Starostlivosť o vlasy

5 čínskych bylín, ktoré pomáhajú pri liečbe vypadávania vlasov

5 čínskych bylín, ktoré pomáhajú pri liečbe vypadávania vlasov

Takmer každý z nás starať o niektoré alebo iné vlasy problém - vypadávanie vlasov, rednutie vlasov a lysiny. Ale nebude robiť moc dobre, pretože to povedie len k ďalšiemu vypadávaniu vlasov je v strese. Možno ste si vyskúšali celý rad nápravných opatrení, ktoré sľubujú liečiť vypadávanie vlasov. Ale vo väčšine prípadov, väčšina z nich nedodá sľúbený výsledok.

Ak ste trpia vypadávaním vlasov, môžete skúsiť použiť čínske byliny, ktoré sú známe na liečbu porúch vlasy. Tieto bylinky pracovať na svoje vlasy ako individuálne medicíny alebo v kombinácii s ďalšími bylinami a ich riešenie. Čínskej bylinnej liečby vypadávanie vlasov boli v použití po celé stáročia. Oni nie sú len skvelé pre pomáhajú liečiť vypadávanie vlasov. V skutočnosti čínske byliny sú tiež používané na liečenie odfarbenie vlasov a pomáha obnoviť jej prirodzenú pigmentáciu.

Čínske bylinné prostriedky pre vypadávanie vlasov, mali by ste skúsiť:

1. Fo-tich: Najčastejšie sa používa čínsky bylina je fo-tich. To bolo použité pre vekové kategórie pomôcť v raste vlasov. To je tiež používa na obnovenie prirodzenej pigmentácie srsti. Táto bylina je tiež známy ako he-Shou-wu. Je veľmi dobré pre telo. Fo-tich tiež pomáha pri zvyšovaní krvného obehu.

load...

2. Leskokôrka: Nájdený vo väčšine čínskych provincií, to je vynikajúci liek na folikulitída. Je to stav, kedy šedá alebo belavo pupienok podobný varí formu okolo vlasových folikulov alebo koreňov. To vedie k poklesu vlasov a svrbenie. Tento konkrétny huba sa používa na liečbu folikulitída. To je tiež súčasťou mnohých alopatické lieky na vypadávanie vlasov.

3. Nu Shen Zi: Táto bylina pomáha pri raste vlasov. Je obzvlášť vhodné pre liečenie holé miesta. To pomáha odstrániť toxíny z tela a posilňuje imunitný systém. Nu-Shen-Zi čistí krv a zvyšuje krvný obeh v pokožke hlavy. Zlepšuje kvalitu pokožky vlasovej pokožky a zaisťuje, že spoločné problémy, ako je lupienka a dermatitída neopakovali. Táto rastlina je obličky a pečeň tonikum rovnako.

4. Wu Wei Zin: Táto bylina je populárny ako kozmetický zosilňovač. Slúži tiež ako tonikum, ktorý pomáha čistiť krv. Wu Wei Zin je známe, že liečiť plešatosť. To pomáha v raste vlasov a poskytuje mäkké a hebké vlasy. Je známe, že liečiť aj tie najťažšie prípady plešatosti.

load...

5. Morus Albus: Tento veľmi populárny bylina je obzvlášť dobré v predchádzať šediveniu vlasov.

Tieto čínske byliny, akonáhle uvažuje, môže byť pravidelne používa ako domáci liek. Dobrú vec, o nich je, že môžu dokonca byť pestované vo vašej kuchyni záhrade alebo ako okenný parapet rastlín. Čínsky spôsob starostlivosti o vlasy je ako vedecké a logické. Číňania nasledovať prastaré princípy jin a jang riešiť problém u jeho príčinu. V súčasnej dobe väčšina ľudí, ktorí sa rozhodnú pre prírodné a bylinné alternatívy poskytovaných týmito čínskej medicíny a bylín. Aj keď byliny nemusí byť široko dostupné, sú uvedené v akýchkoľvek miestnych čínskych trhoch v meste. Tiež sa nejedná o veľmi drahé a sú obvykle predávané v ľahko použiteľnej forme.

Tieto byliny môžu byť mal v mnohých ohľadoch. Bežnou metódou je ich varí vo vode, a potom použiť zvyšky vody pri varení. Môžu tiež byť konzumované surové, ako je tomu Číňanom. Ak plánujete mať ich surové, zabezpečí, že bylinky sú riadne umyť.

F ste unavení z rovnakej starej liečby pre starostlivosť o vlasy, ktoré ponúkajú žiadne výsledky, skúste tieto čínske byliny pre vypadávanie vlasov. Začať používať pravidelne a uvidíte ten rozdiel, že môže urobiť vo veľmi krátkom čase.

load...