Starostlivosť o vlasy

5 úžasné výhody rastlinných farieb na vlasy

5 úžasné výhody rastlinných farieb na vlasy

Ste unavení, že sa snaží výrobok po výrobku, ktorý má priniesť život na vaše kadere? Má vaše vlasy stratili lesk, že mával kedysi, v dôsledku nadmerného sfarbenie? Sfarbenie môže naozaj opustiť svoje vlasy bez života a krívať! A jediný spôsob, ako zachrániť vaše vlasy je ísť prirodzené!

Na tomto liste, zelenina farbenie vlasov môže byť veľmi užitočné pre vás. Zaujíma vás, ako na to? Pokračujte v čítaní tohto príspevku.

Prečo používať Rastlinné farby na vlasy:

V dnešnej dobe, vlasové prípravky, ako sú farbivá a farby sa zdajú byť naplnené chemickými látkami, ktoré vám poskytnú skvelé farby, ale tiež spôsobiť vážne poškodenie vašich vlasov. To je dôvod, prečo to môže byť čas začať zvažovať farbivá rastlinného vlasy. Sú oveľa bezpečnejšie, pretože neobsahujú chemikálie a iné toxické látky, ktoré nie sú k ničomu. Sú to predovšetkým vynikajúce pre ľudí, ktorí sú alergickí na rôzne chemikálie. Pomocou zeleniny farbenie vlasov, môžete dať svoje kadere mnoho výhod, že pravidelné farbenie vlasov nie.

load...

Výhody zeleninové farby na vlasy:

Tu je pohľad na niektoré z výhod prechodu na všetky prírodné farbivá rastlinného vlasov:

1. Nie Škoda:

Netreba hovoriť, že jeden z najvýznamnejších prínosov farby zeleniny vlasov je, že nemá dôjsť k poškodeniu vlasov. To preto, že neobsahuje chemické látky a ďalšie látky, ktoré sú škodlivé pre vaše vlasy.

2. Zachováva vlasovej štruktúry:

Pravidelné farba vlasov produktov rozbiť vlasy, a to spôsobuje, že sa nakoniec stane nezdravé. Našťastie, zeleniny farbenie vlasov nemá tento efekt. To nič nemení na štruktúru vlasov, čo spôsobuje žiadnu škodu.

load...

3. Podmienky Vlasy:

So všetkými prírodných ingrediencií v rastlinnom farbenie vlasov, môžete očakávať, že dobré veci pre vaše vlasy. Zložky v tomto type farby vlasov stav vašich vlasov. To zase robí vaše vlasy jemné, lesklé a silné.

4. Bezpečný pre použitie počas tehotenstva:

Pre mnoho tehotných žien, farbenie vlasy, zatiaľ čo oni čakajú je veľkým problémom, pretože mnoho chemických látok, ktoré sú obsiahnuté v prípravkoch na farbenie vlasov. Tieto chemické látky môžu mať nepriaznivý vplyv na nenarodené dieťa. Avšak, s zelenina farbenie vlasov, nie je potrebné sa starať o to, pretože nemajú žiadne chemické látky v nich, čo je bezpečné používať počas tehotenstva.

5. Nie je stály:

Pre mnoho žien, farba vlasov je predovšetkým o zábave, a oni chceli zmeniť farbu svojich vlasov častejšie ako ostatní. Skvelá vec, o rastlinné farbenie vlasov je, že to nie je trvalé, čo znamená, že ho môžete zmeniť, bez toho aby museli čakať príliš dlho, ako to trvá len 8 až 10 šampóny, aby to úplne vyblednuté.

S toľkými skvelých výhod, nie je divu, že stále viac žien sa obracia k farbív rastlinného vlasy zafarbiť vlasy. Aj keď nevydrží, fakt, že nepoškodzujú vlasy ako konvenčné farby na vlasy robiť, aby boli oveľa lepšou voľbou.

Prírodné farby na vlasy:

Prírodné farbenie vlasov, ktoré možno nájsť dnes sú buď rastlinného alebo hena báze. K dispozícii sú tiež na báze oleja farby na vlasy. K dispozícii sú prírodné farby na vlasy, ktoré sú v kombinácii s peroxidom vodíka, aby sa farba vydrží dlhšie. Mali by ste skontrolovať zložky na etikete informáciu skôr, ako si vyberiete jednu hore.

Veľké množstvo rastlinných farieb na vlasy, sa nazývajú škvrny. To je preto, že nevydrží tak dlho ako bežné farby na vlasy. Vlasy dostane potiahnutá farbou, ale farba nepreniká pokožku z chlpov. Zložky použité v nich, sú podobné tým, ktoré v henna na báze farieb na vlasy, ale môže obsahovať atramenty, ktoré sú rozptýlené, rovnako ako tie, ktoré nachádzajú v tetovanie atramenty.

Zelenina farby na vlasy dávajú veľkú pokrytie pre šedivé vlasy. Je však nutné mať na pamäti, že sa majú trvalé pokrytie, je potrebné malé percento chemikálií. Väčšina zeleniny a iných prírodných farby na vlasy sú sivé miešania, ako sú sivé-krytina. Ako už bolo spomenuté, že niektoré výrobky vymyť len pár šampónu sedenie.

Druhy zeleniny na farbenie vlasov:

Existuje pomerne málo typov zeleniny farbenie vlasov. Nájdete tu ovocia a kvetín, koreň, minerálne, kôru a kmeňových farbách na vlasy. Farbivá z listov sú najčastejšie. Avšak, farbivá, ktoré sa získavajú z kvetov a plodov sú lepšie, keď majú rôzne farby, ktoré môžu byť použité pri výrobe farbív rastlinného vlasy. Farbivá Minerálne sú získané z prírodných minerálnych solí a oxidovaného železa. Avšak, oni môžu byť docela ťažké nájsť. Harmanček je ďalší farbivo, ktoré je populárny. Dáva žltkastý odtieň na vlasu, ak je aplikovaný ako farbenie vlasov.

Ako vidíte, existujú rôzne farby, ktoré sa používajú na výrobu farbív rastlinného vlasy. Niektoré z nich sú lepšie ako ostatné. Používanie ten správny závisí na farbu, ktorú chcete a ako dlho chcete, aby zostali. Nájdete tu mnoho značiek, ktoré ponúkajú rastlinné farby na vlasy v rôznych farbách a sú vyrobené z vysoko kvalitných surovín, čím sú vaše vlasy jemné starostlivosť, ktorú potrebuje, aby zostali pevné a zdravé, a samozrejme, bez poškodenia.

Prejsť na rastlinné farby na vlasy:

Podľa výskumníkov, s použitím konvenčných farby na vlasy zvyšuje riziko mnohých vážnych zdravotných podmienok. Tieto zahrňujú problémy s dýchaním, vypadávanie vlasov, surový, svrbenie kože, opuch tváre a popáleniu pokožky spôsobené chemickými látkami v nich. Niektoré štúdie tiež zistila, že použitie týchto chemických naplnené výrobky mohli zvýšiť riziko kostnej drene a rakoviny krvi ako leukémia a Hodgkinova choroba, rovnako ako prsníka a močového mechúra rakoviny.

Netreba hovoriť, že prechod na rastlinných farbív je to dobrý nápad. Ďalšie štúdie sa nemusia vykonávať na bežných farieb na vlasy a ich vplyvu na zdravie. Avšak dôkazy doteraz je celkom alarmujúce, a to je najlepšie, aby sa od nich. Prírodných farbách na vlasy, ako sú tie, zeleniny, nemusíte sa starať o riziku týchto zdravotných problémov. Okrem chrániť sa proti týmto závažným ochorení a stavov, sa uistiť, že vaše vlasy chránené pred toxickými chemikáliami a škody, ktoré robia.

Ak plánujete na farbu vlasov, môže to byť čas, ktorý by ste vážne považovaný za použitia farbív rastlinného vlasy. Ako teraz už viete, že majú veľa výhod v porovnaní s bežnými farieb na vlasy. Môžete to urobiť vaše zámky láskavosť prepnutím do rastlinného farbenie vlasov a udržať je mäkké, lesklé a vždy zdravá a silná.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...