Starostlivosť o vlasy

5 prírodných vlasov farbivá by ste mali skúsiť

5 prírodných vlasov farbivá by ste mali skúsiť

Farbenie vlasov začala ako trend pred pár rokmi a takmer všetci je dnes závislá na neho. Sfarbenie možno vykonať zmenu prirodzenú farbu vlasov alebo na pokrytie sivé pramene alebo jednoducho pridať niekoľko svetiel pre zábavu vzhľad. Ale farby na vlasy sú načítané s chemickými látkami, takže sa vždy problém poškodené vlasy až neskôr. Našťastie príroda nám poskytol niekoľko alternatív, prírodných činidiel na farbenie vlasov, ktoré nemusia byť úplne neškodné, ale aspoň nie je škodlivá ako chemikálie.

Prírodné farbenie vlasov Produkty

Na rozdiel od henny, ktorá dáva veľmi jasnú oranžovú farbu, je tu niekoľko zaujímavých možností. Prečítajte si o to dozvedieť viac prírodné farbivá.

1. Citróny:

Citrónová šťava je jednou z najčastejších metód používaných na zosvetlenie alebo zvýrazniť vlasy. Pôsobí ako prírodný bielidlo pri vystavení slnečnému svetlu a otočí tmavé vlasy červené alebo svetlo hnedá. Možno budete potrebovať niekoľko aplikácií, aby presne farbu, ktorú chcete. Ale aj to je jeden z najčastejších prírodná farba vlasov produktov v Indii.

load...

2. Káva:

Silne varí čierna káva môže tiež stmaviť vlasy, keď na neho pôsobí. Zmiešajte kávové granuly s lacným kondicionér. K tomu sa pridá 1 - 4. Šálka varené alebo instantnej kávy a miešajte, kým sa všetko mieša v dobre. Masírujte zmes do vlasov a vlasovej pokožky. A zabaliť do plastu po dobu 15 - 30 minút. Môžete potom opláchnite zmes a vaše vlasy je farebný!

3. Tea:

Silne varí Sypaný čaj alebo čajové vrecúška do vriacej vody možno taktiež použiť pre stmavenie vlasov. Pomocou Ochladená kvapalina pre tento účel. Harmančekový čaj môže pracovať ako zvýrazňovač na veľtrhu alebo blond vlasy. Pripravte si ju rovnakým spôsobom, ako je uvedené vyššie. Akonáhle je toto riešenie úplne vychladnúť a potom opláchnite vlasy s ním po dobu 3 až 10 minút, a ak chcete, hlbšie farby a potom ho nechajte pôsobiť 15 - 20 minút. A voila! Vaše vlasy je farebný.

4. Červená repa a Mrkvová šťava:

Šťavy z týchto dvoch vegetariáni jednotlivo alebo spoločne môžu byť použité k dať červené odtiene na prírodné vlasy. Ak ste ich používajú jednotlivo alebo spoločne postup je rovnaký. Umývať vaše ruky osušte ju, kým je vlhké. Zmes sa naleje na vlasy a nechajte ju usadiť po dobu jednej hodiny. Potom môžete použiť obvyklý šampón umyť ho.

load...

5. Kvety nechtíka:

Variť kvety nechtíka lekárskeho vo vode, zníženie kvapalina, cool a napätie. To môže byť použitý ako zvýrazňovač pre svetlými vlasmi, alebo dať červených svetiel v červenej vlasy alebo zlatej vrcholov v hnedé vlasy. Nenechávajte to na príliš dlho, alebo to môže dávať žltkastý nádych na vlasy!

Nezabudnite si umyť si vlasy dôkladne po použití prirodzenej farby. Použitie jablčný ocot riediť ani miešať s šampónom pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Tiež je potrebné byť trpezlivý, ako dostať správnu farbu môže vyžadovať niekoľko aplikácií. Čím dlhšie necháte farbu vo vlasoch, tým viac dramatické výsledky.

Takže dámy, teraz môžete mať farbené vlasy a zostali ďaleko od chemikálií v rovnakom čase! Skúste tieto prírodné vlasy farbivá, ak ste sa zúfalo snaží zmeniť farbu vlasov.

load...