Starostlivosť o vlasy

5 základné ošetrenie pádu vlasov

5 základné ošetrenie pádu vlasov

Je padanie vlasov sa stala trvalou súčasťou vášho života? Nebojte sa, ako nie ste sami! To sa stáva častým problémom pre mnoho ľudí po celom svete. To môže byť dedičné alebo spôsobené v dôsledku životný štýl zvyk. Ale napriek dôvodov, jedná sa o závažný problém a je potrebné starostlivo zaoberať. Vypadávanie vlasov nevedie k akejkoľvek zdravotné problémy, ale to predsa urobiť jednu veľmi dobre vedomí o jej vzhľad. Ak ste začali zažíva padanie vlasov nedávno, potom tu je niekoľko spôsobov, ako znížiť.

Čo je to vypadávanie vlasov?

Každý človek stráca niekoľko prameňov vlasov denne. Je to normálne udalosť. Nie je problém, ak stratíte 10 až 20 vlasy prameňov za deň. Zvyčajne každá časť vlasov má životnosť 2 - 5 rokov, po ktorej sa automaticky padať. Ale ak je nadmerná strata úplne dospelý, rovnako ako nové vlasy, potom je to vážny problém.

Keď Fall vlasov sa stáva reálna hrozba?

 • Ak strata denná vlasov je viac ako 100 vlasov stojany (majte na pamäti, že po umytí šampónom, že sa môže zvýšiť na 250 vlasy a to je normálne)
 • Ak sú viditeľné holé miesta a vlasy sú preriedené
 • Ak majú byť nové vlasové folikuly padajúce

Aké sú príčiny vypadávanie vlasov?

Existuje veľa príčin vypadávanie vlasov, alebo vypadávanie vlasov.

load...
 • Alergia, toxíny, chemikálie, popáleniny, poranenia a infekcie.
 • Aj niektoré lieky, ako anabolické steroidy môžu spôsobiť vypadávanie vlasov, ako tie používané v zlyhanie obličiek, chemoterapia a ožarovanie.
 • Dokonca aj vitamín predávkovanie môže viesť k vypadávaniu vlasov, nedostatok železa, anémia, štítnej žľazy, horúčka či tehotenstvo môže spôsobiť vypadávanie vlasov.
 • Vypadávanie vlasov môže tiež viesť, keď jeden oddáva príliš veľa bielenie, farbenie, tesné pletenie, sušenie fúkaním alebo pomocou horúce natáčky.

Rôzne typy vlasov Fall:

 • Plešatosti: Toto je obyčajná forma vypadávanie vlasov, ku ktorému dochádza v dôsledku dedičné faktory. Ak má človek plešatosť v rodine potom môžu trpieť týmto typom alopécia. Genetické faktory určujú vzor vypadávanie vlasov, to je vývoj, rýchlosť, pri ktorej dôjde k hairfall a rozsah vypadávanie vlasov.
 • Alopecia areata: Ďalší typ alopécia, ktorá je v dôsledku genetiky
 • Scarripng alopécia: Niekedy vlasové folikuly sú poškodené v dôsledku nadmerného zápalu, ktorý vytvára jazvy na samotnom skalp. To vytvára holé miesta a alopécia. Tieto zápaly môžu byť spôsobené rôznymi kožnými problémami a chorobami.
 • Telogénna výpar: Keď telo prechádza náhla zmena, vlasy cyklus zastaví alebo vlasy začne padať. Dôvody pre zmenu sa môže pohybovať od stresu, nedávnej operácii, tehotenstvo, drsné liekov, a horúčka, fyzického alebo psychického stresu.
 • Trakčná alopécia: Opletenie vyzerajú dobre a sú v móde, ale príliš opletenie môže spôsobiť padanie vlasov. Ak je vlasy stiahnuté dozadu alebo pletené tesne tam je obrovský stres na folikulov. Pravidelne pritom spôsobí, že vlasy padať, a teda vedie k plešatosti.

Druhy vypadávanie vlasov Liečba:

Existuje mnoho druhov pádu vlasov, rovnako ako alopécia. Každý typ môže byť vyliečený s využitím rôznych druhov liekov. Môžu to byť domáce opravné prostriedky, ajurvédskej, homeopatia, alopatickej, prírodnej medicíny, ako aj výrobky z trhu.

1. Homeopatia pre vypadávanie vlasov Liečba:

Homeopatia je populárny liečivý praxi široko používajú na kontrolu a riešenie problémov vypadávanie vlasov. To bolo prijaté ako bezpečný spôsob, ako zastaviť alebo aspoň kontrola vypadávanie vlasov. Podľa internetových stránok Dr Batras, tam je asi 45 miliónov mužov a 20 miliónov žien v Indii, ktorí boli postihnutí problémami vypadávanie vlasov. Tiež oni hlási, že došlo k nárastu prípadov vypadávanie vlasov o 250 percent za posledných päť rokov. Dokonca aj tí, vo vekovej skupine 16 - 25 boli postihnuté.

Homeopatia sa používa na liečbu pád vlasy od korienkov, takže je vysoko efektívna. Dr Batra je kliník homeopatii sa používa na liečbu vypadávania vlasov. Pri liečbe pacientov každý jednotlivec je daná lieky s prihliadnutím na charakter choroby, temperamentu, citlivosti atď, takže liek je najlepšie pre každého človeka. Bolo zistené, že Thuja occidentalis a Sabal serrulata majú moc, že ​​sú inhibítory prírodné DHT. Týmto spôsobom, ovláda a zastavuje padanie vlasov. To môže tiež obrátiť pokles vlasov v niektorých prípadoch. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, je odporúčané, aby človek musí osobne poradiť sa s odborníkom.

load...

2. Prírodné medicíny Liečba vypadávanie vlasov:

Príroda je veľmi silný zdroj výživy. Od samého prvej fáze života, sme závislí na prírode pre mnoho vecí, ktoré sú potrebné na prežitie. Najviac základné ošetrenie, ako je predpísané naturopath je vitamínové doplnky. Živiny, ako je vitamín B a železo pomoc v raste chĺpkov. Aj olej z hroznových jadier, je skvelý spôsob, ako zaobchádzať s padanie vlasov. Niektoré byliny sú tiež vnímané ako skvelý spôsob, ako stimulovať krvný obeh v pokožke hlavy. Jedná sa o ginkgo biloba a extrakty Čučoriedky. Tiež bolo zistené, že píla palmetto je skvelý pre vypadávanie vlasov. Použitím zmesi rozmarínu olej a olivový olej je tiež dobré pre vlasy. To je jeden z najlepších liečby vypadávanie vlasov niekedy nasledovať. To zaberie nejaký čas, aby priniesli výsledky, ale účinky sú rozhodne trvalejšie než akékoľvek iné formy liečby vypadávania vlasov.

3. Spoločné Liečba jeseň vlasy:

 • Rogaine (minoxidil):

Jedná sa o veľmi populárny ošetrenie vlasov zastaviť hairfall. To je FDA schválil liek, ktorý môže byť dosiahnutý aj bez lekárskeho predpisu. To je známy liek a je dodávaný v tekutej forme, ako aj penové forme. Lokálne riešenie musí byť trenie na pokožke hlavy dvakrát denne. To bolo zistené, že najúčinnejší spôsob, ako zaobchádzať androgénnej alopécie a alopecia areata. To zastaví vlasy pred pádom a podporuje rast vlasov.

Táto liečba vypadávania vlasov je efektívny pre alopecia areata rovnako. Vlasy rastú späť za 12 mesiacov a zostane tak dlho, kým sa pokračuje lieky. Hlavným problémom tohto lieku je, že liečba musí nasledovať po dlhú dobu a vždy, keď jeden sa zastaví, výsledky zmizne.

 • Egg olej:

Egg je ideálny pre výživu a mala by byť súčasťou niečí každodennej stravy. Ale je to tiež skvelý spôsob, ako pre liečbu vypadávanie vlasov. V japončine, indickej a čínskej tradičnej medicíny, vajcia olej bol používaný na liečbu vypadávania vlasov od staroveku. Egg olej je skvelé pre pokožku hlavy, pretože vyživuje pokožku hlavy a prispieva k podpore rastu vlasov. To znižuje padanie vlasov, rovnako ako pomáha zastaviť predčasné starnutie.

To je tiež povedal, k zlepšeniu štruktúry vlasov a urobiť vlasy silnejšie znížením padanie vlasov, rovnako ako znížiť štiepeniu a poškodenie v dôsledku chemických farieb používaných na farbenie vlasov. Dnes vajcia olej je ľahko dostupný v mnohých krémy, pleťové vody a balenú stavu pre použitie. Pravidelné užívanie pomáha udržiavať vlasy zdravé a pomáha kontrolovať alopéciu a padanie vlasov.

 • Anthralin (dritho- skalp):

To je masť pomáha kontrolovať hairfall. Aplikuje sa na pokožku hlavy a potom sa zmyje po určité množstvo času. Žiadosť musí byť vykonané každý deň vidieť najlepšie výsledky. Tento krém môže trvať 6 až 12 mesiacov, aby vykazovať žiadne významné výsledky.

 • Aminomar C (viviscal):

Viviscal patentoval tejto námornej komplex, ktorý je povedal, aby vyživovať vlasový vačok zvnútra. Používanie aminomar c s doplnkami pre 4 - 6 mesiacov ukázali, vlasy, aby sa stala silnejšou a živšie. Liečba tiež ukázala výrazné známky rastu vlasov taky. Ale tam bol žiadny dôkaz o tom, ako to funguje.

 • Kortikosteroidy:

Toto je určený na liečbu alopecia areata. Kortikosteroid je vstrekovaný do pokožky hlavy zastaviť hairfall. Táto metóda funguje rýchlo, ale ak dôjde k rýchlemu vypadávaniu vlasov. Ústne pilulky sú tiež predpísané v boji proti vypadávaniu vlasov. Výsledky môže trvať až jeden mesiac, ktoré majú byť vidieť.

 • Hormonálne modulátory:

Žena vzor vypadávanie vlasov, ktoré môžu byť dôsledkom nadmernej sekrécie malehormone môže byť ovládaný s použitím orálnej antikoncepcie alebo antiandrogény. Tie pomáhajú znižovať vypadávanie vlasov spojené s hyperandrogenemia.

4. Chirurgické možnosti pre liečbu alopécia:

 • Transplantácia vlasov:

Jedná sa o chirurgický proces, ktorý robí skalp vzhľad plnšie. V tomto procese, dermatológ alebo kozmetický chirurg sa malé konektory obsahujúce chĺpkov z kože, zvyčajne zo zadnej alebo bočnej strane pokožky hlavy, a implantáty, do bezsrstých sekcií. Rozsah plešatosti sa rozhodnúť, koľko zasadnutie sú nevyhnutné.

 • Skalp Reduction:

 To je proces, kedy je plocha holou kožou je znížená na hlave. Časom sa pokožka na hlave sa stáva rozšíriteľný a dostatočne flexibilné, aby malé časti tohto koži možno odstrániť chirurgicky. Potom, čo je odstránený bez srsti časť pokožky hlavy priestor je uzavretý s vlasmi. Tento postup si vyžaduje čas ukázať výsledky. Spôsob zníženie skalp sa zvyčajne používa v kombinácii s transplantáciou vlasov. To zaisťuje prirodzený vzhľad

5. Drogéria Produkty pre vypadávanie vlasov:

 • Dove padanie vlasov Liečba:

Dove začala nejaké efektívne produkty pre vypadávanie vlasov. Majú začala špeciálny rad skladajúci sa z šampóny, kondicionéry, séra, masky a ich špeciálne formulované liečbu intenzívnej korene. Tieto produkty sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa nezabúdalo na potreby žien, ktorí boli trpia vypadávanie vlasov.

Nový revolučný liečbu od Dove; a to intenzívna korene liečba obsahuje trichazole, ktorá je aktívna u ženšenu a sójovej bielkoviny. To bolo vedecky dokázané prípravok určený na liečbu padaniu vlasov od korienkov. Trichazole, čo je dôvod lámanie, patentovaná účinná látka znižuje aktivitu proteolytických enzýmov, a pevne ukotvuje vlasy na mieste. To zaisťuje slobodu z vlasov pádu. Táto cielená akcia koreň má za následok viditeľné zníženie vlasy spadajú do dvoch týždňov.

 • Pantene Hair Fall Control:

Pantene tiež začala je to vypadávanie vlasov rozsah zahŕňajúci šampónov a kondicionérov. Tiež tam je denná opláchnite liečba v tomto rozsahu. Denná plákanie off poskytuje denné hlboké posilnenie a doplnenie pre lámavé, poškodené vlasy. To musí byť použitý spolu s šampón a kondicionér.

 • VLCC Hair Fall Control Kit:

To je veľmi populárny stavebnica pozostávajúce zo štyroch produktov. Súprava obsahuje aminoskupinu gél, aminoskupinu proteínového olej, aminoskupinu proteínového balíček a amino proteínu čistiaci prostriedok. Bolo zistené, že táto súprava musí byť efektívna, ak používa denne po dlhú dobu.

Dúfam, že tento článok vám pomôže vyriešiť vaše problémy vypadávanie vlasov. Ešte poradiť s vlasmi špecialista na správnu liečbu. Tiež sledovať dobrá strava s pravidelným príjmom zeleniny a živín. Tiež to zvyk vykonávať každý deň. Joga pomáha udržiavať svoju myseľ a telo zdravé.

load...