Starostlivosť o vlasy

5 najlepších vlasov Rovnovážné tipy pri používaní plochého železa

5 najlepších vlasov Rovnovážné tipy pri používaní plochého železa

Nastavenie It Straight a vpravo!

Opýtajte sa ktoréhokoľvek dievča, ktorá je vaša obľúbená vlasový styling nástroj? Vlasy Tong je to, čo dostanete počuť.

Vlasy Tong, tiež známy ako ploché ocele alebo na vlasy, je vykurovací nástroj použiť na získanie požadovaného tvaru vlasov. Ak si myslíte, že táto úžasná stvorenia je záležitosťou modernej doby, že sa mýlite.

Koncept tohto musíte mať vlasy styling nástroj bol vyvinutý už v roku 1800. Dámy potom taky boli módou. V skutočnosti, oni boli oveľa viac vedomí, než to, čo vy alebo ja môže byť aj dnes. S časom, nástroj vyvíjal v každom smere. V súčasnej dobe má väčšina moderný vzhľad a je veľmi užívateľsky príjemný. Ale aj so všetkými výhodami tohto nástroja, tam sú niektoré problémy, ktorým čelia každodenných užívateľov.

load...

Ak ste pravidelným užívateľom je žehlička na vlasy ako ja, som si istý, že budete mať dni, kedy rovnanie proste nikdy nepríde hneď. Dal som tie dni do kategórie, zlý deň '. Avšak, som si v poslednej dobe si uvedomil, že by to mohlo byť buď zlá technika alebo zlý produkt, ktorý je zodpovedný. Nech už je dôvod akýkoľvek, je to frustrujúce získať zlé výsledky.

Tu je, ako sa môžete dostať to hneď!

Rovnanie tipy pri použití žehličky

1. Získajte Štart Right

Nikdy začať skôr, ako vášho bytu železa je plne horúce. Vždy sa uistite, že vaše vlasy tong je pri správnej teplote. Logika je tu - plochý železo má robiť svoju prácu dobre len vtedy, keď to poriadne zahreje. V opačnom prípade, ako to urobiť, budete skončiť s vlasmi kadere po niekoľkých málo hodín.

load...

2. Vyčistite to bude ho udržiavať,

Uistite sa, že žehlička je čistý a dobre udržiavaný. To je potrebné zaobchádzať ako s akýmkoľvek iným zariadením. Prach vždy obmedzuje teplo a ovplyvňuje výsledok nepriaznivo. Takže čistiť a udržiavať ju dobre inak nebudete môcť dostať rovnanie pravdu. Ak tomu tak nie je čistiť dobre, prach, špina a mastnota držať vlasy - ľahšie robiť poškodenie vlasov. Navyše to bude vaše vlasy sa zhlukujú. Musíte tiež umyť si vlasy dobre.

3. Hrebeň It Right

Kefa alebo s dostatočným predstihom pred začatím žehlenie česať vlasy. Na druhú stranu, ak sú vaše vlasy veľmi kučeravé, je to dobrý nápad, aby hrebeň medzi rovnanie. To pomáha získať tvar právo a drží ho po dlhšiu dobu.

4. Vždy Začiatok Backwards

Uistite sa, že začnete s zadnej časti hlavy vždy. Potom sa pomaly pracovať na front. V ideálnom prípade by vlasy vo svojej prednej strane by mala byť posledná vec, ktorú treba narovnal a väčšina aj profesionáli ručiť za túto vyrovnávanie vlasov špičke.

5. Jeden Inch naraz

Zakaždým, keď rozdeliť si vlasy do rôznych sekcií narovnať vlasy, ísť na jeden palec sekcií vlasov naraz. Vezmite sekciu jeden palec a vyžehliť to dobre. Nestrácajú trpezlivosť. To je v poriadku ísť pomaly - to vám umožní mať dokonalý a dlhotrvajúci rovné vlasy.

Tak to boli niektoré z najmenej hovorené off a napriek tomu najdôležitejšie vyrovnávanie vlasov tipy pre ľudí, ktorí milujú narovnal vlasy.

Použite hydratačný šampón a kondicionér pre vaše vlasy, ak používate každý deň na plochej ocele. Tiež odporúčame, aby ste sa rozhodnúť pre keramické pokovované žehlička na vlasy. Tým sa zníži škody, znížiť krepovateniu a dávať lepšie výsledky. Vždy používajte tepelné ochranný pred začatím rovnanie.

Ktoré nástroje by mali byť prítomné vo vyrovnávanie vlasov Kit?

Tu je niekoľko tipov, ktoré nasledujú pri nákupe vášho vyrovnávanie vlasov kit:

1. Hair Iron

Samozrejme, že najdôležitejším nástrojom na zváženie pri vyrovnávanie vlasov kit je žehlička na vlasy! Pri pohľade na vlasy železa, vyberte ten, ktorý je najlepšie na trhu. Nezáleží na tom, či máte ísť na drahé jeden. Najdôležitejším rysom, ktorý treba hľadať, je regulácia teploty. Ak môžete regulovať teplotu, môžete ľahko úpravu účesu s priamym alebo môže získať iný vzhľad, aký chcete.

2. Svorky pre krájanie

Je vždy ľahšie narovnať vlasy v oddieloch, pretože to bude požičiavať objem vlasov. Kučeravé vlasy má väčší objem než rovné vlasy. Ale, ak je tento proces rovnanie správne dodržiavané, potom môžete mať pekný hrboľatý povrch pre váš štýl. Vždy ísť na rôznych klipov a urobiť je súčasťou vášho kitu.

3. Hair Brush

Ďalšou zložkou, ktorá je potrebné v rovnanie vlasov kit je ten správny kefa na vlasy. Neexistuje žiadne konkrétne kefa pre vyrovnávanie vlasov, ale správna voľba štetce je dôležitým faktorom. K dispozícii sú na výber z tých, na trhu k dispozícii niekoľko štetca. Kovové jadro guľatú kefu je jedným z najlepších kefy na vlasy. To vám pomôže rozmotať tie kučery. Kefka s mäkkými štetinami je tiež nevyhnutné. To pomôže narovnať vlasy as you go zbúraní železo získať správne zákruty.

4. Sušič vlasov

Sušič vlasov je dievčenské najlepší priateľ. Tá bude poskytovať vaše vlasy stálu základňu usadiť pri používaní vyrovnávanie vlasov gél alebo krém s železom. Sušič vlasov budú vaše vlasy vyzerať živý. Pomôže to tiež chladiť vaše vlasy pri použití horúceho železa pre vyrovnávanie vlasov.

5. Ploché Valce

Ploché vojne sa vyrábajú v rôznych odrôd. Najlepší z nich je ten, ktorý má rôzne funkcie, ktoré možno tiež ľahko rozmotať vlasy. Valce môžu prísť s rôznymi prílohami. Môžete použiť valčeky pre získavanie rôznych štýlov. Existuje celý rad značiek, ktoré predávajú cenovo odlišných, ľahko ovládateľný valcov. Výber je na tebe. Vybrať jeden podľa potreby. Môžete vyskúšať rôzne účesy okrem vyrovnávanie vlasov s prítomnosťou týchto vecí vo vašom vyrovnávanie vlasov kit.

To sú niektoré z hlavných komponentov, ktoré treba hľadať pri nákupe vyrovnávanie vlasov kit. K dispozícii sú na trhu k dispozícii veľa možností. Neváhajte urobiť nejaký výskum, ako utrácať svoje peniaze. Mnoho značiek sa sľubujú, aby vám rovné vlasy počas niekoľkých minút. Ale nejdú pre názov. Vždy dať dôraz na vaše priority. Tieto vzácne kusy z našej súpravy pomáhajú zvýšiť našu krásu vo veľkej miere. Ale je dôležité vedieť, ako, aby sa vaše vlasy a zdravý. Najlepší spôsob, ktorý môžete dať svoje vlasy je tým, že dobrú starostlivosť o neho. Nepoužívajte len nasledovať trend. Ísť na svoj vlastný štýl!

Majte týchto jednoduchých tipov na pamäti, nabudúce narovnať vlasy. Zdieľať viac tipov na vyrovnávanie vlasov, ak existuje. Alebo písať do nás v komentároch nižšie a dajte nám vedieť, ak sa vám páčil tento príspevok.

load...