Starostlivosť o vlasy

5 najlepších strojov na rezanie obočia

5 najlepších strojov na rezanie obočia

Nič nedáva vaša tvár vyzerať viac atraktívne a leštené než dobre upravené obočie. Vznikol v Indii pred viac ako 6000 rokmi, obočie závitov je v súčasnej dobe je široko používané technológie po celom svete. Obvyklá metóda zahŕňa v ňom je tvarovanie obočia pomocou dvoch prameňov bavlnené nite. Vyzdvihnutie líniu vlasov, pramene trhať vlasy z čela, ktorá vytvára čistý a definovaný obočie linku.

I keď existujú rôzne typy techník, používaných na tvarovanie obočia, rezanie závitov je považovaný za najlepší zo všetkých. Threading odstraňuje chĺpky od svojich koreňov, ktoré poskytujú dlhotrvajúci účinok. Táto metóda je tiež použiť na vytvorenie vysokej oblúky a iné požadované tvary obočie. Dnes je tento tradičný spôsob obočie threading dospela s príchodom moderných zariadení, určených špeciálne definovať obočie.

Najlepšie 5 obočie Threading Stroje:

Tu sú top 5 obočie závitovacie stroje na trhu k dispozícii dnes:

1. Braun FG 1100 Silk Epil Bikini Styler:

Braun Silk Epil Bikini Stylerremoves nežiaduce chĺpky z tváre, obočia, bikiny línií a ďalších citlivých oblastiach. Obal je dodávaný s kosačky. Tieto nástroje sú balené v papierovej krabici. Nástroje zahŕňajú AAA batérie, dve orezávanie hrebene, dve rezacie hlavy, ktoré sú obsiahnuté vo vnútri vrecka. Obsahuje tiež 10 kozmetické šablóny v balení, ktoré vám pomôžu rozhodnúť o štýle. Voda dôkaz zastrihávač pomáha skrátiť vlasy ľahko bez akéhokoľvek podráždenia. K dispozícii sú dve rezné hlavy, jeden pre štandardné a druhý pre presné strihanie. Vysoká presnosť rezné hlavy môže byť použitý na podrobné styling a môžete ho použiť pre vaše obočie.

load...

Cena: Rs. 1630. K dispozícii v Flipkart.

2. Philips NT9110 - 30 nosa, uší a obočie Trimmer:

Nos Philips, uší a obočie Trimmer je dodávaný s výkonným mikrozastrihávač, ktorá zaisťuje vysokú presnosť a rýchle orezávanie. Vzhľadom k tomu, zastrihávač je dodávaný s uhlom pre ľahký prístup k orezávanie, neexistuje možnosť, že chýba akýkoľvek nežiaduce chĺpky. Obal tiež obsahuje dva obočia hrebene. Strihač tiež obsahuje gumovú rukoväť pre jednoduché strihanie. Môžete zvládnuť vyžínač s mokrými rukami, pretože zastrihávač je vodotesný. Strihač má tiež ochrannú technológiu, a nôž je dodávaný s ultra tenké fólie pre bezpečnosť. To má zabezpečiť, že strunová prichádza do styku len s vlasmi a nie na koži, prevencia úrazov. Strihač vyžaduje AA batériu, ktorá je potrebné dobiť pred orezávanie.

load...

Cena: Rs. 885. K dispozícii v Amazónii.

3. Karmissie Lux Deluxe threader Kit:

Karmissie bol prvou značkou, ktorá zaviedla prirodzený spôsob odstránenia nežiaduceho ochlpenia pomocou krútené nite. To threader pomáha udržiavať hladkú a žiarivú pleť ľahko doma. Súprava je dodávaná s navliekača, cítiť menej krém, krieda, bližšie krém, inštruktážne DVD a 48 náhradných závity. Krieda robí vlasy pred navliekanie obočie viditeľné. Pocit menej mlieko je koža necitlivé k zníženiu bolesti. Čím bližšie mlieko pomáha uzavrieť póry a upokojuje pokožku pri navliekaní dokončená. Navliekač zahŕňa tesne slučkovou závitom, ktorý kĺže na koži, aby sa odstránili nežiaduce chĺpky z koreňa zatiaľ čo exfoliačný odumreté bunky. Bavlnené nite sú nerozbitné a pretiahnuť dobre. Threader tiež znižuje hrubosť a vlasové opätovný rast po dobu až 4 týždňov. Stroj je ľahko ovládateľný, stačí tlačiť, stlačte, vytiahnite a uvoľnite.

Cena: Rs. 3520. K dispozícii v Junglee.

4. Helix Thread Ease obočie Threading Kit:

Thread Ľahké Helix je inovatívny nástroj, ktorý môže byť použitý ako v salóne i doma. Súprava je účinný pri odstraňovaní nežiaduceho ochlpenia z koreňa. Zanecháva pleť jemnú, hladkú a môže váš tvár vyzerať exotické. Sada sa dodáva s plastovým ručnou navliekača, cievky nití, tmavo hnedé obočie prášok, obočie gél, obočie hrebeň a prenosnej tašky. Threader odstraňuje najjemnejšie vlasy, ktoré by inak chýbať. Pomáha pri starostlivo tvarovanie a kontúrovaniu obočia pre ostrejšie a mladší vzhľad. Táto sada môže byť použitá vo svojej kráse režimu pre čistú a vlasy bez kože. Začiatočníci by mali používať 13 - 15 palcov niťou. S praxou, môžete ľahko tvarovať obočie bez problémov alebo pomoc. S častým používaním, že spomaľuje rast vlasov.

Cena: Rs. 2575. K dispozícii v E Bay.

5. Rio Electric Threading:

Rio Electric Threading umožňuje jednoduché odstránenie chĺpkov. Sada obsahuje navliekača, ktorým sa prášok a bavlny. To threader možno použiť na hornej pere, obočie, brady a kotliet. Pokročilá rotujúce jar pomáha pri odstraňovaní chĺpkov od korienkov. Navliekač možno použiť v normálnom, vyčinené, citlivú a svetlou pleťou. Tento proces je bezpečný, prírodný, jednoduché a rýchle. Transportná sada pomáha pri odstraňovaní najjemnejšie chĺpky z kože, ktorá voskovanie a pinzeta nemôže dosiahnuť. Threader poskytuje dlhotrvajúci účinok.

Cena: EUR. 29.99. K dispozícii v Rio.beauty.co.uk.com.

Tvar obočia môže zlomiť, alebo ako vyzeráš. Niet divu, že tieto zariadenia sú horúce majetku pre salóny. Ale môžete kúpiť jednu pre seba! Prečo navštíviť salónu zakaždým, keď sa vaše obočie potrebovať nejakú šklbanie? Urob si sám v pohodlí vášho domova.

Už ste niekedy používa tieto zariadenia na obočie threading doma? Našli ste konečný výsledok uspokojivý? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...