.

Zdravá diéta:

Strava bohatá na vitamín B a bielkovín podporuje dlhé a mäkké vlasy. Všimli ste si niekedy, že ľudia z pobrežných oblastiach majú lesklejšie a silkier vlasy? To môže byť prispel k ich morských plodov bohatej stravy. Takže spotrebujú vitamínov a strava bohatá na bielkoviny na dosiahnutie mäkké a elegantný vlasy.

load...

2. Masky Vlasy:

DIY vlasové masky môže pomôcť, aby vaše kadere mäkká a lesklá

 • Pridať med do svojho režimu starostlivosti o vlasy. Vlasová maska ​​sa s avokádom a medom obnoví ochudobnené vlhkosť vašich vlasov
 • Vajíčko je ďalší prospešná prísada vlasovej masky a klimatizácie.
 • Zmiešajte jedno celé vajce s dvoma lyžicami olivového oleja. Zmes hladký rovnomerne po vlasoch a potom zakryte kúpaciu čiapku alebo plastové fólie. Zmes sa nechá zostať na vlasoch po dobu desiatich minút a potom dôkladne opláchnite. Vysoký obsah bielkovín a aminokyselín vajcia dodá silu a lesk vlasov, zatiaľ čo olivový olej pomôže zjemniť a podmieňujú suché vlasy.
 • Jedná sa o vlasy, masky, ktoré budú okamžite vytvoriť svoj lesk vlasov. Zmiešajte všetky tieto zložky a aplikovať ich na vlasy. Opláchnite chladnú water.This sa vystrojiť vaše vlasy okamžite
 • Vajcia (veľký = dlhšie vlasy, stredná = kratšie vlasy)
 • Lyžica medu
 • Jogurtu (unflavored).

3. Teplý masážny olej:

Olejová masáž je jedným z najúčinnejších domáce opravné prostriedky pre hydratáciu vlasov. Masáže zvyšujú krvný obeh vašich hair.This zlepšuje ich zdravotný stav a vedie k rastu vlasov.

 • Masírujte vlasovú pokožku jemne s akýmkoľvek teplým olejom pre zvýšenie krvného obehu. Môžete sa rozhodnúť pre padáku advansed starostlivosť o vlasy a použiť priložený vlasy masér pre rast vlasov a lesk.
 • Post masáž, môžete zabaliť horúci vlhký uterák okolo hlavy pre kúpele ako zážitok
 • Existuje mnoho rastlinných olejov na trhu k dispozícii. Môžete si vytvoriť svoj vlastný bylinné oleje namočením byliny ako Shikakai a Reeth v kokosovom alebo sezamovom oleji.
 • Môžete sledovať to s vlasmi rinse.Even piva snaží obnoviť lesk vlasov

4. Kovanie čistiace vlastnosti šampón:

 • Pridať jedlú sódu do svojho šampón. Špina nahromadenie tiež robí vaše vlasy vyzerať nudné a lepkavé. Ak použijete príliš jemný šampón, nebude môcť očistiť svoje vlasy. Tvrdšie šampóny môžu zbaviť vlhkosti vlasov. Opustenie vlasy suché a lámavé. Pre boj s týmito problémami, pridajte malé množstvo jedlej sódy v šampóne (do čajovej lyžičky). To odstraňuje nečistoty a mastnotu z vlasov, aby vám žiarivý vzhľad.
 • Na prestávku od svojej pravidelnej šampón, masážne jedlej sódy do vašich vlasov a vlasovej pokožky miesto. To absorbuje olej a uvoľní odumretej kože na skalp. Opláchnite dôkladne vodou. V počiatočných fázach by srsť byť suchá, ale po niekoľkých týždňoch by ste sa lupiny zadarmo s hladkou a lesklú srsť.

5. Vlasy Rinse:

Môžete si vytvoriť svoj vlastný vlasy opláchnite pre vrcholné slávy

 • Jednou z možností je použiť ocot pre záverečný oplach.
 • Opláchnite vlasy s chladeným ponorený čiernym čajom / harmančekový čaj

6. Aktivity:

Ešte dopriať týždenné hlboké podporná liečba alebo vlasovej masky.

Postupujte podľa vyššie uvedených domáce opravné prostriedky, ako pridať vlhkosť do vlasov a vaše vlasy budú ten spôsobuje všetky závisť !!

Máte nejaké iné prírodné spôsoby, ako hydratujú vlasy? Nezabudnite sa podeliť s nami.

load...