Starostlivosť o vlasy

5 účinných domácich liekov na liečbu šedých vlasov u detí

5 účinných domácich liekov na liečbu šedých vlasov u detí

Je vaše dieťa trpí predčasné šedivenie vlasov? Je to veľmi znepokojujúce pre rodičov, v prípade, že dieťa trpí touto podmienkou. Šedivenie vlasov bolo bežné u ľudí, ktorí patrili do vekovej skupine šesťdesiat až sedemdesiat rokov. S postupom času zmenilo, starnutie vlasov (šedivenie) začala stáva problémom, keď je človek vo svojich dvadsiatych a tridsiatych rokov. Ale teraz sú deti čelia šedivé vlasy problém aj vo veku dva. Jediným logickým vysvetlením tohto problému je extrémne zmeny životného štýlu.

Nedostatok základných živín a ak nie je mať vyváženú stravu sú niektoré z dôvodov, ktoré môžu viesť k predčasnému šediveniu vlasov. Podľa odborníkov, sivé vlasy deti môže byť zabránené s niektorými opatreniami a nápravných opatrení.

Hlavné prostriedky na zastavenie šedivé vlasy In deti:

Ak vaše dieťa trpí predčasné šedivenie vlasov, budete musieť zistiť, či je to kvôli nejakej zdravotný stav. Ak tomu tak nie je, potom to môže byť vyliečených pomocou niektorej z týchto domáce opravné prostriedky.

load...

1. Curry Listy:

Variť karí listy v oleji, kým sčernie. Masírovať olej na vlasy. To účinne lieči šedivé vlasy.

V tomto videu - ako curry listy pomáha pokryť sivé vlasy: - 3 ajurvédskej Domáce opravné prostriedky zakryť šedivé vlasy

2. Jogurt a droždie:

Pitie jogurt zmiešaný s jedným lyžicu kvasiniek každodenné bude prínosom pre liečbu šedivých vlasov.

load...

3. Amla:

Varí Amla kusov v kokosovom oleji a použiť ho na pokožku hlavy. Môžete tiež namočiť amly cez noc vo vode. Používať Amla vody na umývanie svojho dieťaťa vlasy.

4. Amla A Mandľový olej:

Masáž zmes mandlí a amla olej na pokožku hlavy. Nechajte ju cez noc predtým, než ho umyť. Tento liek pomôže zabrániť sivé vlasy svoje dieťa.

5. Kravské mlieko Maslo:

Masírovať svojho dieťaťa skalp dvakrát týždenne s maslom a vyrobené z kravského mlieka. Tento liek pomôže pri liečbe predčasné starnutie.

Ak vaše dieťa trpí ťažkou sivou stavu vlasov, je treba ju diagnostikovať. Liečbu ochorení skoro, aby sa zabránilo vážne problémy.

Príčinou sivé vlasy v Kids:

Srsť je vyrobený z proteínu a vyrastá z folikulov umiestnených vnútri povrchu kože. Pokožka dostane upravený k produkcii vlasy. Hair hrá významnú úlohu vo vzhľade jedinca. A keď vlasy začína šediveniu, má vplyv na vzhľad tejto osoby. V prípade detí, podmienkou je ešte horšia. Takže to, čo spôsobuje, že šedivenie vlasov u detí, poďme zistiť.

1. Dedičnosť:

Dedičnosť môže byť hlavným dôvodom pre sivé vlasy deti ako mladý ako dva roky. Ak je v rodinnej anamnéze skorého nástupu šedivými vlasmi, potom deti môžu trpieť predčasnému šediveniu.

2. Lupy:

Výskum ukazuje koreláciu medzi lupín a šedivými vlasmi. Aj napriek tomu, že človek nemusí spôsobiť druhej strane sú vzájomne prepojené. Ak je problém lupín bude ťažké, tam je tendencia pre vznik sivých vlasov.

3. Chorôb a porúch:

Niektoré poruchy ako je tuberózne sklerózy a vitiligo indukovať stratu pigmentácie ochlpenia. Spolu s príznakmi šedivenie, budú ohrozené deti tiež začať zjavných príznakov záchvatov, nádory a ďalšie.

4. Štítnej žľazy:

Podmienky štítnej žľazy pohrajte sa s hormónmi a nie je menej vo detí. Vaše dieťa môže trpieť šedivými vlasmi, keď má viac obsahu štítnej žľazy v krvi.

Poznáte nejaké iné opravné prostriedky, a spôsobí, že pre liečbu šedivejúce vlasy deti? Ak áno, potom nezabudnite sa o ne podeliť v komentáre časti nižšie.

Zdroje: 1, 2, 3, 4

load...