Starostlivosť o vlasy

5 Základné kroky na aplikáciu Henna na šedé vlasy

5 Základné kroky na aplikáciu Henna na šedé vlasy

Ak hľadáte pre vlasy, ktoré je dlhé, silné, hladké a husté, potom umelé produkty nikdy vám bude vyhovovať. To prinesie lepšie výsledky, ak ste ísť na niečo, čo je prirodzené. Prírodné prostriedky dodať lesk a zdravie na vlasy. Ak sa cítite naštvaný s sivými vlasmi, možno ľahko zakryť pomocou prírodný liek tj čierna mehendi.

Mehendi, tiež známy ako henna, farbivá, a to nielen vlasy, ale tiež robí vlasy hustejšie, silnejšie a hebké. Ak sa používa pravidelne, posilní korene vlasy prirodzene. Najlepšia vec, o henou je, že bude pôsobiť na vlasové korienky a pridá sa k hrúbke vlasových prameňov, ktorý bude zvýrazniť objem vlasov.

Ďalšie informácie o mehendi / Henna:

Henna je prírodná a tiež má anti-hubové a anti-bakteriálne účinky. Okrem toho sa tiež obnovuje rovnováhu vlasovej pokožky (kyselina-alkalickej bilancie) bez temperovania prirodzenú rovnováhu vlasov.

load...

Hena prášok by mal byť uložený iba v temnom a chladnom mieste, ako je napríklad skriňa, pretože prirodzené svetlo by mohlo zhoršiť výkon zariadenia. Možno ste narazil na ostatné články na internete, poradenstvo vám uložiť henna v chladničke. Ale to nie je vôbec vhodné. Ako povedal vedou, prášky rozvíjať svoje živiny fermentáciou a ich chladenie; budú nakoniec absorbujúce vlhkosť, ktorá zníži účinnosť prášku.

V priemere, aby sa zbaviť tých šedivých vlasov pramene, jeden by mal platiť henna zmesi do každé tri až štyri týždne. Ak chcete, prirodzene krásne vlasy, obrátiť na henou. Existuje mnoho vedľajších účinkov konvenčných farieb na vlasy. Tu na StyleCraze, vždy poradiť, aby ste skúsiť prírodné prostriedky. Ešte jedna veľká zásluha mehendi je, že je veľmi výživný pre vlasy. Rovnako ako zvlhčovač pracuje pre vašu pokožku, podobným spôsobom Henna pôsobí na vlasy. Ženy, ktoré používajú farby vlasov sa často stretávajú suché, svrbivé a olupujúcu sa pokožku hlavy, zatiaľ čo henna podmienok vlasy a zanecháva ich mäkké, hodvábne a krásna.

Black Henna pre šedivé vlasy:

Najlepšie typ henny pre pokrývajúci veľkú vlasy pokrytie je "čierna henna", ktorý v Indii, je známa ako, čierne mehendi '. To dáva plnú farbu na vlasy a je zvyčajne zmiešaný s prírodným henou pre hodvábnu a prirodzenejšie čierne vlasy.

load...

Čistý a prírodné čierna mehendi poskytuje jedinú zmenu farby (väčšinou červená). Do značnej miery závisí na pôvodnej farbe vlasov tón pred podaním žiadosti, po-výsledky sa budú líšiť, a to od ľahší tmavšie, v podstate akýkoľvek odtieň červenej. Skúste miešanie bylín do čierneho mehendi pasty a experimentovať dvakrát alebo trikrát získať požadovaný odtieň. Jeden musí byť opatrný pri ochrane pokožky pred farbením kvôli čiernym mehendi. Uplatnenie čierny mehendi na vlasy trvá necelých 5 až 15 minút, a potom sa budete musieť pokryť vaše vlasy so sprchou viečkom alebo uterákom po dobu jednej hodiny.

Ako sa prihlásiť Black Henna bez Messing?

  • Najlepší spôsob, ako použiť henny je pomocou kefu.
  • Po nanesení Henna, pokrývajú vlasy a nechajte ju hodinu minimálne.
  • Po hodine opláchnite vlasy s dobrým kondicionér a teplou vodou

Jeden by mal vždy kúpiť, prírodné 'henna prášok, ktorý je zvyčajne svetlo zelenej farby. Drž sa od balených henna výrobkov, ktoré prichádzajú s, vývojár 'a obsahujú syntetické prísady. Ak narazíte na produkt ponúka pre-zmiešané farby, prejsť zadnej etikete opatrne. Ak tvrdí, 100% čistého henna, je to nepravdivé informácie. Hoci existujú dobré produkty s zmesou z henny a byliniek, sa snaží analyzovať a kúpiť balíček.

Veci potrebné na vykonanie Black Henna Paste:

  • 3 lyžice zemného henna prášku
  • Pol šálky horúcej vody
  • Médium miska pre výrobu pasty (použite starú misku, ako to bude mať zafarbené)
  • Staré noviny udržať misku
  • Sprchová čiapky alebo uterák alebo akékoľvek tkaniny
  • Rukavice alebo kefa na vlasy
  • Kondicionér

Ako používať Henna sa zbaviť šedivých vlasov?

Postupujte podľa pokynov, ktoré sú uvedené nižšie. Kroky vás naučí, ako použiť henny pre šedivé vlasy správnym spôsobom. Sú ľahko sledovať a nepotrebujú veľa úsilia, a to buď!

Krok 1: Varte čierny čaj Listy

Prvá a najdôležitejšia vec, ktorú musíte urobiť, je variť čierne čajové lístky vo vode. Potom sa tanierik a naliať vodu do neho. Zapnite plyn a potom klesnúť čajové lístky do neho. Nechajte ho variť a bublina na chvíľu. Dusíme, kým sa voda stáva pol. Voda by mala byť v pomere k množstvu henna prášok, ktorý používate. Vždy používať prírodné henna prášok.

Krok 2: Príprava henna masku

Ďalšia vec, ktorú by ste mali urobiť, je pripraviť henna masku. Trvať nejaký henna prášok v závislosti na intenzite šedivých vlasov. Potom máčať vo vode po dobu približne 8 hodín, s výhodou v noci. Akonáhle sa tak stane, zalejeme čierny čaj do neho spolu s niektorými citrónovou šťavou. Zmiešajte to dobre. Mali by ste tiež pridať nejaké Amla prášok do tejto zmesi.

Krok 3: Masku aplikujte

Teraz si, že konkrétne časť vašej sivé vlasy. Ak je celá časť, môžete cope z druhého, takže sa nelepí k sebe. Masku aplikujte pomocou štetca. Prsty bude tiež robiť prácu. Ale vybrať niečo, čo je pre vás pohodlné. Aplikovať to celé vaše vlasy. Dbať na to, že môžete pokryť všetky svoje šediny.

Krok 4: Nezabudnite Počkajte

Nemôžete umyť si vlasy off priamo na tomto mieste. Budete musieť počkať po dobu asi 30 minút. Do tej doby, osprchovať čiapku a zakryť si vlasy s ním. Relaxovať na chvíľu teraz! Získať si dobré masáže, alebo dokonca relaxačné pedikúra funguje dobre. Čítať časopis alebo textovej váš najlepší priateľ, ak ste sami.

Krok 5: umyte

Potom, čo 30 minút ubehlo, môžete umyť vlasy. Uistite sa, že ste ju dôkladne vyčistiť mehndi. To môže trvať až trochu času. Ale mali by ste byť istí, umyť si vlasy dobre. Studená voda urobí divy. To povedie k ďalšiemu zlepšeniu zdravý lesk pre vaše vlasy. Môžete tiež použiť dobré množstvo kondicionéru na vlasy nosiť rukavice. Vmasírujte dobre na vlasoch a umyte. Opakujte postup prác v prípade, že srsť nie je správne prať pri prvom cestách.

Čo ste urobil s liečbou henou na šedivých vlasov s týmito krokmi. Budete vážne milovať vaše vlasy teraz.

Pozor:

Ak používate čistú hennu Vaše biele vlasy sa môžu premeniť v ružovej alebo oranžovej. A som si istý, by ste nechceli, že. To bude vyzerať neatraktívne a neprirodzene. Ísť pre prírodné hennou miesto. Dodá lesk a lesk na vaše krásne kadere.

Ak ste nikdy predtým použitý čierny mehendi, vykonať kožný test, na kontrolu alergických reakcií. Čím dlhšie necháte farbivo, tým vyššia je šanca na alergie, aby pop-up.

Vy ste už do bežného používania henny pre vaše šedivom? Aké sú vaše skúsenosti? Podeľte sa o svoj názor s nami.

load...