Starostlivosť o vlasy

4 základné produkty starostlivosti o vlasy, ktoré vyskúšajú tento monzun

4 základné produkty starostlivosti o vlasy, ktoré vyskúšajú tento monzun

Spravovať svoje zvodné zámky!

Temné mraky a dážď ukončiť horúceho leta. My všetci túžia po sprchou úľavy po mesiacoch potu. Ale ako sa hovorí, každá minca má dve strany. Takže zatiaľ čo si môžete vychutnať svoje večery dážď-premočený a monzúnové-špeciálny občerstvenie, vlhké podnebie berie daň na vlasy. Monzúny vyžadovať špeciálnu pozornosť pre vaše vlasy.

Väčšina žien si sťažujú na tupú a kučeravé vlasy. Pokles vlasy a lupiny stať ich pravidelných návštevníkov. Pre boj s nimi jednoduchá starostlivosť o vlasy rutina je všetko, čo potrebujete. Ale ako vždy, čo má robiť, čo nerobiť zostáva otázkou. Takže tu je najjednoduchšie starostlivosť o vlasy rutina pre monzúny.

load...

Starostlivosť o vlasy režim pre monzúny

1. Šampón a kondicionér:

Počas monzúnov, vaša hriva zostáva vlhký po celú dobu, a to najmä ak máte kadere. Pravidelné používanie šampónu a kondicionéru je najlepší spôsob, ako kontrolovať to. To je najlepšie odporúča použiť kader-kontrolný šampón a kondicionér. Skúste Toni a Guy krepovateniu vyhladzujúci šampón a kondicionér (to je vždy lepšie používať vlasové prípravky z rovnakej rady pre dosiahnutie najlepších výsledkov).

2. Sérum vlasov:

Vlasové séra ovládanie krepovateniu, fly-preč je a pridať lesk na vlasy. Stručne povedané, to robí vaše vlasy oveľa viac zvládnuteľné. Je dôležité používať sérum s ľahkou konzistenciou, aby sa zabránilo vlasy pred vážením dole. Môžete skúsiť Garnier Fructis Vyhladzovanie sérum-Silky rovno k uspokojivým výsledkom.

3. Masky pre vlasy:

Vzhľadom k vlhkosti a časté umývanie, naše vlasy má tendenciu stratiť to životne dôležité živiny. Masky pre vlasy prísť k záchrane v takýchto situáciách. Pripravte si domáci výživné vlasové masky pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

load...

Recept:

 • Mash polpenzie alebo plnej banán (v závislosti na dĺžke vlasov)
 • Pridajte jednu polievkovú lyžicu medu
 • Jedna čajová lyžička mandľový olej
 • Zmiešajte všetky ingrediencie dobre
 • Masku aplikujte do chlpov a necháme pol hodiny
 • Zabaliť vlhký horúci uterák okolo vlasy na živiny preniknúť hlbšie
 • Umyť si vlasy dobre používať šampón, po ktorom nasleduje kondicionér

4. Vlasové oleje pre hlboké klimatizácie:

Vzhľadom k vysokej vlhkosti počas monzúnov, naše vlasy má tendenciu zostať kučeravé a vlhké po celú dobu. Hlboký olej klimatizácia je skvelý liek pre riešenie vašich problémov vlasy. Pre dobrý olej na vlasy klimatizácia:

 • Prijať akékoľvek olej, kokosový alebo olivový olej a akýkoľvek iný olej, ktorý uprednostňujete
 • Zohrejte olej trochu
 • Použiť nejaký teplý olej na vlasy a vlasovú pokožku
 • Nechaj to na dobu jednej hodiny, než v sprche. Tým bude zabezpečené, kader bez vlasov i po šampón

Všeobecné rady, silnejšie a zdravšie vlasy

 • Vždy používajte široký ozubený hrebeň rozpletať vlasy. Tým sa zabráni štiepeniu a lámaniu. Zvlášť je máte vlnité a kučeravé vlasy.
 • Piť viac vody, aby sa vaše vlasy dobre hydratovaná a vyživená. Teda, ovládanie pád vlasov a poškodenia.
 • Patrí potraviny bohaté na bielkoviny, ako je mrkva, vajcia, mliečne výrobky, zeleniny do svojho jedálnička. Proteíny hrajú dôležitú úlohu pri vytváraní vaše vlasy silnejšie.

Keď boh dažďovými prehánkami jeho láskavosť, nenechajte vaše vlasy pôsobí ako rebel. Povedzte nám niečo o svojej monzúnového rutinné starostlivosť o vlasy a zanechať svoje pripomienky nižšie. A namočte v dobrotu monzúnu!

load...